صفحه 1488 از 1547 نخستنخست ... 488988138814381478147914801481148214831484148514861487148814891490149114921493149414951496149714981538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,871 تا 14,880 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    از وقتی نامه پذیرش و سفارت (visa letter) رو دانشگاه به شما بده تا بایومتریک کاملا به خود شما بستگی داره چقدر طول بکشه.
    به محض اینکه نامه رو دریافت کردید و اکانت cic باز کردید و ارسال مدارک و پرداخت رو انجام دادید 24 ساعت بعد نامه بایومتریک میاد و بسته به فاصله شما تا مرکز vac سریعا میتونید برای بایو اقدام کنید
    واسه من فاصله زیاد شد چون جمع آوری مدارک مورد نیاز برای cic حدودا 13 14 روز طول کشید ولی نامه بایو 24 بعد از پرداخت واسم اومد و 5 روز بعدش بایو رو انجام دادم.
    ممنون از پاسخ کاملتون
    یه سوال دیگه اینکه. البته میدونم که مشخص نیست ولی میپرسم شاید از دوستان خودتون دیده باشید اخیرا. میخوام بدونم که پس از انجام بایومتریک حدودا چقد طول میکشه تا ویزا بدن بهم؟ آخه من چند سال پیش یادمه دوستم 1.5 سال موند تا ویزاش اومد البته رشته اش هوافضا بود. نمیدونم چرا انقد طول کشید. میخوام ببینم با توجه به اطلاعاتی که از نزدیکاتون دارید که اپلای کردن کلا چقد طول کشیده تا ویزاشون بیاد؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون
    یه سوال دیگه اینکه. البته میدونم که مشخص نیست ولی میپرسم شاید از دوستان خودتون دیده باشید اخیرا. میخوام بدونم که پس از انجام بایومتریک حدودا چقد طول میکشه تا ویزا بدن بهم؟ آخه من چند سال پیش یادمه دوستم 1.5 سال موند تا ویزاش اومد البته رشته اش هوافضا بود. نمیدونم چرا انقد طول کشید. میخوام ببینم با توجه به اطلاعاتی که از نزدیکاتون دارید که اپلای کردن کلا چقد طول کشیده تا ویزاشون بیاد؟
    من موارد زیر رو سراغ دارم:
    48 روزه
    52 روزه
    25 روزه
    خودمم هنوز منتطر بعد 21 روز...
    دوستتون رشته ش حساس هست و به موشک سازی مربوطه و سخت گیری میشه راجع به بعضی رشته ها و برای هوافضا من شنیدم مصاحبه هم میگیرن
    در کل حدودا زیر 2 ماه روش حساب کنید

من موارد زیر رو سراغ دارم:
    48 روزه
    52 روزه
    25 روزه
    خودمم هنوز منتطر بعد 21 روز...
    دوستتون رشته ش حساس هست و به موشک سازی مربوطه و سخت گیری میشه راجع به بعضی رشته ها و برای هوافضا من شنیدم مصاحبه هم میگیرن
    در کل حدودا زیر 2 ماه روش حساب کنید
    واقعا ممنون از پاسختون خیلی کمکم کرد. در پناه خدا باشید
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

سلام.

کسی میدونه برای ویزای دانشجویی لازم هست مدارک رسمی رو از دانشگاه داشته باشیم یا نه؟ چون من مدرکم جولای آزاد میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام.

کسی میدونه برای ویزای دانشجویی لازم هست مدارک رسمی رو از دانشگاه داشته باشیم یا نه؟ چون من مدرکم جولای آزاد میشه.
    ریز نمرات در اکثر دانشگاه ها مورد قبول هست و بعدا میتونید مدرک رو ترجمه کنید و مهر و موم شده بفرستید. با دانشگاه در این مورد مکاتبه کنید که ریزنمرات (transcript) کافی هست یا خیر.
    اگه اسم دانشگاه و مقطع و رشته رو بگید براتون چک میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند مستر از دانشگاه یورک گرفتم برای پاییز 2019
    در جریان پر کردن فرم ها برای سفارت چنتا سوال برام به وجود اومد:
    اول اینکه من خواهرم تورنتو هست و PR داره اگه ایشون رو توی فرم 1294 به عنوان ساپورتر معرفی کنم ایرادی داره؟ چون یه جاهایی خوندم که نوشته بودن دوستان معرفی tie در کانادا متناقض میشه با tie ایران و مساله ی متقاعد کردن آفیسر برای برگشت به ایران.
    دوم اینکه این موضوع باید توی study plan مطرح بشه یا نه؟
    سوم اینکه توی چک لیست آنکارا یه مورد هست به نام proof of accommodation که خب ازونجایی که میخوام خونه ی خواهرم زندگی کنم نمی دونم چی باید بذارم؟ آیا اگه مدارک خونه ی خواهرم رو بذارم با اون مساله ی tie تناقض پیدا نمی کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند مستر از دانشگاه یورک گرفتم برای پاییز 2019
    در جریان پر کردن فرم ها برای سفارت چنتا سوال برام به وجود اومد:
    اول اینکه من خواهرم تورنتو هست و PR داره اگه ایشون رو توی فرم 1294 به عنوان ساپورتر معرفی کنم ایرادی داره؟ چون یه جاهایی خوندم که نوشته بودن دوستان معرفی tie در کانادا متناقض میشه با tie ایران و مساله ی متقاعد کردن آفیسر برای برگشت به ایران.
    دوم اینکه این موضوع باید توی study plan مطرح بشه یا نه؟
    سوم اینکه توی چک لیست آنکارا یه مورد هست به نام proof of accommodation که خب ازونجایی که میخوام خونه ی خواهرم زندگی کنم نمی دونم چی باید بذارم؟ آیا اگه مدارک خونه ی خواهرم رو بذارم با اون مساله ی tie تناقض پیدا نمی کنه؟
    سلام دوست عزیز
    اگر تای کانادایی رو بدون ساپورت اعلام کنی احتمال ریجکتی میره بالا. شما ایشان رو به عنوان ساپورت میتونی معرفی کنی ولی اگر سیتیزن بودن ایشان بهتر میشد مانور داد.
    توی cover letter که بعد از study plan قرار میدید جزئیات قضیه رو توضیح میدید و مدارک خواهرتونم ضمیمه کنید هم در proof of financial support و هم در client information
    مدارک اقامتی رو ارائه نکنید کاری ندارن جزء چک لیست هست ولی پیگیرش نیستن. میتونید آدرس خواهرتون رو در تورنتو بدید. من آدرس خوابگاه دانشگاهو دادم گیری هم ندادن هیج وقت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

سلام دوست عزیز
    اگر تای کانادایی رو بدون ساپورت اعلام کنی احتمال ریجکتی میره بالا. شما ایشان رو به عنوان ساپورت میتونی معرفی کنی ولی اگر سیتیزن بودن ایشان بهتر میشد مانور داد.
    توی cover letter که بعد از study plan قرار میدید جزئیات قضیه رو توضیح میدید و مدارک خواهرتونم ضمیمه کنید هم در proof of financial support و هم در client information
    مدارک اقامتی رو ارائه نکنید کاری ندارن جزء چک لیست هست ولی پیگیرش نیستن. میتونید آدرس خواهرتون رو در تورنتو بدید. من آدرس خوابگاه دانشگاهو دادم گیری هم ندادن هیج وقت
    خیلی ممنونم
    منظور از cover letter چی هست؟
    و اگه کلا خواهرم رو به عنوان ساپورتر معرفی نکنم چی؟ رسید درخواست خونه های دانشگاه رو ضمیمه کنم میشه؟ صرفا درخواست بدم برای housing و رسیدش رو اینجا اضافه کنم که کلا حرفی هم از خواهرم نزده باشم به عنوان تای یا ساپورتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    منظور از cover letter چی هست؟
    و اگه کلا خواهرم رو به عنوان ساپورتر معرفی نکنم چی؟ رسید درخواست خونه های دانشگاه رو ضمیمه کنم میشه؟ صرفا درخواست بدم برای housing و رسیدش رو اینجا اضافه کنم که کلا حرفی هم از خواهرم نزده باشم به عنوان تای یا ساپورتر
    این نمونه خیلی خوبی (ولی زیادی طولانی) از کاور لتر هست
    http://www.duhochoancau.edu.vn/en/fi...rmit-in-canada
    اگر خواهرتون که PR داره رو اعلام کنید ولی بدون نقشِ ساپورت، ریجکت میشید {بدلیل تای در کانادا}
    بله میتونید ضمیمه کنید
    ممکن هم هست بفهمن که ایشان رو اعلام نکردید که بازم ریجکت میشید (احتمال کم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

این نمونه خیلی خوبی (ولی زیادی طولانی) از کاور لتر هست
    http://www.duhochoancau.edu.vn/en/fi...rmit-in-canada
    اگر خواهرتون که PR داره رو اعلام کنید ولی بدون نقشِ ساپورت، ریجکت میشید {بدلیل تای در کانادا}
    بله میتونید ضمیمه کنید
    ممکن هم هست بفهمن که ایشان رو اعلام نکردید که بازم ریجکت میشید (احتمال کم)
    من واقعا گیچ شدم نمی دونم چیکار کنم!
    پیشنهاد شما چی هست؟ اگه خواهرم رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم که خب اینم خودش تای میشه! نمیشه؟؟؟