صفحه 1499 از 1547 نخستنخست ... 49999913991449148914901491149214931494149514961497149814991500150115021503150415051506150715081509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,981 تا 14,990 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindo نمایش پست ها
    دوستان ممنون از جواب
    یک سوال پیش پا افتاده دارم ببخشید:
    برای اسکن مدارک باید اسکن اصل مدرک هم بذارم به همراه اسکن کوپی برابر اصل دارالترجمه و خود ترجمه؟
    مثلا عقدنامم رو فقط ترجمه +اون کوپی هایی که بهش ضمیمه هست و مهر برابر اصل از طرف دارالترجمه داره کافیه؟ یا باید خود عقدنامه رنگی رو هم اسکن کنم؟
    در باره سایر مدارک همچنین؟
    اسکن اصل همه مدارک + اسکن کامل همه صفحات ترجمه

Junior Member

ممنون از پاسخ
    من فرم1294 رو دانلود کردم و توی لپتاپ ذخیرش کردم و شروع کردم به پر کردنش ولی وقتی توی قسمت 10 وضعیت تاهل رو میزنم married بجای اینکه گزینه روبروش آبی باشه که بتونم تاریخ عقدم و اسم فامیل رو بزنم گزینه طوسی و قفل میشه و نمیتونم چیزی وارد کنم.
    همین اتفاق برای قسمت پاسپورت قسمت 5 و 6 میفته یعنی نمیتونم گزینه های تایوانی و اسراییلی رو no بزنم و گزینه ها قفل میشن
    بنظرتون مشکل از کجاس؟
    من برای اطمینان از چک لیست وارد مدارک لازم ایران شدم یک فرم اضافه توش هست که توی چک لیست اکانت من نیست
    فرم 5409 statutory declaration of common-law union انگار برای اثبات ازدواج هست و قسمت اخرش هم جای اسم و امضای کسی هست که ازدواج ما رو ثبت کرده.
    الان من باید این فرم رو هم پر کنم و ضمیمه کنم؟ یا همون ترجمه سند ازدواج کفایت میکنه؟

Junior Member

ممنون از پاسخ������
    من فرم1294 رو دانلود کردم و توی لپتاپ ذخیرش کردم و شروع کردم به پر کردنش ولی وقتی توی قسمت 10 وضعیت تاهل رو میزنم married بجای اینکه گزینه روبروش آبی باشه که بتونم تاریخ عقدم و اسم فامیل رو بزنم گزینه طوسی و قفل میشه و نمیتونم چیزی وارد کنم.
    همین اتفاق برای قسمت پاسپورت قسمت 5 و 6 میفته یعنی نمیتونم گزینه های تایوانی و اسراییلی رو no بزنم و گزینه ها قفل میشن
    بنظرتون مشکل از کجاس؟
    من برای اطمینان از چک لیست وارد مدارک لازم ایران شدم یک فرم اضافه توش هست که توی چک لیست اکانت من نیست
    فرم 5409 statutory declaration of common-law union انگار برای اثبات ازدواج هست و قسمت اخرش هم جای اسم و امضای کسی هست که ازدواج ما رو ثبت کرده.
    الان من باید این فرم رو هم پر کنم و ضمیمه کنم؟ یا همون ترجمه سند ازدواج کفایت میکنه؟
    سلام میشه لطفا دوستان جواب این سوال من رو بدین من واقعا نیاز دارم

Junior Member

سلام به همگی

ببخشید من یک سوال دارم. آیا مهمه که ساپورترها مالی یک نفر یا 3 نفر باشن. 3 نفر باشن (مثلا پدر و مادر و پدر همسر) مشکل داره یا خوبه؟

من یه گپ تحصیلی دارم. توی اون مدت خودم خودمو بیمه کردم ولی کار مرتبط با رشته ام نداشته ام. راهی است از این بیمه برای سابقه کار استفاده کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whathaveIdone نمایش پست ها
    من یه گپ تحصیلی دارم. توی اون مدت خودم خودمو بیمه کردم ولی کار مرتبط با رشته ام نداشته ام. راهی است از این بیمه برای سابقه کار استفاده کرد؟
    سلام مگه باید لیست بیمه شرکت رو هم ترجمه و اپلود کنیم؟
    من جایی ندیدم که سابقه بیمه هم لازم باشه
    فیش حقوقی هم لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام منم مشابه همین سوالو دارم.
    من ترم هشتم و دارم برای ویزا اقدام میکنم، ریز نمره رسمی تا آخر ترم هفت هم دارم. پذیرشمم آنکاندیشناله. چیکار میشه کرد الان؟
    یه خیری جواب منو میتونه بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

ممنون از پاسخ������
    بنظرتون مشکل از کجاس؟
    سلام،

من الان فرم رو از وب سایت سی آی سی دانلود کردم و جواب سوال 10 رو married انتخاب کردم و قسمت تاریخ هم باز بود!
    به نظر من فرم رو یه بار دیگه با اینترنت اکسپلورر دانلود کنید و پر کنید(اگه من باشم اول سوال 10 رو جواب می دم که ببینم درست شده یا نه LOL)
    اگه نشد، خبر بدید که یه کاریش کنیم

برای گزینه های تایوانی و ... نگران نباشید. وقتی فقل شده یعنی no.

در مورد سوال آخرتون، من جوابی ندارم چون متاهل نیستم!! امیدوارم دوستان دیگر کمکتون کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام،

من الان فرم رو از وب سایت سی آی سی دانلود کردم و جواب سوال 10 رو married انتخاب کردم و قسمت تاریخ هم باز بود!
    به نظر من فرم رو یه بار دیگه با اینترنت اکسپلورر دانلود کنید و پر کنید(اگه من باشم اول سوال 10 رو جواب می دم که ببینم درست شده یا نه LOL)
    اگه نشد، خبر بدید که یه کاریش کنیم

برای گزینه های تایوانی و ... نگران نباشید. وقتی فقل شده یعنی no.

در مورد سوال آخرتون، من جوابی ندارم چون متاهل نیستم!! امیدوارم دوستان دیگر کمکتون کنند
    ممنون از راهنماییتون با لپتاپ که فرم رو دانلود کردم درست شد اما با کامپیوتر شرکت همش مشکل داشت
    ممنون
    فرم هم فکر میکنم برای ما نباشخ که سند ازدواج یا هنون عقدنانه داریم با توجه به تعریف سایت ا ز -lawmarrid and common
    الان نسکلی که پیدا کردم حجم بالای فایل هاست
    عقدنامه و ترجمه اش رو اسکن کردم بعد پی دی اف کردم بعد merge کردم حجمش ۵ مگابایت بود دوباره عکس های jpgرو توی برنانه paint ریسایز کردم و سایزشون رو هم کردم ک مجددا پی دی اف و merge کردم اما در عین ناباوری خجمش بیستر شد شد ۶.۵ مگابایت
    تازه هنوز به client informaition نرسیدم اون قطعا تعداد صفحاتش بیشتره

ممنون از راهنماییتون با لپتاپ که فرم رو دانلود کردم درست شد اما با کامپیوتر شرکت همش مشکل داشت
    ممنون
    فرم هم فکر میکنم برای ما نباشخ که سند ازدواج یا هنون عقدنانه داریم با توجه به تعریف سایت ا ز -lawmarrid and common
    الان نسکلی که پیدا کردم حجم بالای فایل هاست
    عقدنامه و ترجمه اش رو اسکن کردم بعد پی دی اف کردم بعد merge کردم حجمش ۵ مگابایت بود دوباره عکس های jpgرو توی برنانه paint ریسایز کردم و سایزشون رو هم کردم ک مجددا پی دی اف و merge کردم اما در عین ناباوری خجمش بیستر شد شد ۶.۵ مگابایت
    تازه هنوز به client informaition نرسیدم اون قطعا تعداد صفحاتش بیشتره

نرم افزار Adobe acrobat یک گزینه موقع ذخیره فایل داره به اسم save as reduced pdf size

اگر همین عبارت redeuced pdf size online رو هم در گوگل جستجو کنید صدها وبسایت رایگان هستند که فایل پی دی آف رو اونجا آپلود میکنید و حجمش رو براتون کم میکنند،

و فایل کم حجم شده رو برای دانلود در اختیار شما می‌گذارند.
    بدون اینکه چیزی از کیفیت فایل کم بشه .