صفحه 1520 از 1547 نخستنخست ... 520102014201470151015111512151315141515151615171518151915201521152215231524152515261527152815291530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,191 تا 15,200 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام
    دوستان من پذیرشم از کارلتون مشروط به نمره زبان بود - در ارسال مدارک اعلام کردم که مثلا در تاریخ 10 اگوست نتیجه زبانم می اید.
    حالا سوالم اینه که وقتی جواب امتحان اومد من ایمیل بزنم؟ اطلاع بدم؟
    یا اینکه اونها خودشون با مکاتبه با دانشگاه مطلع می شوند؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی - بیومتریال - امیرکبیر

سلام دوستان.
    من مهر ماه در ایران برای ارشد ثبت نام میکنم و همزمان برای دانشگاه های کانادا برای مقطع ارشد درخواست دارم میدم
    میخواستم بدونم وقتی از استاد پذیرش بگیرم ممکنه مشکلی پیش بیاد برای سفارت اگر از این دانشگاه انصراف نداده باشم و مدارک رو ببرم؟ (چون ریسکه به نظرم که از دانشگاه انصراف بدم، از طرفی اگر سفارت هم منو رد کنه اوضاع سخت میشه)

Junior Member

سلام
    دوستان برای درخواست مجدد باید دوباره bs از بانک بگیرم؟ یک ماه پیش درخواست دادم رد شد.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amini2803 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای درخواست مجدد باید دوباره bs از بانک بگیرم؟ یک ماه پیش درخواست دادم رد شد.
    ممنون
    بله bs تا یک ماه معتبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

سلام
    مدت زمان برای اومدن جواب چقدر هست؟
    دوستان چقدر هست اقدام کردن؟ چقدر وقته جواب گرفتن؟
    لطف کنید بگید ببینیم کجا چ خبره؟
    یکم از استرسمون کم بشه

سلام وقت بخیر ببخشید من دانشگاه nyit vancouver برای مستر پذیرش گرفتم کسی از اعتبار این دانشگاه برای ویزا خبر داره؟ و اینکه چقدر ما یه خانواده سه نفره هستیم و هم من و هم همسرم می تونیم دوسال مرخصی از محل کارمون بگیریم چقدر احتما واکی شدن ویزا هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ببخشید من دانشگاه nyit vancouver برای مستر پذیرش گرفتم کسی از اعتبار این دانشگاه برای ویزا خبر داره؟ و اینکه چقدر ما یه خانواده سه نفره هستیم و هم من و هم همسرم می تونیم دوسال مرخصی از محل کارمون بگیریم چقدر احتما واکی شدن ویزا هست؟
    چقدر وقته اقدام کردید؟الان چند هفته از بایومتریکتون میگذره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    اون نامه مقدار کل گردش بدهکار بستانکار هم به لاتین ذکر کرده بود یا فقط موجودی؟
    صورتحساب منظورم ریز گردش های حساب.
    بله همونطور که دوستمون گفتن اگر حساب پاسارگاد هم به نام خودتونه می‌تونید از پاسارگاد نامه بگیرید و در مورد این انتقال یه توضیحی بدید.
    من تصور کردم حساب پاسارگاد بنام خودتون نیست.

البته که در برخی بانک‌ها به جهت چک کردن اصالت نامه، سایت استعلام گواهی دارند مانند ملت.

هر سه پرینت های بانک ملی صحیح بودند و در پاسخ به آفیسر پرینت حساب جدید گرفتم نزدیک به مجموع مبالغ گذشته( حساب پدر و مادر و خودم 600م ت)، پرینت های حساب جدید از بانک پاسارگاد و بنام خودم پدرم و مادرم است به همراه ذکر turnover بده کار بستانکار(حجم تراکنش ).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20000 نمایش پست ها
    من هم از بانک ملی نامه تمکن رو گرفتم و همون روز هم پول رو به حساب صاحبش انتقال دادم . هیچ مشکلی هم پیش نیومد. میتونید نامه ی تمکنتون رو اینجا آپلود کنید شاید یک چیزی کم داشته.؟ (نام و شماره حساب رو پاک کنید).

سلام اگر در جریان باشید جدیداً نامه تمکن مالی فقط از سامانه بام بانک ملی به درخواست صاحب حساب صادر می شود، بنابراین من و پدر و مادرم درخواست دادیم(مبلغی نسبتاً مشابه در سه روز پیاپی ) و کارمند بانک چاپ کرد و مهر کلیه نامه ها به یک فرمت میباشند.

اما چند روز بعد از اعلام آفیسر مبنی جعلی بودن کارمند گفت تماس گرفتند و گفتم شما پولی در این بانک ندارید( که با پیگیری از بازرسی بانک ملی توبیخ شد، موضوع خارج از حوصله این محفل است)، بنابراین پرینت های جدید از بانک پاسارگاد را ارسال کردم با نامه ایی توجیهی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط mola_fafa نمایش پست ها
    سلام اگر در جریان باشید جدیداً نامه تمکن مالی فقط از سامانه بام بانک ملی به درخواست صاحب حساب صادر می شود، بنابراین من و پدر و مادرم درخواست دادیم(مبلغی نسبتاً مشابه در سه روز پیاپی ) و کارمند بانک چاپ کرد و مهر کلیه نامه ها به یک فرمت میباشند.

اما چند روز بعد از اعلام آفیسر مبنی جعلی بودن کارمند گفت تماس گرفتند و گفتم شما پولی در این بانک ندارید( که با پیگیری از بازرسی بانک ملی توبیخ شد، موضوع خارج از حوصله این محفل است)، بنابراین پرینت های جدید از بانک پاسارگاد را ارسال کردم با نامه ایی توجیهی.
    شما یک مقدار مشخص پول رو بین سه تا حساب جابجا کردید و هر بار گواهی تمکن مالی گرفتید به نام سه نفر مختلف اونم در سه روز متوالی؟ اگر اینطوره که خودتون باعث شدید آفیسر مشکوک بشه و استعلام بگیره و اون اتفاق ها پیش بیاد. درسته کاری که کردید غیرقانونی نبوده ولی آفیسر فکر کرده قصد فریبش رو داشتید.