صفحه 1521 از 1547 نخستنخست ... 521102114211471151115121513151415151516151715181519152015211522152315241525152615271528152915301531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,201 تا 15,210 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20000 نمایش پست ها
    شما یک مقدار مشخص پول رو بین سه تا حساب جابجا کردید و هر بار گواهی تمکن مالی گرفتید به نام سه نفر مختلف اونم در سه روز متوالی؟ اگر اینطوره که خودتون باعث شدید آفیسر مشکوک بشه و استعلام بگیره و اون اتفاق ها پیش بیاد. درسته کاری که کردید غیرقانونی نبوده ولی آفیسر فکر کرده قصد فریبش رو داشتید.

بله، محتمل‌ترین حالت ممکن مضوعی است که ذکر کردین، به همین خاطر پرینت های جدید والدینم دریک تاریخ گرفتم، و البته خودم روز بعدش.!
    ممنون از توجه، جواب نهایی را حتماً به اشتراک خواهم گذاشت.

سلام،
    من نامه پذیرش دکترام اومده فول فاند هست و با خانومم قراره برم، 24 هزار تا میدن که از هزینه زندگی مشخص شده (10 هزارتا) و همراه (4 هزارتا) و شهریه 6 هزارتا (مابقی مبلغ شهریه دانشجویان خارجی waive شد) بیشتر هست(4 هزارتا اضافه تر از هزینه های مشخص شده). (دانشگاه دالهوزی و شهر truro هست که شهر کوچیکی با هزینه های کم هست ).
    1. میخواستم بپرسم برای کارهای ویزای من که فوف فاند مشخص شده نیاز به نشون دادن تمکن مالی هست؟ من تنها میتونم پدرم رو ساپورتر معرفی کنم که در حسابش 10 میلیون مانده حساب داره به همراه میانگین ماهانه 4 میلیون تومن حقوق کارمندی براش واریز می شد. این پول خیلی کمه؟
    2. نامه سوءپیشینه رو حتما باید بگیرم؟ تمام پست ها رو خوندم از یه تاریخی میگفتن 100 درصد میخوان اما الان میگن که برای ویزای دانشجویی کانادا نیازی نیست.
    3. من ریزنمراتی که ترجمه کردم رو به صورت فیزیکی برای دانشگاه دالهوزی پست کردم. آیا میشه برای کارای ویزا تنها دانشنامه و ترجمه رسمیش رو اپلود کنم و دوباره پول برای ترجمه ریزنمرات ندم؟
    4. خانومم که به عنوان همراه قرار هست ویزا بگیره مدرک دانشگاهش آزاد نشد، آیا میشه مدرک موقت رو ترجمه کرد و اپلود کرد؟
    5. آیا مورد زیاد هست که دانشجوی دکتری فول فاند ویزاش ریجکت بشه؟ چون من نه تمکن مالی بالایی دارم و نه در مدارکم جاب آفر و تای قوی و ازاین دست مدارک دارم. تنها فاند خوبی دارم و گپ تحصیلی زیادی ندارم و دانشگاه خوبی در رشته ما هست دانشگاه دالهوزی.
    ویرایش توسط pourya_sanru88 : August 16th, 2019 در ساعت 06:33 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    سلام،
    من نامه پذیرش دکترام اومده فول فاند هست و با خانومم قراره برم، 24 هزار تا میدن که از هزینه زندگی مشخص شده (10 هزارتا) و همراه (4 هزارتا) و شهریه (6 هزارتا) بیشتر هست(4 هزارتا اضافه تر از هزینه های مشخص شده). (دانشگاه دالهوزی و شهر truro هست که شهر کوچیکی با هزینه های کم هست ).
    1. میخواستم بپرسم برای کارهای ویزای من که فوف فاند مشخص شده نیاز به نشون دادن تمکن مالی هست؟ من تنها میتونم پدرم رو ساپورتر معرفی کنم که در حسابش 10 میلیون مانده حساب داره به همراه میانگین ماهانه 4 میلیون تومن حقوق کارمندی براش واریز می شد. این پول خیلی کمه؟
    2. نامه سوءپیشینه رو حتما باید بگیرم؟ تمام پست ها رو خوندم از یه تاریخی میگفتن 100 درصد میخوان اما الان میگن که برای ویزای دانشجویی کانادا نیازی نیست.
    3. من ریزنمراتی که ترجمه کردم رو به صورت فیزیکی برای دانشگاه دالهوزی پست کردم. آیا میشه برای کارای ویزا تنها دانشنامه و ترجمه رسمیش رو اپلود کنم و دوباره پول برای ترجمه ریزنمرات ندم؟
    4. خانومم که به عنوان همراه قرار هست ویزا بگیره مدرک دانشگاهش آزاد نشد، آیا میشه مدرک موقت رو ترجمه کرد و اپلود کرد؟
    5. آیا مورد زیاد هست که دانشجوی دکتری فول فاند ویزاش ریجکت بشه؟ چون من نه تمکن مالی بالایی دارم و نه در مدارکم جاب آفر و تای قوی و ازاین دست مدارک دارم. تنها فاند خوبی دارم و گپ تحصیلی زیادی ندارم و دانشگاه خوبی در رشته ما هست دانشگاه دالهوزی.
    سلام و تبریک !
    ۱- برای ویزا نامه تمکن رو حتما میخوان.پول واقعا کمه و ممکنه گیر کنید. اگر بتونید که پولی رو یک روزه بریزین به حساب پدر و تمکن بگیرید بهتره. ولی حتما باید تو توضیحتون بنویسید که مثلا این پول پاداش پدر هستش.
    ۲- نامه سو پیشینه رو سفارت مشخصا نگفته که میخوان ولی میتونه پروسه رو طولانی کنه و احتمالا اسک بشید که آپلود کنیدش. بهتره روزه شک دار نگیریدو نامه سو پیشینه رو هم بزارین.
    ۳- برای درخواست ویزا نیازی به ریز نمرات نیست و فقط ترجمه دانشنامه کافیه
    ۴- مدرک موقت رو ترجمه رسمی نمیکنند ( یعنی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه). فقط ترجمه معمولی با مهر مترجم میکنن که بنظر براتون کافی باشه چون درخواست کننده اصلی شما هستید نه خانومتون.
    ۵- کلا پروسه تایید ویزا برای هر مقطعی رو نمیشه پیش بینی کرد. بخاطر اینکه مدارکتون زیاد نیست باید و باید که نامه بسیار قوی بنویسید که ارتباط با ایران رو خیلی قوی نشون بده و مشخص کنه که حتما میخواهید برگردید. مثلا برای راه اندازی یک بیزنس جدید که موضوعش با رشته تحصیلیتون مرتبط هستش و اینکه چرا میخواین این بیزنس رو راه بندازید. و یا هر مورد دیگه که بنظرتون قانع کننده باشه برای افسر پرونده که شما برمیگردید.

Junior Member

سلام بر دوستان. سوالی داشتم درخصوص ویزای تحصیلی. اینکه چقدر بعداز pass request اجازه ورود به کانادا را داریم؟ آیا بلافاصله بعد از این مرحله باید حرکت کنم یا اینکه باید حدود January اونجا باشم؟ من برای January 2020 باید اونجا باشم و الان منتظر نتیجه درخواستم هستم.

این مدت ویزای دانشجویی رو چه منطقی حساب میشه؟ منو دوستم با هم اقدام کردیم مال اون ۶ ماهه شد مال من ۳ ساله جفتمونم مستر بودیم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AminA2020 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. سوالی داشتم درخصوص ویزای تحصیلی. اینکه چقدر بعداز pass request اجازه ورود به کانادا را داریم؟ آیا بلافاصله بعد از این مرحله باید حرکت کنم یا اینکه باید حدود January اونجا باشم؟ من برای January 2020 باید اونجا باشم و الان منتظر نتیجه درخواستم هستم.
    هر موقع لیبل ویزا توی پاسپورتتون بخوره می تونین وارد بشین.
    حداکثر 3 ماه قبل از شروع ترم می تونید کانادا باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    این مدت ویزای دانشجویی رو چه منطقی حساب میشه؟ منو دوستم با هم اقدام کردیم مال اون ۶ ماهه شد مال من ۳ ساله جفتمونم مستر بودیم
    به غیر از زمان تحصیل، مدت اعتبار پاسپورت (پاسپورتی که آپلود کردید) هم مهمه

Junior Member

دوستان سلام.
    هنگام پرکردن فرم 5645e که باید اسامی هم به صورت انگلیسی و هم فارسی تایپ بشن ، مشکل اینه طول کاراکترها بیشتر از فضاییه که وجود داره ! تایپ به صورت هم انگلیسی و هم فارسی ، جا نمیشه ! راه حل چیه ؟ کسی پیشنهادی داره ؟ ممنون می شم.

Junior Member

من میخواستم واسه study permit اقدام کنم. مدت اعتبار کارت ملیم تموم شده. میخاستم بپرسم این موضوع برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    چون پروسه صدور کارت ملی زمانبر هستش

Junior Member

سلام. کسی تجربه ایی داره که بهترین سفارت کانادا کدام است؟ سفارتی که کمترین ریجکتی رو داره کدوم هستش