صفحه 1525 از 1547 نخستنخست ... 525102514251475151515161517151815191520152115221523152415251526152715281529153015311532153315341535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,241 تا 15,250 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rr_mm نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من میخوام واسه ارشد اقدام کنم واسه کانادا و اینکه خودم دارم زبان میخونم و وقت نمیکنم کارای پذیرش و ویزارو انجام بدم میخوام بدم یه موسسه انجام بده و شنیدم که امار ریجکتی ها بالا رفته میخواستم ببینم چجوریه واقعا ؟ میترسم هم هزینه هایی که میخوام بکنم و وقتم کلا هدر بره و ویزام ریجکت بشه
    اتفاق تازه ای در پروسه دریافت ویزا نیفتاده است، علت ریجکت شدن افراد معمولا اینست که به تشخیص آفیسر فرد مورد با توجه به سوابق تحصیلی و مالی و خانوادگی قصد ادامه تحصیل ندارد.اگر خودتان فرصت کافی ندارید و نگران هدر رفتن وقت و هزینه هستید اصلا برای ویزا اقدام نکنید تا زمانی که شرایط شما تغییر کند چون به هر حال احتمال ریجکت شدن برای همه افراد وجود دارد و گاهی افراد چند مرتبه برای کشورها و دانشگاه‌های مختلف اقدام می‌کنند تا موفق به دریافت ویزا شوند.

سلام دوست عزیز،
    از شما متشکرم که به سؤال من پاسخ
    می دید.
    من 4 سال در ترکیه کار می کنم و برای مدیریت آموزش کارشناسی ارشد اپلای کردم و منتظر جوابم.
    آیا فکر می کنید وضعیت فعلی من شانس دریافت ویزا را کاهش می دهد. زیرا افسر ویزا ممکن است فکر کند که منی که تو ترکیه زندگی و کار می کنم قطعاً می خواهد به کانادا مهاجرت کند نه برای تحصیل.
    البته مدیر من نامه اشتغال به کار میده که از من دعوت می کند بعد از فارغ التحصیلی برای مدرسه کار کنم.
    می توانم حساب بانکی 30000 $ CAN را نشان دهم.
    37 ساله و مجرد هستم.
    سند خونه و ماشین ایران هم هست. حالا دیگه نمیدوم شناسنامه پدر ومادرم رو هم باید نشون بدم یا نه!؟
    میشه لطفاً به من بگید که شانس من برای گرفتن ویزا چقدره؟
    باز هم ممنوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    از شما متشکرم که به سؤال من پاسخ
    می دید.
    من 4 سال در ترکیه کار می کنم و برای مدیریت آموزش کارشناسی ارشد اپلای کردم و منتظر جوابم.
    آیا فکر می کنید وضعیت فعلی من شانس دریافت ویزا را کاهش می دهد. زیرا افسر ویزا ممکن است فکر کند که منی که تو ترکیه زندگی و کار می کنم قطعاً می خواهد به کانادا مهاجرت کند نه برای تحصیل.
    البته مدیر من نامه اشتغال به کار میده که از من دعوت می کند بعد از فارغ التحصیلی برای مدرسه کار کنم.
    می توانم حساب بانکی 30000 $ CAN را نشان دهم.
    37 ساله و مجرد هستم.
    سند خونه و ماشین ایران هم هست. حالا دیگه نمیدوم شناسنامه پدر ومادرم رو هم باید نشون بدم یا نه!؟
    میشه لطفاً به من بگید که شانس من برای گرفتن ویزا چقدره؟
    باز هم ممنوم
    چیزی که مهم هست اینه که بتونی نشون بدی حتما بر میگردی و غیرقانونی نمی مونی. حالا واسه اینی که بفهمن شاید تمایلی به غیرقانونی موندن نداری تمکن مهمه و وابستگی(تای) به ایران. دیگه بستگی به نظر افسر داره. البته چند ماهه میگن پرونده ها داره از خود اتاوا هم بررسی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    چیزی که مهم هست اینه که بتونی نشون بدی حتما بر میگردی و غیرقانونی نمی مونی. حالا واسه اینی که بفهمن شاید تمایلی به غیرقانونی موندن نداری تمکن مهمه و وابستگی(تای) به ایران. دیگه بستگی به نظر افسر داره. البته چند ماهه میگن پرونده ها داره از خود اتاوا هم بررسی میشه.
    نظر شما برای نشان دادن بهترین تای چیه؟
    نامه استخدام
    سند خانه و ماشین
    شناسه والدین هم باید باشه؟؟
    یا چی!!
    من همه اینا رو دارم. و حتی مدیر مدرسه ی نامه میده که جای استخدام منو نگه میداره!!
    ممنون می شوم اگر نظر خود را بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    نظر شما برای نشان دادن بهترین تای چیه؟
    نامه استخدام
    سند خانه و ماشین
    شناسه والدین هم باید باشه؟؟
    یا چی!!
    من همه اینا رو دارم. و حتی مدیر مدرسه ی نامه میده که جای استخدام منو نگه میداره!!
    ممنون می شوم اگر نظر خود را بدید
    نامه استخدام و سند به عنوان تای خوبه. منتها پرونده ها سلیقه ای بررسی میشه. معمولا از ماندن همسر در کشور بعنوان تای قوی حساب میشه.منتها همینم الان دیگه دست خیلیارو خوندن که متاهل هستن اول به صورت جدا اقدام میکنن بعدش که ویزا شدن درخواست اضافه شدن همسرشونم میدن. البته در خصوص شما باید نشون بدید که چرا 4 سال ترکیه بودید و در ترکیه مشغول به چه کاری بودید. در کل شرایط برای ایرانیها چند ماهه تاحدودی سخت تر شده و پرونده ها بسیار سلیقه ای بررسی میشه. طبق اماری هم که داده بودن امسال نزدیک نیمی از درخواست های ویزای دانشجویی ایرانیها رد شده.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    نامه استخدام و سند به عنوان تای خوبه. منتها پرونده ها سلیقه ای بررسی میشه. معمولا از ماندن همسر در کشور بعنوان تای قوی حساب میشه.منتها همینم الان دیگه دست خیلیارو خوندن که متاهل هستن اول به صورت جدا اقدام میکنن بعدش که ویزا شدن درخواست اضافه شدن همسرشونم میدن. البته در خصوص شما باید نشون بدید که چرا 4 سال ترکیه بودید و در ترکیه مشغول به چه کاری بودید. در کل شرایط برای ایرانیها چند ماهه تاحدودی سخت تر شده و پرونده ها بسیار سلیقه ای بررسی میشه. طبق اماری هم که داده بودن امسال نزدیک نیمی از درخواست های ویزای دانشجویی ایرانیها رد شده.
    با این حساب نباید برای دانشگاههای کانادا و یا امریکا اقدام کرد؟
    چه پیشنهادی دارید؟
    حتی اگه دانشجو فول فاند باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    چه پیشنهادی دارید؟
    خیر چطور این استنباط رو کردید. در خصوص امریکا که الان چندین ماهه خیلی بهتر داره ویزای دانشجویی میده. خیلیها رو میشناسم راحت امریکا ویزا شدن همین مدت.یک نفرشونم یکی از اقوام نزدیک خودم بود که کمتر از یک ماه کلیر شد. البته دختر بود و برای دکترا فول فاند. برای کانادا خب شرایط یکم سخت تر شده با توجه به اینکه امکانات رفاهیشیم بهتره از امریکا. البته هجوم ایرانیها و برنگشتنشون باعث این شرایطه. ولی خب بازم طبق اماری که دادن 50 درصد ویزا شدن.بعید میدونم این شرایط سخت ویزای دانشجویی دادن کانادا به ایرانیها زیاد دوام داشته باشه و حتما مقطعی هستش. با توجه به اینکه الان توریستی رو دارن به شدت سخت میدن دیگه هجومی وجود نداره. در نتیجه میره به سمت بهتر دانشجویی دادن.
    ویرایش توسط koorosh200 : December 29th, 2019 در ساعت 02:38 AM

چه پیشنهادی دارید؟
    دوست عزیز هیچ آمار رسمی از تعداد قبولیها و ردی ها وجود نداره و چیزی که دوستان بهش اشاره می‌کنند صرفا تجربیات شخصی افراد و اطرافیانشون هست. اگر از اطراف میشنوید که تعداد ریجکتی ها نسبت به گذشته زیاد تر شده است،صرفا به این دلیل است که تعداد متقاضیانی که از دیدگاه افیسر واجد شرایط نیستند زیاد تر شده است. مثل همیشه کسانی که رزومه تحصیلی و شرایط مناسب دارند به سرعت ویزای تحصیلی کانادا و امریکا دریافت می‌کنند و ملیت متقاضیان ( جز در مورد بک گراند چک) هیچ اهمیتی برای افیسر پرونده ندارد.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ آمار رسمی از تعداد قبولیها و ردی ها وجود نداره و چیزی که دوستان بهش اشاره می‌کنند صرفا تجربیات شخصی افراد و اطرافیانشون هست. اگر از اطراف میشنوید که تعداد ریجکتی ها نسبت به گذشته زیاد تر شده است،صرفا به این دلیل است که تعداد متقاضیانی که از دیدگاه افیسر واجد شرایط نیستند زیاد تر شده است. مثل همیشه کسانی که رزومه تحصیلی و شرایط مناسب دارند به سرعت ویزای تحصیلی کانادا و امریکا دریافت می‌کنند و ملیت متقاضیان ( جز در مورد بک گراند چک) هیچ اهمیتی برای افیسر پرونده ندارد.
    ممنون از جواب کاملتون.
    من رزومه تحصیلی مناسبی دارم و قصد دارم که دانشگاههای آمریکا برا دکترا اپلای کنم. در زمان دانشجویی یک پروژه اینترنشیپ (غیر از پایان نامه) که مربوط به شرکت گاز بود در دانشگاه با همکاری استاد راهنما کار کردم. آیا این میتونه تاثیر منفی داشته باشه و برای ویزا مشکل ساز بشه؟

Junior Member

ممنون از جواب کاملتون.
    من رزومه تحصیلی مناسبی دارم و قصد دارم که دانشگاههای آمریکا برا دکترا اپلای کنم. در زمان دانشجویی یک پروژه اینترنشیپ (غیر از پایان نامه) که مربوط به شرکت گاز بود در دانشگاه با همکاری استاد راهنما کار کردم. آیا این میتونه تاثیر منفی داشته باشه و برای ویزا مشکل ساز بشه؟
    اقدام کن. این موارد سلیقه ای بررسی میشه
    نمیشه پاسخ کلی داد