صفحه 1530 از 1547 نخستنخست ... 530103014301480152015211522152315241525152615271528152915301531153215331534153515361537153815391540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,291 تا 15,300 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان، نمیدونم سوالم رو دارم جای درستی مطرح می کنم یا نه. ببخشید بهرحال.
    میخواستم بدونم تو شرایط الان(کرونا) که خیلی از دانشگاه ها مدرک دولینگو رو بعنوان مدرک زبان برای ادمیشن قبول میکنن به جای آیلتس و تافل، بعد سفارت گیر نمیده واسه گرفتن استادی پرمیت؟ چون من چک لیست مدارک مورد نیاز استادی پرمیت آنکارا رو که نگاه کردم ( اگه درست پیدا کرده باشم) هنوز آپدیتی انجام ندادن در این مورد (ظاهرا مال 2016 هست) و مدارک زبان رو همون آیلتس و تافل زدن. سعی کردم که تو سایت سفارت جدیدترین رو پیدا کنم ولی آخرین چیزی که برای چک لیست مدارک بود همین قدیمیش بود. میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟

چرا مدرک همون ایلتس و تافل هست و بس آن هم برای کشوری چون ایران که قعر جدول پاسپورت دنیاست.

Junior Member

سلام دوستان
    مدارک لازم برای ویزای تحصیلی رو از کجا میشه دقیق پیدا کرد؟ سایتهای ایرانی هرکدام چیزی نوشتند.
    سایت cic و مسیر اپلای رو رفتم. فقط مدارک عمومی مثل تمکن مالی و پاسپورت و... رو نوشته بودو مثلا در مورد مدرک زبان و گواهی عدم سوپیشنه و... چیزی پیدا نکردم.

همچنین من گواهی دو سال تحصیل به زبان انگلیسی در یک دانشگاه خارج از کانادا رو دارم که مورد تایید ادمیشن دانشگاهی هست که الان اپلای کردم. آیا باید باز مدرک زبان آیلتس به سفارت ارائه بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدارک لازم برای ویزای تحصیلی رو از کجا میشه دقیق پیدا کرد؟ سایتهای ایرانی هرکدام چیزی نوشتند.
    سایت cic و مسیر اپلای رو رفتم. فقط مدارک عمومی مثل تمکن مالی و پاسپورت و... رو نوشته بودو مثلا در مورد مدرک زبان و گواهی عدم سوپیشنه و... چیزی پیدا نکردم.

همچنین من گواهی دو سال تحصیل به زبان انگلیسی در یک دانشگاه خارج از کانادا رو دارم که مورد تایید ادمیشن دانشگاهی هست که الان اپلای کردم. آیا باید باز مدرک زبان آیلتس به سفارت ارائه بدم؟
    سلام
    داخل سایت که چند تا فرم هست که باید دانلود، پر و اپلود کنین سر جای خودشون، و همچنین تصویر پاسپورت، عکستون، نامه افر دانشگاه و فاند.
    بقیه مدارک که شامل مدارک شناسایی، عدم سو پیشینه، مدرک زبان، گواهی تمکن مالی، ریزنمرات و مدارک دانشگاهی با هرچیز دیگه ای مثل job offer مرتب کنین تو وورد یا نرم افزارای مشابه و تحت letter of explanation آپلود کنید، البته قبلش باید حجمش کم کنین. این نامه اهمیت زیادی داره، چون باید توش خیلی از مسایل مهم توضیح بدین. پس حتما در موردش مطالعه کنید.

سلام دوستان،
    من طبق درخواست دانشگاهم تو کانادا، کپی مدارک دانشگاهی رو تو ی پاکت گذاشتم و دانشگاه مهر موم کرد. و خودم بردم ترکیه و از طریق پست اونا فرستادم. حالا اونا قبول نکردن و میگن باید مستقیم از دانشگاه بیاد. سری قبلی ک من رفتم دانشگاه گفت ک مدرک رو برای جایی پست نمیکنه.!! حالا به نظرتون باید چه کار کنم !!؟ جایی تو ایران هست ک این مدارک رو به خارج از کشور و دانشگاه مربوطه پست کنه؟؟! ی جایی ک کارم شیک رسمی انجام بده,,?.,,
    ممنونم از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من طبق درخواست دانشگاهم تو کانادا، کپی مدارک دانشگاهی رو تو ی پاکت گذاشتم و دانشگاه مهر موم کرد. و خودم بردم ترکیه و از طریق پست اونا فرستادم. حالا اونا قبول نکردن و میگن باید مستقیم از دانشگاه بیاد. سری قبلی ک من رفتم دانشگاه گفت ک مدرک رو برای جایی پست نمیکنه.!! حالا به نظرتون باید چه کار کنم !!؟ جایی تو ایران هست ک این مدارک رو به خارج از کشور و دانشگاه مربوطه پست کنه؟؟! ی جایی ک کارم شیک رسمی انجام بده,,?.,,
    ممنونم از جوابتون
    خودتون از نزدیک ترین اداره پستی که در اطراف محل دانشگاه است مدارک رو ارسال کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خودتون از نزدیک ترین اداره پستی که در اطراف محل دانشگاه است مدارک رو ارسال کنید
    ممنون از جوابتون. یعنی اداره پست تحت تاثیر تحریما قرار نگرفته و واقعا میتونه به ی کشور خارجی پست کنه!!؟؟

وقت بخیر ببخشید یه سوال در خصوص ویزا داشتم واسه پی اچ دی البته بدون فاند شرایط ویزا چطوره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    وقت بخیر ببخشید یه سوال در خصوص ویزا داشتم واسه پی اچ دی البته بدون فاند شرایط ویزا چطوره ؟
    سوالتون خیلی کلی هست خانم. پیشنهاد میکنم این فروم رو از سال ۲۰۱۸ به بعد بخونید تا سرشته کار دستتون بیاد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_z3 نمایش پست ها
    سلام
    داخل سایت که چند تا فرم هست که باید دانلود، پر و اپلود کنین سر جای خودشون، و همچنین تصویر پاسپورت، عکستون، نامه افر دانشگاه و فاند.
    بقیه مدارک که شامل مدارک شناسایی، عدم سو پیشینه، مدرک زبان، گواهی تمکن مالی، ریزنمرات و مدارک دانشگاهی با هرچیز دیگه ای مثل job offer مرتب کنین تو وورد یا نرم افزارای مشابه و تحت letter of explanation آپلود کنید، البته قبلش باید حجمش کم کنین. این نامه اهمیت زیادی داره، چون باید توش خیلی از مسایل مهم توضیح بدین. پس حتما در موردش مطالعه کنید.
    خیلی ممنونم از پاسخ تون
    ولی الان چک کردم سایت رو قسمتی برای Study plan یا letter of explanation ندیدم. لطفا تصویر پیوست رو چک بفرمایید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط naninano : July 23rd, 2020 در ساعت 01:36 AM