صفحه 1531 از 1547 نخستنخست ... 531103114311481152115221523152415251526152715281529153015311532153315341535153615371538153915401541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,301 تا 15,310 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ تون
    ولی الان چک کردم سایت رو قسمتی برای Study plan یا letter of explanation ندیدم. لطفا تصویر پیوست رو چک بفرمایید.
    با سلام و عرض ادب خدمت شما.
    این فایل جز آپشنال ها هستش و Client Information نام داره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یعنی اداره پست تحت تاثیر تحریما قرار نگرفته و واقعا میتونه به ی کشور خارجی پست کنه!!؟؟
    از اداره پست بپرسید به شما توضیح می‌دهند که چه انتخاب‌هایی وجود دارد.

عزیزان کسی تو دو ماه اخیر اپلای کرده!؟ اگه بله ک چند روز بعد از اپلای سی وی و سوالات رو اسک شدین!؟

دوستان یه سوال من واسه دکتری پذیرش گرفتم و همسر و دخترم هم که سه سالشه همراه من هستند آیا وجود دخترم دلیل قانع کننده ای واسه همراهی همسرم به حساب میاد ؟

Junior Member

سلام به همه
    میشه لطفا منو راهنمایی بکنید برای درخواست ویزای دانشجویی که سلف پید هست و هزینه ها با خودمه لازمه که
    1- برگه ای دال بر محل اقامت و اجاره اتاق
    2- عدم سوء پیشینه
    ارائه بشه؟

وقت بخیر من یه استادی از دانشگاه پلی تکنیک مونتریال اوکی قطعی رو واسه دکتری گرفتم البته فاند بین من و یه نفر دیگه رقابتی بود و متاسفانه فاند مال من نشد. من کارمند دولتی هستم و 11 سال سابقه کار مرتبط دارم و می تونم 5 سال مرخصی بگیرم که نامه هم بهم میدن سند خونه به اسم همسرم و دو تا ماشین به نام خودم جاب آفر همسرم رو هم دارم و آیلتس 7. با توجه به اینکه من تصمیمم واسه ترم summer 2021 هست به نظرتون شرایط واسه ویزا چطوره ؟ و چه مدارک دیگه ای می تونم جمع کنم

سلام به همه ، من برای وینتز 20-21 پذیرش مستر گرفتم امروز از دالهوزی . سوالم اینه که الان وقت خوبی هست برای اقدام کردن برای ویزای تحصیلی ؟ یا فعلا زوده مثلا بذارم مهر ماه یا ابان ماه؟
    بعد اگه الان اقدام کنم منم پرونده ام دو مرحله بررسی میشه برای استادی پرمیت؟ چون با این وضعیت کرونا نمیشه روی هیچی حساب کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام به همه ، من برای وینتز 20-21 پذیرش مستر گرفتم امروز از دالهوزی . سوالم اینه که الان وقت خوبی هست برای اقدام کردن برای ویزای تحصیلی ؟ یا فعلا زوده مثلا بذارم مهر ماه یا ابان ماه؟
    بعد اگه الان اقدام کنم منم پرونده ام دو مرحله بررسی میشه برای استادی پرمیت؟ چون با این وضعیت کرونا نمیشه روی هیچی حساب کرد .
    سلام. هر چه سریعتر برای گرفتن ویزا اقدام کنید چون امکان تخمین دقیق زمان گرفتن ویزا مشخص نیست و ممکن هست بیشتر از 5 ماه طول بکشه. برای سوال دوم به سایت اداره مهاجرت Canada.ca مراجعه کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط royalgirl نمایش پست ها
    سلام به همه
    میشه لطفا منو راهنمایی بکنید برای درخواست ویزای دانشجویی که سلف پید هست و هزینه ها با خودمه لازمه که
    1- برگه ای دال بر محل اقامت و اجاره اتاق
    2- عدم سوء پیشینه
    ارائه بشه؟
    برای درخواست ویزا به گواهی عدم سوءپیشینه نیاز دارید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون. مدرک دال بر اجاره محل زندگی چطور؟ آیا اون هم لازمه؟