صفحه 1533 از 1547 نخستنخست ... 533103314331483152315241525152615271528152915301531153215331534153515361537153815391540154115421543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,321 تا 15,330 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    منظورتون وقت بایومتریک!!؟ برای بایومتریک فقط نامه بایو ک براتون فرستادن با رسید وقتگیری ووک و پاسپورتتون برید برای انگشتنگاری... چیزی دیگه ای نمیخواد. به امید پاس شدن همه
    بله منظورم همون بود برای اتگشت نگاری ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان، من اواخر جون به صورت آنلاین برای ویزای دانشجویی اقدام کردم، و طبیعتاً امکان رفتن برای بایومتریک رو هم نداشتم هنوز.

الآن پیغام جدیدی در اکانتم دریافت کردم که نوشته در مرحله اول بررسی ویزا (از دو مرحله جدیدی که در نظر گرفته شده) قبول شدم و میتونم تحصیلم رو آنلاین از همین ترم پاییز شروع کنم.

جالبه که چند ساعت بعدش فرم مدیکال هم در اکانتم قرار گرفته و ظاهراً لازم هست برای مراحل بعدی ویزا، چکاپ مدیکال هم انجام بدم، در حالی که فکر می کردم برای ایرانی ها لازم نیست، اما شاید در این شرایط جدید کرونا تغییری در این رویه داده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اواخر جون به صورت آنلاین برای ویزای دانشجویی اقدام کردم، و طبیعتاً امکان رفتن برای بایومتریک رو هم نداشتم هنوز.

الآن پیغام جدیدی در اکانتم دریافت کردم که نوشته در مرحله اول بررسی ویزا (از دو مرحله جدیدی که در نظر گرفته شده) قبول شدم و میتونم تحصیلم رو آنلاین از همین ترم پاییز شروع کنم.

جالبه که چند ساعت بعدش فرم مدیکال هم در اکانتم قرار گرفته و ظاهراً لازم هست برای مراحل بعدی ویزا، چکاپ مدیکال هم انجام بدم، در حالی که فکر می کردم برای ایرانی ها لازم نیست، اما شاید در این شرایط جدید کرونا تغییری در این رویه داده اند.
    فکر نکنم نیازی باشه مدیکال. شاید موقع ثبت درخواست ویزا به سوالی که پرسیده ایا در یک سال گذشته حداقل شش ماه در کشورهایی که مدیکال نیاز دارن حضور داشتین یا نه جواب مثبت دادین.

سلام دوستان،
    اپدیت شدن اکانت از in progress به reviewing your eligibility نشونه چیه؟ امیدوار باشم یا... ؟ ی ایمیل هم برام اومده ک گفته پرونده تو پروسه هست. ابدیتم ساعت ۲ صبح بوده. فکر کنم به وقت اتاوا!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اپدیت شدن اکانت از in progress به reviewing your eligibility نشونه چیه؟ امیدوار باشم یا... ؟ ی ایمیل هم برام اومده ک گفته پرونده تو پروسه هست. ابدیتم ساعت ۲ صبح بوده. فکر کنم به وقت اتاوا!!!
    سلام
    برای من چهار روز بعد این آپدیت، اپروود اولیم اومد، که تو قسمت پیامها یک نامه با عنوان other بود و توش گفته بود که میتونم انلاین شروع کنم.
    به امید خدا برای شما هم بزودی میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ampho نمایش پست ها
    سلام
    برای من چهار روز بعد این آپدیت، اپروود اولیم اومد، که تو قسمت پیامها یک نامه با عنوان other بود و توش گفته بود که میتونم انلاین شروع کنم.
    به امید خدا برای شما هم بزودی میاد.
    ممنونم دوست عزیز. آرزوی موفقیت دارم براتون... حالا خوشبختانه دانشگاه بهم اجازه میده ک بدون ویزا کلاسا رو شروع کنم. امیدوارم برای همه ویزا صادر بشه و خوشبخت بشن

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید . ی سوال مهم داشتم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.
    من ی داستانی برام پیش اومد امروز که باید حتما شنبه از مرز خارج بشم زمینی و من امروز تایم سفارت گرفتم برای هفته دیگه دوشنبه.
    خواستم بدونم چقد طول میکشه که ایمیلش بیاد که اپوینتمنم اکسپت بشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 9 سپتامبر وقت گرفته بودم که متاسفانه ترکیش ایرلاین باز نمیشه
    من فقط یه سوال دارم ادرس سفارت کانادا تو آنکارا تو همون
    Regnum Sky Tower
    هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم خوب باشید . ی سوال مهم داشتم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.
    من ی داستانی برام پیش اومد امروز که باید حتما شنبه از مرز خارج بشم زمینی و من امروز تایم سفارت گرفتم برای هفته دیگه دوشنبه.
    خواستم بدونم چقد طول میکشه که ایمیلش بیاد که اپوینتمنم اکسپت بشه ؟
    سلام همون موقع تو ایمیلتون میاد که باید کانفرمش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام همون موقع تو ایمیلتون میاد که باید کانفرمش کنید
    دیشب درخواست دادم هنوز نیومده ایملیش. به نظرتون ی تایم دیگه بگیرم ؟