صفحه 1538 از 1547 نخستنخست ... 53810381438148815281529153015311532153315341535153615371538153915401541154215431544154515461547 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,371 تا 15,380 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان
    خیلی استرس گرفتم لطفا کمک کنید.
    من امروز مدارکم رو ثبت کردم و حدود 12 ساعت بعد اسک شدم.
    گفته شده :
    This is in reference to your application for a Study Permit in Canada. The following documents are
    required to continue processing your application:
    > CV/Resume: A document containing a brief description of your education,
    qualifications and experience
    > Client Information: Supplementary Information Request.
    در اتنهای نامه هم فرم 7 تا سوال معروف رو در رابطه با پایان نامه و سوپروایزر و...

من قبلا cv خلاصهٔ یک صفحه ای رو داخل کلاینت اینفورمیشن قرار داده بودم.

الان سوالم اینه که :
    1.کلاینت اینفورمیشن وcv قبلي رو باید تغییر بدم؟
    2.فرم SUPPLEMENTARY INFORMATION REQUEST رو باید کجا آپلود کنم؟ چون در قسمت مدارک فقط یک قسمت باز شده که عنوانش کلاین اینفورمیشن هست و جلوش نوشنه replacement Needed

با سلام برای درخواست انلاین نیازی است که فرم ها دستی امضا شوند (فرم family)?

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    با سلام برای درخواست انلاین نیازی است که فرم ها دستی امضا شوند (فرم family)?
    نه فقط تاریخ میزنید و SAVE میکنید.

سلام دوستان. به نظرتون الان وقت خوبیه برای سابمیت ویزا اپلیکیشن یا بذارن اول ژانویه ک بعد از تعطیلاتشونه!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان. به نظرتون الان وقت خوبیه برای سابمیت ویزا اپلیکیشن یا بذارن اول ژانویه ک بعد از تعطیلاتشونه!؟
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.
    دقیق نمیدونم که فرقی میکنه یا نه ولی منم دارم اوایل ژانویه سابمیت میکنم.

سلام دوستان،. یکی از دوستان به من گفت ک همون افیسر ک پرونده قبلیم بررسی کرده و ریجکت شدم، مجددا همون افیسر پرونده منو بررسی میکنه!! یعنی هیچ شانسی ندارم ک پرونده جدیدم رو افیسر دیگه ای بررسی کنه!!! آیا این درسته!؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان،. یکی از دوستان به من گفت ک همون افیسر ک پرونده قبلیم بررسی کرده و ریجکت شدم، مجددا همون افیسر پرونده منو بررسی میکنه!! یعنی هیچ شانسی ندارم ک پرونده جدیدم رو افیسر دیگه ای بررسی کنه!!! آیا این درسته!؟؟
    سلام اینو من هم دارم برای اولین بار از شما میشنوم.
    ولی یکی از منبع های معتبر یادمه بهم گفته بود که آفیسر ها بعد چند مدت عوض میشند حالا دقیقا این مدت چقدره رو نمیدونم.

Junior Member

سلام دو ستان
    در کمال تعجب در این مدت کوتاه پاس رکوست شدم.

یک سوال با توجه به اینکه اعتبار پاسپورتم کمی کمتر از 2.5 سال هست، میتونم پاسپورت جدید بگیرم و هر دو پاسپورت رو بفرستم که ویزای طولانی تری بدن و مجبور نباشم بعد 2.5 سال تمدید کنم؟
    قبلا این کار رو برای یک کشور دیگه که تحصیل می کردم انجام داده بودم

سلام
    به نظر شما من که در ایران دو سال لیسانس عمران خوندم الان می خوام کانادا لیسانس رو از اول بخونم اگر اعلام کنم به سفارت که قبلا دانشگاه رفتم بده؟؟ ممکنه ریجکت کنن؟
    اگر به دانشگاه بگم چی ؟شانس قبولی ام رو میاره پایین؟؟
    ممنون

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی استرس گرفتم لطفا کمک کنید.
    من امروز مدارکم رو ثبت کردم و حدود 12 ساعت بعد اسک شدم.
    گفته شده :
    This is in reference to your application for a Study Permit in Canada. The following documents are
    required to continue processing your application:
    > CV/Resume: A document containing a brief description of your education,
    qualifications and experience
    > Client Information: Supplementary Information Request.
    در اتنهای نامه هم فرم 7 تا سوال معروف رو در رابطه با پایان نامه و سوپروایزر و...

من قبلا cv خلاصهٔ یک صفحه ای رو داخل کلاینت اینفورمیشن قرار داده بودم.

الان سوالم اینه که :
    1.کلاینت اینفورمیشن وcv قبلي رو باید تغییر بدم؟
    2.فرم SUPPLEMENTARY INFORMATION REQUEST رو باید کجا آپلود کنم؟ چون در قسمت مدارک فقط یک قسمت باز شده که عنوانش کلاین اینفورمیشن هست و جلوش نوشنه replacement Needed

CV و پاسخ 7 سوال را در یک فایل قرار داده و آپلود کنید.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا