صفحه 1539 از 1547 نخستنخست ... 5391039143914891529153015311532153315341535153615371538153915401541154215431544154515461547 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,381 تا 15,390 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دو ستان
    در کمال تعجب در این مدت کوتاه پاس رکوست شدم.

یک سوال با توجه به اینکه اعتبار پاسپورتم کمی کمتر از 2.5 سال هست، میتونم پاسپورت جدید بگیرم و هر دو پاسپورت رو بفرستم که ویزای طولانی تری بدن و مجبور نباشم بعد 2.5 سال تمدید کنم؟
    قبلا این کار رو برای یک کشور دیگه که تحصیل می کردم انجام داده بودم

سلام
    تبریک میگم،
    میشه بگید کی برای ویزا اقدام کردید؟ و یکم جزییات پرونده رو بگید.
    راجع به سوالتون هم باید بگم تا جایی که من اطلاع دارم اگه میتونید پاس جدید بگیرید بهتره چون از کانادا یکم گرفتاریش بیشتره.. ولی بهتره از وکلا مشورت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دو ستان
    در کمال تعجب در این مدت کوتاه پاس رکوست شدم.

یک سوال با توجه به اینکه اعتبار پاسپورتم کمی کمتر از 2.5 سال هست، میتونم پاسپورت جدید بگیرم و هر دو پاسپورت رو بفرستم که ویزای طولانی تری بدن و مجبور نباشم بعد 2.5 سال تمدید کنم؟
    قبلا این کار رو برای یک کشور دیگه که تحصیل می کردم انجام داده بودم
    هیچ جای دنیا به یه نفر همزمان دو تا پاسپورت نمیدن.. اولی را سوراخ میکنند بعد دومی را میدن بهت!!

سلام دوستان. سلام دوستان. مثل اینکه برای اپلای مجدد استادی پرمیت دیگه نمیشه از اکانت قدیمی استفاده کرد! باید ی اکانت جدید بسازیم و اپلای کنیم. این درسته؟ میشه کامل راهنمایی بفرمایید؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان. سلام دوستان. مثل اینکه برای اپلای مجدد استادی پرمیت دیگه نمیشه از اکانت قدیمی استفاده کرد! باید ی اکانت جدید بسازیم و اپلای کنیم. این درسته؟ میشه کامل راهنمایی بفرمایید؟ ممنونم
    خیر نیازی نیست. پایین همون صفحه که لیست اپلیکیشن هاتون هست، از گزینه apply to come to canada می تونید یه اپلیکیشن جدید بسازین.

ممنونم. البته الان حدود ۳ ساعته ک دارم سعی میکنم وارد IRCC بشم. ولی نمیشه. نمیدونم باید چه کار کنم. نظری دارین شما؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من حدود 1 ماه دیگه offer letter به دستم میرسه. الان با توجه به شرایطی که هست(کوویید19) مدت زمان گرفتن ویزا چقدر طول میکشه. پذیرش از اتاوا هست.
    چه اقدامی برای تسریع روندش میتونه باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashrar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من حدود 1 ماه دیگه offer letter به دستم میرسه. الان با توجه به شرایطی که هست(کوویید19) مدت زمان گرفتن ویزا چقدر طول میکشه. پذیرش از اتاوا هست.
    چه اقدامی برای تسریع روندش میتونه باشه؟
    زمانش رو هیچکس نمی دونه و احتمالا به آفیسر مربوط میشه. برای همه ثابت نیست.
    اما چیکار کنی که سریعتر انجام بشه: مدارک مورد نیاز برای اپلای ویزات رو آماده کن. مدارکی که نیازه بدی دارالترجمه، اگر نامه میخوای بگیری از سر کارت الان بگیر و بده ترجمه، اون نامه اس او پی یا اکسپلنیشن لتر رو بنویس، رزومه اگه نداری تهیه کن، اگر میخوای برای گواهی تمکن مالی از کسی قرض بگیری یا چیزی داری میخوای بفروشی مثلا همین الان پولهاتو جمع کن و بذار تو بانک ( البته خود نامه تمکن مالی رو الان نباید بگیری، اونو باید وقتی همه چیز آماده بود و میخوای اپلای کنی بگیری)
    خلاصه چک لیست آنکارا رو دانلود کن از سایت کانادا و هرچی رو الان میتونی جور کن. به جز نامه گواهی تمکن و گواهی پلیس.
    مدارکت آماده باشه زود اپلای میکنی و تا اپلای کردی میری برای بایو و بعد دیگه دست تو نیست کی جواب میاد!

سلام دوستان ببخشید ممکنه سوالم ابتدایی باشه میخواستم بدونم برای سابمیت مدارک و گر فتن وقت سفارت ازچه سایتی باید اقدام کنم و مدارک مورد نیازش چی هست ؟ ممنون

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. به خاطر این زمان رو پرسیدم که حدودی یک آماری دستم باشه. چون استادم گفت یک دانشجوی برزیلی داشته که پروسه ویزاش 6 ماه طول کشیده و کلا بیخیال شده.
    میخواستم فقط بدونم تو این شرایط ماکزیموم مینیمئم پروسه چقدر شده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadarsenal نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید ممکنه سوالم ابتدایی باشه میخواستم بدونم برای سابمیت مدارک و گر فتن وقت سفارت ازچه سایتی باید اقدام کنم و مدارک مورد نیازش چی هست ؟ ممنون
    https://www.canada.ca/en/immigration...n/account.html
    از اینجا اکانت بسازید و از طریق اکانتتون اپلیکیشن برای ویزا ایجاد کنید. توی اپلیکیشنتون مدارک رو اپلود می کنید.

https://visa.vfsglobal.com/tur/en/can
    بعد از ثبت درخواست ویزا و گرفتن نامه بیومتریک، از طریق این سایت نوبت می گیرید برای انگشت نگاری. تو این سایت هم باید اکانت بسازید

موفق باشید.