صفحه 1541 از 1547 نخستنخست ... 54110411441149115311532153315341535153615371538153915401541154215431544154515461547 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,401 تا 15,410 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام من با افر کاندیشنال برای ویزا اقدام کردم. الان افر جدید از دانشگاه گرفتم بدون کاندیشن. الان به کجا باید ایمیل بزنم و اطلاع بدم. ایا تاثیری داره که ایمیل بزنم و مدارک جدید رو بفرستم؟
    سلام.
    توی سایت IRCC از طریق وب فرم می تونید درخواست بدین نامه جدیدو به پروندتون اضافه کنن.

موفق باشید

خیلی ممنون اوب فرم در کدوم قسمتش هست؟ در پروفایلم چک کردم چیزی ندیدم؟ممنون میشم بیشتر راهنمایی فرمایید

سلام دوستان سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید!؟ من الیجیبیلیتی ۳ هفته پیش اپدیت شد و الان ی اپدیت با ایمیل اومده با مضمون submission confirmation. خوب چرا اول الیجیبیلیتی اپدیت شده بعد این نامه اومده!!؟؟ و اینکه اپدیتهای با ایمیل میتونه نشونه رد شدن پرونده باشه!؟؟ تا اونجایی ک من از این فروم خوندم همه پاس ریکویست ها اپدیت بدون ایمیل داشتن!

خیلی ممنون اوب فرم در کدوم قسمتش هست؟ در پروفایلم چک کردم چیزی ندیدم؟ممنون میشم بیشتر راهنمایی فرمایید
    خواهش می کنم کاری نکردم. از پایین صفحه وب سایت برین توی صفحه contact us. اونجا گزینه contact us online رو انتخاب کنید صفحه وب فرم میاد. توی اون صفحه روی دکمه tell us more کلید کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید!؟ من الیجیبیلیتی ۳ هفته پیش اپدیت شد و الان ی اپدیت با ایمیل اومده با مضمون submission confirmation. خوب چرا اول الیجیبیلیتی اپدیت شده بعد این نامه اومده!!؟؟ و اینکه اپدیتهای با ایمیل میتونه نشونه رد شدن پرونده باشه!؟؟ تا اونجایی ک من از این فروم خوندم همه پاس ریکویست ها اپدیت بدون ایمیل داشتن!
    سلام ، نه نشانه هیپی نیست، اکثر کسانیکه توی 2 ماه اخیر سابمیت کردن اینطوری شدن ، کم کم برای همه میاد و هیپ نشانه ای نیست . به امید قبولی .

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید سوالم ابتداییه ولی اینقدر صفحات اینجا زیاده نتونستم پیدا کنم.
    برای اقدام ویزا از کجا باید چک لیست رو پیدا کنم و پروسه به چه شکله؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ashrar نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید سوالم ابتداییه ولی اینقدر صفحات اینجا زیاده نتونستم پیدا کنم.
    برای اقدام ویزا از کجا باید چک لیست رو پیدا کنم و پروسه به چه شکله؟
    اینجا رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7.D8.AF.D8.A7
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام من پای ریکوئست شدم همراه با دخترم که برای تابستان برنامه ریزی کردم که بریم. . الان که چک کردم پاسپورت دخترم فقط یکسال اعتبار داره به نظرتون حتما پاسپورتش رو عوض کنم ؟ اگه پاسپورت عوض کنم موقع پیکاپ دادن ویزا خیلی طول میکشه به خاط سکوریتی چک؟

سلام من پای ریکوئست شدم همراه با دخترم که برای تابستان برنامه ریزی کردم که بریم. . الان که چک کردم پاسپورت دخترم فقط یکسال اعتبار داره به نظرتون حتما پاسپورتش رو عوض کنم ؟ اگه پاسپورت عوض کنم موقع پیکاپ دادن ویزا خیلی طول میکشه به خاط سکوریتی چک؟
    تغییری در زمان پروسس ایجاد نمیشه . معمولا از زمانیکه میفرستید تا بره و برگرده دستتون یک ماه میکشه.

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یک هفته بعد از سابمیت مدارک دوباره ازم CV و 7 سوال به عنوان supplementary information ازم خواسته شده
    ولی داخل پروفایل فقط یک جا برای اپلود باز شده و نمیدونم آیا باید همرو یه فایل کنم و بفرستم یا خیر ؟
    سوال دومم هم اینه که ساپورتینگ داکیومنت هم لازمه برای اون هفت سوال قرار بدم یا خیر ؟ مثل جاب آفری که از ایران دارم برای برگشت ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم