صفحه 1542 از 1547 نخستنخست ... 5421042144214921532153315341535153615371538153915401541154215431544154515461547 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,411 تا 15,420 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط CHERRYPIE نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یک هفته بعد از سابمیت مدارک دوباره ازم CV و 7 سوال به عنوان supplementary information ازم خواسته شده
    ولی داخل پروفایل فقط یک جا برای اپلود باز شده و نمیدونم آیا باید همرو یه فایل کنم و بفرستم یا خیر ؟
    سوال دومم هم اینه که ساپورتینگ داکیومنت هم لازمه برای اون هفت سوال قرار بدم یا خیر ؟ مثل جاب آفری که از ایران دارم برای برگشت ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم
    بله همه رو در یک فایل قرار بدید و بفرستید. مدارک اضافه ای که به نظر میتونه اپلیکیشن رو تقویت کنه رو هم در همون فایل قرار بدین.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم جوابم رو بدین . آیا در کنار Study plan باید SOP هم برای مدارک ویزا فرستاده بشه ؟ همون رزومه که برای دانشگاه آپلود میکنیم باید برای ویزا هم فرستاده بشه ؟ منظورم اینه که اگه اطلاعات توشون در مورد بک گراند فرق داشته باشه متوجه میشن ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم جوابم رو بدین . آیا در کنار Study plan باید SOP هم برای مدارک ویزا فرستاده بشه ؟ همون رزومه که برای دانشگاه آپلود میکنیم باید برای ویزا هم فرستاده بشه ؟ منظورم اینه که اگه اطلاعات توشون در مورد بک گراند فرق داشته باشه متوجه میشن ؟
    لزومی نداره که همون رزومه ای که برای دانشگاه فرستادین رو برای ویزا هم استفاده کنید. میتونید تغییرش بدین. البته اگه اطلاعات کاملا متناقض هست من توصیه نمیکنم چنین کاری رو بکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    بله همه رو در یک فایل قرار بدید و بفرستید. مدارک اضافه ای که به نظر میتونه اپلیکیشن رو تقویت کنه رو هم در همون فایل قرار بدین.
    ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه اینکه منظور از file number همون application number هست یا چیز دیگه مد نظرشون هست ؟
    و اینکه من یه سری موارد مثل عنوان پایان نامه دکتری هنوز مشخص نیست اگه NA بزارم مشکلی پیش نمیاد ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط CHERRYPIE نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه اینکه منظور از file number همون application number هست یا چیز دیگه مد نظرشون هست ؟
    و اینکه من یه سری موارد مثل عنوان پایان نامه دکتری هنوز مشخص نیست اگه NA بزارم مشکلی پیش نمیاد ؟
    بله فایل نامبر همون اپلیکیشن نامبر هست. و سوال دوم هم بله. چیزهایی که مشخص نیست رو بنویسید NA.

Junior Member

سلام دوستان. دو تا سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من توی مارچ برای ترم پاییز اپلای کردم که تا چند روز دیگه آفر لتر به دستم میرسه. ولی نامه بورسیم به خاطر شرایط پاندمی به تعویق افتاده. الان برای قسمت ساپورت مالی برای ویزا بهترین و سریعترین راه کار چی میتونه باشه که زودتر برای ویزا اقدام کنم؟
    اگر ممکنه دو تا راه کار پیشنهاد بدید.
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    ممنونم.
    من 10 دسامبر مدارکم رو سابمیت کردم.
    18 دسامبر بیومتریک دادم.
    29 دسامبر پاس رکوست شدم.

جالب اینکه موسسات مهاجرتی طبق معمول برای کیس من خیلی اما و اگر میاوردن. ولی تمام کارها رو خودم انجام دادم.

سلام می تونم ازتون بپرسم چه مدارکی سابمیت کردید؟

آیا مدرک اجاره خانه برای ویزا ضروریه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arioofar نمایش پست ها
    سلام می تونم ازتون بپرسم چه مدارکی سابمیت کردید؟

آیا مدرک اجاره خانه برای ویزا ضروریه؟
    خیر اجاره خونه برای ویزا الزامی نداره.

سلام دوستان تو فرم 1294 قسمت national identity document ، اطلاعات کارت ملی را باید وارد کنیم؟
    ببخشید نمیدونم فروم درستی دارم سوال میپرسم یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط setarejanyar نمایش پست ها
    سلام دوستان تو فرم 1294 قسمت national identity document ، اطلاعات کارت ملی را باید وارد کنیم؟
    ببخشید نمیدونم فروم درستی دارم سوال میپرسم یا نه.
    سلام. بله در قسمت document number شماره ملی وارد کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد