صفحه 2 از 1547 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    IMPORTANT MESSAGE - Applicants residing in IRAN

نمی دونم این لینکو گذاشته بودن دوستان یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    حالا سوالی که این وسط پیش میاد اینه که اگه پست به کسی که اصل مدرکش رو فرستاده بوده زنگ نزنه، میشه این نتیجه گیری رو کرد که مدارکش به آنکارا فرستاده نشده و همینجا بررسی میشه. مخصوصا پرونده های ترم May ؟
    به من هم دی اج ال زنگ زد و فقط اصل دانشنامه هارو بهم پس دادن. من اصل ریز نمره انگلیسی دانشگاه را هم داده بودم. دانشگاه شریف فقط یک ریز نمره انگلیسی اصل میده اما انو بهم پس ندادن حتی کارنامه تافلم را پس ندادن. البته نامه های پذیرش و فاندم پرینت رنگی بودش. فقط اصل دانشنامه هارو دادن و یک کاغذ که تقاضا به انکارا فرستاده شده و در اسرع وقت بررسی خواهد شد.

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط navidjan12 نمایش پست ها
    به من هم دی اج ال زنگ زد و فقط اصل دانشنامه هارو بهم پس دادن. من اصل ریز نمره انگلیسی دانشگاه را هم داده بودم. دانشگاه شریف فقط یک ریز نمره انگلیسی اصل میده اما انو بهم پس ندادن حتی کارنامه تافلم را پس ندادن. البته نامه های پذیرش و فاندم پرینت رنگی بودش. فقط اصل دانشنامه هارو دادن و یک کاغذ که تقاضا به انکارا فرستاده شده و در اسرع وقت بررسی خواهد شد.
    خب شما برای می اقدام کردید یا سپتامبر؟
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    خب شما برای می اقدام کردید یا سپتامبر؟
    من برای سپتامبر اقدام کرده بودم.

سلام، به من هم هنوز زنگ نزدند. من 21 آوریل مدارکم رو فرستاده بودم که اصل دانشنامه و ریزنمرات رسمی هم جزوش بود...

Junior Member

با سلام...
    من هنوز دانشنامه لیسانس و فوق لیسانسم رو نگرفتم و وقت هم ندارم صبر کنم تا بیاد (حدود یه ماه طول می کشه از موقع تصویه حساب). مدرک موقتم رو دادم ترجمه کردن رو یه کاغذ با سربرگ دادگستری یا قوه قضائیه (دقیقاً یادم نیس کدوم بود) و با مهر مترجم. اما گفتم که بخش هایی که در اون نوشته من به دانشگاه اینقد بدهکارم و این گواهی ارزش ترجمه نداره رو تو ترجمه نیارن.
    حالا سوالم اینجاس که به نظرتون باید اون گواهی موقت رو هم با ترجمه ناقصش بفرستم؟؟ ضایع نیس؟؟ یا همون ترجمه رو بفرستم کافیه؟؟
    البته یه نامه هم در کنارش می ذارم که بهشون توضیح بدم بدلیل کمبود وقت اصل دانشنامه رو نمی تونم بفرستم و می نویسم هر موقع که سفارت بخواد دانشنامه رو بهشون می رسونم. به نظرتون جواب می ده و مشکلی پیش نمیاد؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

سلام، به من هم زنگ نزدند. فقط اصل پذیرش تو مدارکم بود.کپی فاند-ترجمه رسمی دانشنامه ها و ریز نمرات-کپی زبان-bs-ترجمه سند و...

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyanz نمایش پست ها
    با سلام...
    من هنوز دانشنامه لیسانس و فوق لیسانسم رو نگرفتم و وقت هم ندارم صبر کنم تا بیاد (حدود یه ماه طول می کشه از موقع تصویه حساب). مدرک موقتم رو دادم ترجمه کردن رو یه کاغذ با سربرگ دادگستری یا قوه قضائیه (دقیقاً یادم نیس کدوم بود) و با مهر مترجم. اما گفتم که بخش هایی که در اون نوشته من به دانشگاه اینقد بدهکارم و این گواهی ارزش ترجمه نداره رو تو ترجمه نیارن.
    حالا سوالم اینجاس که به نظرتون باید اون گواهی موقت رو هم با ترجمه ناقصش بفرستم؟؟ ضایع نیس؟؟ یا همون ترجمه رو بفرستم کافیه؟؟
    البته یه نامه هم در کنارش می ذارم که بهشون توضیح بدم بدلیل کمبود وقت اصل دانشنامه رو نمی تونم بفرستم و می نویسم هر موقع که سفارت بخواد دانشنامه رو بهشون می رسونم. به نظرتون جواب می ده و مشکلی پیش نمیاد؟؟
    من فکر می کنم خیلی بستگی داره به اینکه پذیرشتون conditional هست یا نه. اگر توی پذیرشتون قید شده که پذیرش بدون شرط را وقتی می دن که اصل مدارکتون را گرفته باشن من فکر می کنم این قضیه می تونه مشکل ساز بشه. در مورد ترجمه هم من تاحالا ندیده بودم داراترجمه بیاد روی سربرگ قوه قضاییه ترجمه ناقص بکنه چون یک کپی از اون مدرکتون به ترجمه پینج! شده و اگر کسی بخواد بفهمه که این ترجمه ناقصه براحتی می فهمه و نیاز به وجود اصل مدرک نداره. حالا تصمیم با خودتون هست که می خواید چنین مدرکی رو ارائه کنید یا نه. ولی همونطور که گفتم خیلی به پذیرشتون بستگی داره چون اول اون رو می خونن و مطابق با اون از شما مدارک می خوان

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام. بچه ها یکی به من کمک کنه. من دانشگاه آزاد درس خوندم. مدرک موقتم تا هفته دیگه آماده میشه و مدرک اصلیم با ریز نمرات اصلیم تا 3 یا 4 ماه دیگه. توی مدرک موقتم هم میزنه که این مدرک ارزش ترجمه نداره. کسی هم ندارم که اینو برام روی سربرگ قوه قضائیه ترجمه کنه. اصل مدرک موقت رو هم نمی تونم بدم چون برای گرفتن مدرک اصلی باید حتما داشته باشمش. نه ریز نمره رسمی دارم و نه دانشنامه و نه مدرک موقت قابل ترجمه و نه میتونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم. چطوری میتونم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ چکار کنم؟ کسی هست که بدونه آیا این مدرک موقت رو میشه توی یه محضر کپی برابر با اصل کرد و ارزش داره که من کپی برابر با اصل این مدرک رو توی مدارک ویزام بذارم؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. بچه ها یکی به من کمک کنه. من دانشگاه آزاد درس خوندم. مدرک موقتم تا هفته دیگه آماده میشه و مدرک اصلیم با ریز نمرات اصلیم تا 3 یا 4 ماه دیگه. توی مدرک موقتم هم میزنه که این مدرک ارزش ترجمه نداره. کسی هم ندارم که اینو برام روی سربرگ قوه قضائیه ترجمه کنه. اصل مدرک موقت رو هم نمی تونم بدم چون برای گرفتن مدرک اصلی باید حتما داشته باشمش. نه ریز نمره رسمی دارم و نه دانشنامه و نه مدرک موقت قابل ترجمه و نه میتونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم. چطوری میتونم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ چکار کنم؟ کسی هست که بدونه آیا این مدرک موقت رو میشه توی یه محضر کپی برابر با اصل کرد و ارزش داره که من کپی برابر با اصل این مدرک رو توی مدارک ویزام بذارم؟؟؟؟
    دوست عزیز اگز چک لیست آنکارا رو ملاک قرار بدیم اصلا مدرک تحصیلی نیاز نیست، مدرک رو توی چک لیست تهران بود. پس خیلی نگران نباشید!!!!
    http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist-EN.pdf