صفحه 3 از 1547 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    حالا سوالی که این وسط پیش میاد اینه که اگه پست به کسی که اصل مدرکش رو فرستاده بوده زنگ نزنه، میشه این نتیجه گیری رو کرد که مدارکش به آنکارا فرستاده نشده و همینجا بررسی میشه. مخصوصا پرونده های ترم May ؟
    من هم برای می مدارک داده ام ولی همون روز که خبر بسته شدن بخش ویزا را شنیدم و رفتم دم در سفارت از خود مسئول بخش ویزا که پاسخگو بود پرسیدم گفت به دلیل اینکه انتقال مدارک به آنکارا حداقل یک هقته طول میکشه و بقیه پروسه هم خیلی مشخص نیست شما به ترم می نمی رسید و توصیه میکنم که دیفر کنید. من هم به استادم گفتم و قبول کرد و دارم کارهای دیفر را انجام میدم. امروز که 3 می هستش و فکر نمیکنم تا 6 می که آخرین مهلته خبری از ویزای ما بشه ...
    امیدوارم لااقل تا 1-2 ماه دیگه جواب بگیریم ....

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط neda60 نمایش پست ها
    من هم برای می مدارک داده ام ولی همون روز که خبر بسته شدن بخش ویزا را شنیدم و رفتم دم در سفارت از خود مسئول بخش ویزا که پاسخگو بود پرسیدم گفت به دلیل اینکه انتقال مدارک به آنکارا حداقل یک هقته طول میکشه و بقیه پروسه هم خیلی مشخص نیست شما به ترم می نمی رسید و توصیه میکنم که دیفر کنید. من هم به استادم گفتم و قبول کرد و دارم کارهای دیفر را انجام میدم. امروز که 3 می هستش و فکر نمیکنم تا 6 می که آخرین مهلته خبری از ویزای ما بشه ...
    امیدوارم لااقل تا 1-2 ماه دیگه جواب بگیریم ....
    شما سوال نکردید که نامه دیفر رو باید همین جوری برای آنکارا ارسال کنیم یا اینکه صبر کنیم اونها از ما بخوان و بعد نامه رو بفرستیم؟
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_masoud نمایش پست ها
    سلام، به من هم هنوز زنگ نزدند. من 21 آوریل مدارکم رو فرستاده بودم که اصل دانشنامه و ریزنمرات رسمی هم جزوش بود...
    من هم دقیقا مثل شما هستم. تنها مدرک اصل نامه پذیرشم بود. الان زنگ نزدن معنی اش چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. بچه ها یکی به من کمک کنه. من دانشگاه آزاد درس خوندم. مدرک موقتم تا هفته دیگه آماده میشه و مدرک اصلیم با ریز نمرات اصلیم تا 3 یا 4 ماه دیگه. توی مدرک موقتم هم میزنه که این مدرک ارزش ترجمه نداره. کسی هم ندارم که اینو برام روی سربرگ قوه قضائیه ترجمه کنه. اصل مدرک موقت رو هم نمی تونم بدم چون برای گرفتن مدرک اصلی باید حتما داشته باشمش. نه ریز نمره رسمی دارم و نه دانشنامه و نه مدرک موقت قابل ترجمه و نه میتونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم. چطوری میتونم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ چکار کنم؟ کسی هست که بدونه آیا این مدرک موقت رو میشه توی یه محضر کپی برابر با اصل کرد و ارزش داره که من کپی برابر با اصل این مدرک رو توی مدارک ویزام بذارم؟؟؟؟
    سلام
    منم مدرک موقت دارم. ولی همونطور که دوستمون گفتن اصلا تو چک لیست مدرک تحصیلی نمیخوان. البته کاندیشنال باشه رو نمیدونم. بره خود من که کاندیشناله به مدرک ارشد. ولی من احتمالا مدرک موقتم رو ترجمه کنم. نمیدونم اینجا میشه اسم دارالترجمه دا یا نه، ولی قبلا بچه ها اسم دارالترجمه ای که مدرک موقت ترجکه میکنه رو داده بودن.

Junior Member

دوستان کسی می دونه حالا که مدارک میره کانادا لازمه که سند خونه ترجمه بشه یا اینکه اصلا سند خونه فرستادن تاثیری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    شما سوال نکردید که نامه دیفر رو باید همین جوری برای آنکارا ارسال کنیم یا اینکه صبر کنیم اونها از ما بخوان و بعد نامه رو بفرستیم؟
    نه دیگه اون موقع خیلی عجله داشت و گفت آخرین سوالیه که جواب میده، من هم تنها چیزی که پرسیدم همین بود که وضعیت ما که برای می اپلای کرده بودیم چی میشه که گفت از این به بعد از آنکارا با ایمیل پیگیری کنید.
    بهتره یک هفته دیگه صبر کنیم و بعد با آنکارا تماس بگیریم شاید هم از خود آنکارا از ما مدارک مجدد بخوان شاید هم با همون مدارک قبلی اوکی کنند.
    فعلا که چاره دیگه ای جز صبوری نداریم.

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamirmo نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه حالا که مدارک میره کانادا لازمه که سند خونه ترجمه بشه یا اینکه اصلا سند خونه فرستادن تاثیری داره؟
    این سوال منم هست.لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.سند که به نام پدرو مادر هست(اسپانسرهایی که ازشون تعهد محضری داریم) باید ترجمه بشه؟ تاییدهای دادگستری خارجه هم که کلی گرون شده.تاثیری داره؟
    >>>

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    یک مساله هست که می خواستم ببینم بچه ها نظرذشون چیه
    بچه هایی که برای دانشگاهای Qubecپذیرش دارن و مدارکشون رو فرستادن و حالا رفته به آنکارا برای CAQ چه کار باید بکنن؟
    آخه ما توی فرم CAQ گفتیم که مدارکمون توی تهران بررسی می شه و این در حالی است که CAQ باید برای آنکارا ارسال بشه
    حالا به نظرتون چه کار کنیم ؟؟
    من پیشنهادم اینه که همه به CAQ office ایمیل بزنیم و موضوع رو شرح بدیم ...من این کار رو کردم ولی راستش هنوز جوابی نگرفتم ....
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    این سوال منم هست.لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.سند که به نام پدرو مادر هست(اسپانسرهایی که ازشون تعهد محضری داریم) باید ترجمه بشه؟ تاییدهای دادگستری خارجه هم که کلی گرون شده.تاثیری داره؟
    در مورد تاييدها تقريبا با قطعيت ميشه گفت كه لازم نيستن. يادمه اين بحث موقع apply كردن هم مطرح بود و دوستان بيخودي ريزنمرات رو ميرفتن تاييد ميكردن در حالي كه توو تقريبا ٩٩٪ موارد نيازي به اينكار نبود. توو اين موردم هيج جا سفارت حتي اشاره نكرده كه اين تاييدها لازمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز از دی اچ ال به من زنگ زدن و رفتم مدارکمو گرفتم. گفت همه مدارک رو سفارت فرستاده آنکارا فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ریز نمره هامو که گذاشته بودم پس داد. و گفت هر وقت هر مدرک دیگه سفارت بخواد خودش بهتون ایمیل می زنه می گه چی کار کنین. من مدارکمو 23 آپریل تحویل دی اچ ال دادم. کلی بسته دیگه هم بود که داشتن به همشون زنگ می زدن بیان تحویل بگیرن
    میشه بگید با چه شماره ای با شما تماس گرفتن؟ موبایل یا منزل؟