صفحه 4 از 1547 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

دوستان من امروز با محضر تماس گرفتم واسه تعهد نامه محضری. گفتند که باید خودتون بنویسید که دقیقا چی می خواین چون ما تا حالا این کار رو نکردیم و اینکه باید مشخص کنید عنوان نامه چی باشه یعنی به کجاست نامه تون؟
    کسانی که این کار رو قبلا انجام دادن ممکنه راهنمایی کنند و متن نامه رو بذارن لطفا...

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    این سوال منم هست.لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.سند که به نام پدرو مادر هست(اسپانسرهایی که ازشون تعهد محضری داریم) باید ترجمه بشه؟ تاییدهای دادگستری خارجه هم که کلی گرون شده.تاثیری داره؟
    من سند به نام خودم هم دارم که نمیدونم لازمه ترجمه بشه یا نه.
    چون واقعا هزینه برداره و چند تا هم هست.
    من از خود دارالترجمه سوال کردم، گفت ما واسه ویزای توریستی تا حالا این کارو کردیم که سند ترجمه کنیم. ولی دانشجویی چون شرایط جدیده، اطلاعی نداریم.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

بچه ها کسی میدونه پروسه بررسی ویزاها الان چقدر طول میکشه؟؟ برای ماهایی که الان تازه میخوایم اقدام کنیم.
    و اینکه آیا واقعا باید مدارک رو بر طبق چیزی که توی سایت سفارت کانادا تو آنکارا نوشته آماده کنیم؟؟؟ اینجوری خیلی چیزا رو نمیخواد...!!! کسی این خبرو جایی داره که باید مدارکمونو بر طبق کدوم سفارت درست کنیم؟؟؟؟ لینکشو بذارین اگه دارین لطفا.

دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟

لطفا دوستانی که از آنکارا پاس ریکوئست شدن یا هر خبر دیگه ای مبنی بر شرایط ویزاشون از اونجا دریافت کردن انعکاس بدند تا بقیه دید بهتری نسبت به عملکرد فعلی اونجا داشته باشیم.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

بچه ها اینو جدا منم نمیدونم چه کنم؟!! منم 3 تا سند دارم که صفحاتشون زیاده و ترجمشون خیلی در میاد!! از طرفی خوب الان این بچه هایی که اصل مدارکشون رو از آنکارا واسشون پس فرستادن طبیعتا خیلیاشون ترجمه نکردن سند رو و وقتی سفارت بهشون نقص مدرک نزده یعنی که یکی تو آنکارا هس که فارسی حالیشه!! من هی میافتم تو این لوپ و سند رو ترجمه نمیکنم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    بچه ها اینو جدا منم نمیدونم چه کنم؟!! منم 3 تا سند دارم که صفحاتشون زیاده و ترجمشون خیلی در میاد!! از طرفی خوب الان این بچه هایی که اصل مدارکشون رو از آنکارا واسشون پس فرستادن طبیعتا خیلیاشون ترجمه نکردن سند رو و وقتی سفارت بهشون نقص مدرک نزده یعنی که یکی تو آنکارا هس که فارسی حالیشه!! من هی میافتم تو این لوپ و سند رو ترجمه نمیکنم!!
    1-یعنی شده که حین پروسه اصل مدارکو از انکارا فرستادن؟؟ قبل از نقص یا ریجکت یا پاس ریکوئست؟
    2-هنوز کسی از مرحله پاس ریکوئست خبر نداره که فرستادن پاس ممکن شده یا حضورا باید بریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    ترجمه سند مالکیت اصلا چیز خیلی عجیبی نیستا!!! من وقتی میخواستم مدارکم را با DHL پست کنم کارمندش گفت که سفارت جدیدا گفته سند خونه ها هم باید ترجمه بشه، منم سندها را دادم به یک دارالترجمه و هم مهر دادگستری و هم خارجه هم زدن روش. تو بهمن ماه بود و هر سند را حدود 25000 تومن گرفت. سندهایی که توضیحاتشون بیشتر هست را یک کم گرونتر میگیرن. ولی با دارالترجمه باید چونه بزنید چون خیلی میتونن تخفیف بدن.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟
    سلام. ببین این بارنامه مقصد چیه؟؟؟ از کجا باید بیاریم؟؟؟ و اینکه میشه دقیقا بگی کدوم فرمها رو باید پر کنیم؟؟؟ غیر از فرم IMM1294E فرم دیگه ای هم هست؟؟؟
    و دیگه اینکه سوء پیشینه رو هم دیگه نمیخواد؟؟ یا ترجمه شناسنامه یا مدارک تحصیلی؟؟؟ مطمئنید مدارک رو باید بر اساس لیست سفارت تو آنکارا آماده کرد؟؟؟

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

آقا یک سوال

از دوستایی که ویزا گرفتن
    من شنیدم که ویزا برای دانشجوها تا پایان دوران تحصیل صادر می شه مگه اینکه پاسپورتت اعتبارش کمتر باشه..
    حالا من کپی پاسمو فرستادم و پاسپورتم 1 سال بیشتر اعتبار نداره نمی تونم الان تمدید کنم تا یک دفعه ویزای 5 ساله بگیرم؟ آخه نم خوام یک سال یگه دوباره بیفتم تو یک همچین پروسه هایی
    ممنون