صفحه 5 از 1547 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

دوست عزیز، من علت تکرار پستتون متوجه نمیشم؟ اگه دقت کنید بعد از ازسال ایمیلتون یه پیغام میاد مبنی بر اینکه حداکثر 5 روز کاری جواب شما داده میشه .
    من لینک ایمیل اینجا میذارم تا سایر دوستان هم ایمیل بزنن.
    علاوه بر این به نظر نمیرسه اداره مهاجرت کبک از انتقال ویزا آفیس تهران به آنکارا بی اطلاع باشه!
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط toory نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک مساله هست که می خواستم ببینم بچه ها نظرذشون چیه
    بچه هایی که برای دانشگاهای Qubecپذیرش دارن و مدارکشون رو فرستادن و حالا رفته به آنکارا برای CAQ چه کار باید بکنن؟
    آخه ما توی فرم CAQ گفتیم که مدارکمون توی تهران بررسی می شه و این در حالی است که CAQ باید برای آنکارا ارسال بشه
    حالا به نظرتون چه کار کنیم ؟؟
    من پیشنهادم اینه که همه به CAQ office ایمیل بزنیم و موضوع رو شرح بدیم ...من این کار رو کردم ولی راستش هنوز جوابی نگرفتم ....
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟
    سلام

این لیست کامل نیست. نامه عدم سوء پیشینه با ترجمش، ترجمه مدارک تحصیلی، accommodation arrangement , ....... بهتره ما ترکیبی از لیست آنکارا و تهران رو بدیم که حتما مدارکمون کامل باشه و جای هیچ بحثی توش نباشه. در ضمن سفارت که کنار گوشمون نیست که اگه مثلا نقصی مدرک داشتیم دستی ببریم تحویل بدیم. پس هر چی مدارک رو کامل تر بدیم واسه خودمون بهتره و زمان و هزینه کمتری از دست میدیم.

موفق باشین

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

لطفا دوستانی که از آنکارا پاس ریکوئست شدن یا هر خبر دیگه ای مبنی بر شرایط ویزاشون از اونجا دریافت کردن انعکاس بدند تا بقیه دید بهتری نسبت به عملکرد فعلی اونجا داشته باشیم.
    ممنون
    ببین یه سری از دوستای من که اقدام کرده بودن ویزاشون آماده شده ولی میگفتن که رفتن دم در سفارت تو تهران و گفتن باید خودتون برین ترکیه و بدین اونجا ویزا رو براتون بزنن تو پاستون. اما اینکه حالا واقعا قراره اینکارو ادامه بدن اینجوری یا نه رو نمیدونم. درضمن اونا احتمالا مدارکشون همینجا بررسی شده بوده. چون خیلی وقت پیش فرستاده بودن.

دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟
    فيش كه همون ١٥٨ تومنه. بارنامه ی برگشت هم فك نميكنم لازم باشه. اون مال زماني بود كه بخش ويزاي تهران فعال بود و مدارك رو با post برمي گردوندن

1-یعنی شده که حین پروسه اصل مدارکو از انکارا فرستادن؟؟ قبل از نقص یا ریجکت یا پاس ریکوئست؟
    2-هنوز کسی از مرحله پاس ریکوئست خبر نداره که فرستادن پاس ممکن شده یا حضورا باید بریم؟
    همونجوري كه تا حالا بارها اشاره شده براي دريافت ويزا يا بايد خودتون بريد يا نماينده قانوني تون

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

دوستان با توجه به اینکه توی تاپیک تعطیلی سفارت من گفتم که از طریق ایمیل با دانشگاه مکاتبه کردم و نامه گرفتم برای accommodation arrangement تعدادی از دوستان متن ایمیل رو از من خواستم که من میذارم اینجا شاید بقیه هم استفاده کنند.
    البته اینو هم بگم که من یک درخواست خوابگاه توی سایت پر کرده بودم و به اون ارجاع دادم. در ضمن دانشگاه ما( Uvic ) از همین حالا به ما شماره دانشجویی و اینها هم داده که من توی نامه آوردم. به هر حال هر دانشگاهی فرق میکنه ولی امیدوارم واسه شماها جواب بده

در ضمن اگه احیانا کسی برای UVIC خواست ایمیل بده به من بگید تا یه متن جدید براتون بنویسم که ضایع نشه

Dear Sir/Madam,

I am admitted into ...as a graduate student for Sep 2012. Applying from abroad, however, the Canadian embassy to which I have to submit my study permit application needs me to present an "accommodation arrangement" before I can obtain my visa. The point is where I come from, obtaining a visa is not a certainty at all. I really cannot make any final decisions before I know I would be permitted to enter Canada.
    Now I actually have submitted an application to your organization under the Uvic student number ..... I, however, have not paid the application fee yet. The reason is I even am not sure I will obtain a visa in time to arrive in Victoria by fall. But in order to get there I need a sort of "accommodation arrangement". Do you think you can issue a summary of my application? Just a document showing I actually have made some arrangements? That would be a great help and I really appreciate it.

Thanks a lot in advance

Best Regards,
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. ببین این بارنامه مقصد چیه؟؟؟ از کجا باید بیاریم؟؟؟ و اینکه میشه دقیقا بگی کدوم فرمها رو باید پر کنیم؟؟؟ غیر از فرم IMM1294E فرم دیگه ای هم هست؟؟؟
    و دیگه اینکه سوء پیشینه رو هم دیگه نمیخواد؟؟ یا ترجمه شناسنامه یا مدارک تحصیلی؟؟؟ مطمئنید مدارک رو باید بر اساس لیست سفارت تو آنکارا آماده کرد؟؟؟
    فرم اطلاعات خانواده هم بايد تكميل بشه. فرم عدم سوء پیشینه هنوزم لازمه كه ارسال بشه. مدارك بايد برمبناي مجموع دو ليست (ليست انكليسي وزارت مهاجرت كانادا و ليست دوزبانه سفارت در انكارا) اماده بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. ببین این بارنامه مقصد چیه؟؟؟ از کجا باید بیاریم؟؟؟ و اینکه میشه دقیقا بگی کدوم فرمها رو باید پر کنیم؟؟؟ غیر از فرم IMM1294E فرم دیگه ای هم هست؟؟؟
    و دیگه اینکه سوء پیشینه رو هم دیگه نمیخواد؟؟ یا ترجمه شناسنامه یا مدارک تحصیلی؟؟؟ مطمئنید مدارک رو باید بر اساس لیست سفارت تو آنکارا آماده کرد؟؟؟
    یه رسیده مثلا ذی اچ ال برای فرستادن اصل مدارک توسط سفارت به شما
    فرمها رو خودمم نمیدونم هنوز
    سو پیشینه هم تو لیست انکارا نیست!!! و این سوال منم بوده
    همینطور مدارک شناسایی!
    نه برای همین پرسیدم

توی چک لیست انکارا، کارت پایان خدمت نیست. اگه معافی پزشکی داشته باشیم گذاشتنش بدتر نباشه تازه مدیکال بخوریم؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

یه رسیده مثلا ذی اچ ال برای فرستادن اصل مدارک توسط سفارت به شما
    فرمها رو خودمم نمیدونم هنوز
    سو پیشینه هم تو لیست انکارا نیست!!! و این سوال منم بوده
    همینطور مدارک شناسایی!
    نه برای همین پرسیدم
    Police Certificate همون سوپیشینه است در چک لیست آنکارا هم اومده http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist-EN.pdf