صفحه 547 از 1547 نخستنخست ... 474474975375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575976471047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,461 تا 5,470 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام
    می دونم سوالم تکراریه. دیگه ببخشید.
    من دیروز پاس ریکوئست شدم، می خوام آخرین زمان ممکن در این 60 روز برم ویزام رو پیک آپ کنم که می شه طرفای مارچ. می دونم از زمانی که ویزا رو پیک آپ می کنم تاریخ شروع ویزام هست که می خوام از مارچ باشه. بعد از این که ویزام رو صادر کردن تا چه مدت زمانی بعد از اون تاریخ باید در کانادا باشم؟
    شروع ترم 29 آگست هست و من برای 20 آگست بلیط دارم. می تونم همون 20 آگست وارد کانادا بشم یا باید زودتر برم؟
    ممنون
    دوست عزیز، متاسفانه در ارتباط با سوال شما تاپیکی موجود نداره که بشه ازش دقیقا کسب اطلاع کرد. پس اطلاعاتی رو که دارم در اختیارتون میزارم و از این به بعدش، فرمان دست خودتونه
    طبق اطلاعاتی که از دوستان پاس ریکوئست شده وجود داره، روی ویزا تاریخی زده میشه به نام Expiry Date که به معنی زمانی هست که شما قبل از اون باید وارد کانادا بشین. حالا اینکه این تاریخ رو چند روز بعد از گرفتن ویزا میزنن، من اطلاعی ندارم. شما میتونین با مراجعه به جدول روادید دانشجویی کانادا، از دوستانی که ویزاگرفتن (رنگ سبز) توسط پیام خصوصی سوال کنید. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

با سلام خدمت دوستان،من مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 15.5 و IELTS 6 (6,6,6,5.5) با حساب بانکی با موجودی حدود 40000$ به مدت بیش از 4 ماه و Letter of acceptance از یک کالج در Ontario برای دوره Advanced Diploma و سابقه کار صنعتی حدود 5 سال هم دارم. به نظر شما امکان اخذ ویزا چقدر هست؟ در ضمن دنبال نمونه نامه های Job Offer برای Tie و Study Plan یا Purpose of Study هم هستم.ممنون

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام
    می دونم سوالم تکراریه. دیگه ببخشید.
    من دیروز پاس ریکوئست شدم، می خوام آخرین زمان ممکن در این 60 روز برم ویزام رو پیک آپ کنم که می شه طرفای مارچ. می دونم از زمانی که ویزا رو پیک آپ می کنم تاریخ شروع ویزام هست که می خوام از مارچ باشه. بعد از این که ویزام رو صادر کردن تا چه مدت زمانی بعد از اون تاریخ باید در کانادا باشم؟
    شروع ترم 29 آگست هست و من برای 20 آگست بلیط دارم. می تونم همون 20 آگست وارد کانادا بشم یا باید زودتر برم؟
    ممنون
    ضمن اینکه سخنان وحید جان تایید می شه، این نکته رو اضافه کنم که
    فکر نمی کنم ددلاین خاصی واسه ورود به کانادا داشته باشید. مشکل از خودشونه که ویزا ها رو سر موقع نمی دن.
    You should be ready to show the following documents:

• a valid passport or travel document
    • the letter of introduction from the visa office that you received when your study permit was approved (this letter contains your permit reference number and the CBSA officer needs this letter to issue your study permit)
    • a valid temporary resident visa (if required)
    • a copy of the letter of acceptance from the school at which you are permitted to study
    • proof that you have enough money to support yourself during your stay in Canada and
    • letters of reference or any other documents recommended by the visa office where you applied.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

سلام دوستان
    جزو مدارک لازم برای ویزای دانشجویی، ترجمه ی رسمی شناسنامه را باید ارسال کنم؟
    خوندم که باید اینکار و بکنیم. اما چک لیست های ابوظبی و انکارا رو که نگاه کردم، هیچی در این رابطه ننوشته بود!!!
    حالا این واقعا لازمه؟ چند نفر گفتن الزامی نیست، چند نفر می گن هست!!!
    چون من شناسنامه را گم کردم و تقاضای المثنی دادم. اما می گن یه 3،4 ماهی طول می کشه!!!!

خیلی ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hanibal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جزو مدارک لازم برای ویزای دانشجویی، ترجمه ی رسمی شناسنامه را باید ارسال کنم؟
    خوندم که باید اینکار و بکنیم. اما چک لیست های ابوظبی و انکارا رو که نگاه کردم، هیچی در این رابطه ننوشته بود!!!
    حالا این واقعا لازمه؟ چند نفر گفتن الزامی نیست، چند نفر می گن هست!!!
    چون من شناسنامه را گم کردم و تقاضای المثنی دادم. اما می گن یه 3،4 ماهی طول می کشه!!!!

خیلی ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.
    دوست من، همون طور که خودت گفتی تو چک لیست نیست پس جز مدارک الزامی نیست. بر حسب تجربه، بچه ها به این نتیجه رسیدن که فرستادنش بهتر از نفرستادنش هست. در مورد شما، نمیشه انتظار کشید تا شناسنامه جدیدت صادر بشه و بعد واسه ویزا اپلای کرد، پس مدارکت رو بودن شناسنامه بفرست. البته نگران نباش چون خیلی ها بدون این مدرک اپلای کردن و ویزا گرفتن. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Senior Member atabey آواتار ها

به فروم اپلای انلاین یه سری بزنید. واللا فک کنم آفیسر یکی از مدارک مورد نیاز رو شناسنامه زده بود ....

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست من، همون طور که خودت گفتی تو چک لیست نیست پس جز مدارک الزامی نیست. بر حسب تجربه، بچه ها به این نتیجه رسیدن که فرستادنش بهتر از نفرستادنش هست. در مورد شما، نمیشه انتظار کشید تا شناسنامه جدیدت صادر بشه و بعد واسه ویزا اپلای کرد، پس مدارکت رو بودن شناسنامه بفرست. البته نگران نباش چون خیلی ها بدون این مدرک اپلای کردن و ویزا گرفتن. موفق باشی
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک راهنمایی فوری میخواستم از دوستان
    برای CV که خواسته شده همراه با پاسخ سوالات معروف ایمیل کنیم، آیا CV عکس داشته باشه؟ من همراه مدارک اولیه CV نفرستاده بودم و اولین بار است
    ممنون از دوستان
    دوستان کسی نظری نداره؟ شما عکس گذاشته بودید در CV ?
    منتظر نظرتون هستم

Senior Member pafj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    دوستان کسی نظری نداره؟ شما عکس گذاشته بودید در CV ?
    منتظر نظرتون هستم
    نه ، شما دو قطعه عکس جداگانه از خودتون قبلا فرستادید، CV هم لازم نیست با عکس باشه...
    Just find your dream and teach it how to fly

سلام بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه منو میخوام یه Study Plan and GAP بنویسم ؟من 10 اکتبر از ابوطبی اقدام کردم 6 نوامبر ریجکت شدیم من Job Offer ,Parent Bank State,Gap نذاشتم به جاش مانده حساب 50 تومانی خودم با گردش بالا و ترجمه روزنامه رسمی شرکت که خودم مدیر عامل هستم -نتونست افیسر رو راضی کنه به برگشت من :
    :You have not satisfied me that you will leave Canada by the end of the period authorized for your stay because:

1-You have not demonstrated that you are sufficiently well established in your country of resident
    2-You have not demonstrated that you or your parent have sufficient income and assets to justify your proposed studies
    3-Your proposed studies are not reasonable in light of one or more of: your qualifications, previous studies, employment, level of
    establishment, other opportunities available language abilities or your future prospects and plans
    bayad print hesab or Bank Statement pedar ya baradaramo mizashtam

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC - Faculty of Medicine

سلام، کسی‌ اطلاع داره که حد اکثر تا چه مدت بد از پیکاپ کردن می‌شه وارد خاک کانادا شد!؟ یعنی‌ محدودیتی بد از صادر شدن ویزا برا ورود داریم!؟ من دیفر کردم برا Sep می‌شه الان برم ویزا مو بگیرم، Sep برم اونجا... ممنون میشم کمک کنین....