صفحه 6 از 1547 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

این لیست کامل نیست. نامه عدم سوء پیشینه با ترجمش، ترجمه مدارک تحصیلی، accommodation arrangement , ....... بهتره ما ترکیبی از لیست آنکارا و تهران رو بدیم که حتما مدارکمون کامل باشه و جای هیچ بحثی توش نباشه. در ضمن سفارت که کنار گوشمون نیست که اگه مثلا نقصی مدرک داشتیم دستی ببریم تحویل بدیم. پس هر چی مدارک رو کامل تر بدیم واسه خودمون بهتره و زمان و هزینه کمتری از دست میدیم.

موفق باشین
    سوپیشینه اینا که تو لیست انکارا نیست. شما با توجه به مال تهران میگید و اینکه نمیارزه نقص بخوریم. درست متوجه شدم؟
    accomodation... هم من اصلا ندیدم!!! فقط تو دومین گزینه اشاره کرده بود به ارائه مدارک مالی مبنی بر اینکه میتونید هزینه تخصیل و اقامتو بدین.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    فيش كه همون ١٥٨ تومنه. بارنامه ی برگشت هم فك نميكنم لازم باشه. اون مال زماني بود كه بخش ويزاي تهران فعال بود و مدارك رو با post برمي گردوندن
    بالاخره اصل مدارکمون که باید یه جوری برگرده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط toory نمایش پست ها
    آقا یک سوال

از دوستایی که ویزا گرفتن
    من شنیدم که ویزا برای دانشجوها تا پایان دوران تحصیل صادر می شه مگه اینکه پاسپورتت اعتبارش کمتر باشه..
    حالا من کپی پاسمو فرستادم و پاسپورتم 1 سال بیشتر اعتبار نداره نمی تونم الان تمدید کنم تا یک دفعه ویزای 5 ساله بگیرم؟ آخه نم خوام یک سال یگه دوباره بیفتم تو یک همچین پروسه هایی
    ممنون
    بله ، ویزا یا مطابق اعتبار study permit هست یا مطابق اعتبار پاسپورت هر کدوم که کوتاه تر باشه. اگر امکانش براتون هست حتما پاسپورت جدید بگیرید. من فکر نمی کنم موقعی که در آنکارا پاس ریکوئست بشید و پاسپورت جدید و قدیمیتون رو ببرید براتون مشکلی پیش بیاد. اینطور که من توی سایت دیدم ویزا را توی خود کانادا نمی شه تمدید کرد و باید برید کنسولگری کانادا در آمریکا اقدام کنید برای یک ویزای جدید. البته study permit رو می شه در داخل کانادا هم تمدید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    سوپیشینه اینا که تو لیست انکارا نیست. شما با توجه به مال تهران میگید و اینکه نمیارزه نقص بخوریم. درست متوجه شدم؟
    accomodation... هم من اصلا ندیدم!!! فقط تو دومین گزینه اشاره کرده بود به ارائه مدارک مالی مبنی بر اینکه میتونید هزینه تخصیل و اقامتو بدین.
    ممنون
    لطفاً پست های قبلی را با دقت بخونید. به صورت واضح در چک لیست آنکارا که لیستش رو setareh21 لطف کردن و بالای همین صفحه گذاشتن به گواهی عدم سو پیشینه یا police certificate اشاره شده. acomodation arrangement هم همونجا آمده. چک لیستی که شما بهش اشاره می کنید یک چک لیست کلی هست که اداره مهاجرت تعیین کرده و مورد آخرش اگر اشتباه نکنم نوشته "و هر مدرک اضافی که بخش ویزای مربوط به شما درخواست کرده باشه"...

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    ممنون
    دوست عزیز یه زحمت به خودتون بدید دوتا پست بالاتر هم بخونید، همش دوتا پست!!!!!! نمیگم دو صفحه، چطور میگید سوپیشینه توی لیست انکارا نیست!!! همین الان لینکشو گذاشتم و توضیح دادم

سلام.
    من پاسپورتم تا 2014/4/21 وقت داره. به نظرتون برم پاسپورت جدید بگیرم یا همین اشکالی نداره؟ و اینکه میشه اول مدارکمو بفرستم و بعد پاسپورت جدید بگیرم تا اگه پاس ریکوئست شدم، پاسپورت جدیدمو ببرم؟

سلام. متن تعهد نامه پدر من اینه:
    نوع سند: اقرار و تعدنامه
    در تاریخ زیر حاضر گردید آقای...فرزند...به شناسنامه...صادره از...با شماره ملی...و کدپستی...ساکن...و تلفن...
    و بعدالحصور صراحتا اعلام نمود که فرزندش...فرزند...به شناسنامه...صادره از...با شماره ملی...و کدپستی...ساکن...و تلفن...به قصد ادامه تحصیل عازم کشور کانادا میباشد لذا آقای...بموجب این سند متعهد و ملتزم میگردد مادامی که نامبرده در کشور مذکور اقامت دارد کلیه هزینه های تحصیلی اعم از شهریه دانشگاه و لوازم التحریر و کتاب و مسکن و پوشاک و خوراک و بیمه و درمان و مسافرتهای داخلی و خارجی وی را تامین و همه ماهه و در موارد معینه بحساب وی ارسال نماید.
    بتاریخ.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط ntahghigh نمایش پست ها
    دوستان من امروز با محضر تماس گرفتم واسه تعهد نامه محضری. گفتند که باید خودتون بنویسید که دقیقا چی می خواین چون ما تا حالا این کار رو نکردیم و اینکه باید مشخص کنید عنوان نامه چی باشه یعنی به کجاست نامه تون؟
    کسانی که این کار رو قبلا انجام دادن ممکنه راهنمایی کنند و متن نامه رو بذارن لطفا...

پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان آیا ممکنه که با انتقال همه کارها از جمله ارائه روادید تحصیلی به آنکارا، شرایط فرق کنه؟ سخت تر یا آسون تر بشه؟
    من قصد دارم که از یکی از دانشگاه های کبک در مقطع Graduate Diploma پذیرش بگیرم و برای این انتخاب دلایل محکمی دارم که از حوصله این تاپیک خارج هست، اما با توجه به این که طبق گفته سایت دانشگاه، این برنامه یک ساله هست؟
    آیا ممکنه سفارت با دادن ویزا مخالفت کنه؟ هم به خاطر این که پروگرام انتخابی «مستر» نیست و هم این که دوره اون یک ساله است؟
    آیا ممکنه که جهت گیری سفارت در آنکارا نسبت به وضع سابق در تهران تفاوت هایی داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

چرا. هنوزم تو چک لیست آنکارا هست. اینجا رو ببین: http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist-EN.pdf
    دو قسمت داره. یکی اون بالایی که مال همه هستش و یکی اون قسمت study permit که فقط مال ماهاست. سوء پیشینه هم هست. accommodation arrangement هم هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    فيش كه همون ١٥٨ تومنه. بارنامه ی برگشت هم فك نميكنم لازم باشه. اون مال زماني بود كه بخش ويزاي تهران فعال بود و مدارك رو با post برمي گردوندن

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

ببین این متن ایمیلو واسه کی فرستادی؟؟؟ من نمی دونم واسه کی بفرستم. اونقدرم برای این مسئول آموزش گروه اونجا ایمیل دادم که اگه دیگه ایمیل بدم میزنه تو سرم تا برسم اونجا...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    دوستان با توجه به اینکه توی تاپیک تعطیلی سفارت من گفتم که از طریق ایمیل با دانشگاه مکاتبه کردم و نامه گرفتم برای accommodation arrangement تعدادی از دوستان متن ایمیل رو از من خواستم که من میذارم اینجا شاید بقیه هم استفاده کنند.
    البته اینو هم بگم که من یک درخواست خوابگاه توی سایت پر کرده بودم و به اون ارجاع دادم. در ضمن دانشگاه ما( Uvic ) از همین حالا به ما شماره دانشجویی و اینها هم داده که من توی نامه آوردم. به هر حال هر دانشگاهی فرق میکنه ولی امیدوارم واسه شماها جواب بده

در ضمن اگه احیانا کسی برای UVIC خواست ایمیل بده به من بگید تا یه متن جدید براتون بنویسم که ضایع نشه

Dear Sir/Madam,

I am admitted into ...as a graduate student for Sep 2012. Applying from abroad, however, the Canadian embassy to which I have to submit my study permit application needs me to present an "accommodation arrangement" before I can obtain my visa. The point is where I come from, obtaining a visa is not a certainty at all. I really cannot make any final decisions before I know I would be permitted to enter Canada.
    Now I actually have submitted an application to your organization under the Uvic student number ..... I, however, have not paid the application fee yet. The reason is I even am not sure I will obtain a visa in time to arrive in Victoria by fall. But in order to get there I need a sort of "accommodation arrangement". Do you think you can issue a summary of my application? Just a document showing I actually have made some arrangements? That would be a great help and I really appreciate it.

Thanks a lot in advance

Best Regards,
    ...