صفحه 7 از 1547 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

آره دیدم که اونا رو هم میخواد. فقط یه سوالی. من عدم سوء پیشینه ایرانم تاریخ 3 اردیبهشت رو داره و گمون نمیکنم تا یکی دو هفته دیگه بتونم مدارکم رو آماده کنم و بفرستم واسه سفارت. احتمالا از تاریخش 1 ماه میگذره. به نظرت برم دوباره با تاریخ جدیدتر بگیرم و بدم واسه ترجمه؟؟؟ آخه خیلی هم طول میکشه تا بیاد. من اصفهانم و تقریبا 16 روز طول کشید تا اومد.

دیگه اینکه فرم اطلاعات خانوار کدومه؟؟؟ میتونی لینکشو بذاری؟؟ من تو فرمها نگاه کردم اما نفهمیدم کدومه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    فرم اطلاعات خانواده هم بايد تكميل بشه. فرم عدم سوء پیشینه هنوزم لازمه كه ارسال بشه. مدارك بايد برمبناي مجموع دو ليست (ليست انكليسي وزارت مهاجرت كانادا و ليست دوزبانه سفارت در انكارا) اماده بشه

Junior Member

فیش رو که یه جا دیدم 190 تومن شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyanz نمایش پست ها
    فیش رو که یه جا دیدم 190 تومن شده
    ویزای دانشجویی 158 تومن
    ویزای کار 190 تومن
    http://www.canadainternational.gc.ca...is.aspx?view=d
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    آره دیدم که اونا رو هم میخواد. فقط یه سوالی. من عدم سوء پیشینه ایرانم تاریخ 3 اردیبهشت رو داره و گمون نمیکنم تا یکی دو هفته دیگه بتونم مدارکم رو آماده کنم و بفرستم واسه سفارت. احتمالا از تاریخش 1 ماه میگذره. به نظرت برم دوباره با تاریخ جدیدتر بگیرم و بدم واسه ترجمه؟؟؟ آخه خیلی هم طول میکشه تا بیاد. من اصفهانم و تقریبا 16 روز طول کشید تا اومد.

دیگه اینکه فرم اطلاعات خانوار کدومه؟؟؟ میتونی لینکشو بذاری؟؟ من تو فرمها نگاه کردم اما نفهمیدم کدومه.
    ترجمه سوء پیشینه 3 ماه اعتبار داره. ضمن اینکه حتی اگه از اون سه ماه هم چند ماه بگذره مشکلی پیش نمیاد (سفارت ایران که اینجوری بود)
    اینم فرم اطلاعات خانودگی: http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5645E.PDF
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

سوپیشینه اینا که تو لیست انکارا نیست. شما با توجه به مال تهران میگید و اینکه نمیارزه نقص بخوریم. درست متوجه شدم؟
    accomodation... هم من اصلا ندیدم!!! فقط تو دومین گزینه اشاره کرده بود به ارائه مدارک مالی مبنی بر اینکه میتونید هزینه تخصیل و اقامتو بدین.
    ممنون
    سلام

شما به این چک لیست نگاه کنید:

http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist-EN.pdf

هم سوء پیشینه توش هست، هم accommodation arrangement. باید ترکیبی از این لیست و چک لیست انگلیسی بدیم به علاوه ترجمه مدارک تحصیلی.........

موفق باشین
    ویرایش توسط ftm : May 4th, 2012 در ساعت 10:32 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

این لیست کامل نیست. نامه عدم سوء پیشینه با ترجمش، ترجمه مدارک تحصیلی، accommodation arrangement , ....... بهتره ما ترکیبی از لیست آنکارا و تهران رو بدیم که حتما مدارکمون کامل باشه و جای هیچ بحثی توش نباشه. در ضمن سفارت که کنار گوشمون نیست که اگه مثلا نقصی مدرک داشتیم دستی ببریم تحویل بدیم. پس هر چی مدارک رو کامل تر بدیم واسه خودمون بهتره و زمان و هزینه کمتری از دست میدیم.

موفق باشین
    سلام
    اگه نقصی داشته باشین لازم نیست برین سفارت. دوست من 2 ماه پیش نقصی داشت از سفارت براش ایمیل اومد که استادی پلن نداری همون ایمیل رو ریپلای کرد و استادی پلن رو اتچ کرد توش.
    ولی در حالت کلی باهاتون موافقم من هم هر چی داشتم و نداشتم رو میفرستم.
    به امید خبر های خوب

Junior Member

دوستان میاید یه مرور بکنیم مدارک لازمو؟ تو چک لیست آنکارا رسما هیچی نمیخواد انگار از مدارک تحصیلی ایرانمون!!! فقط
    1-نامه پذیرش
    2-فاند
    3-استادی پلن
    4-پروف مالی
    5-فرمها
    6-کپی پاس
    7-عکس
    8-فیش تجارت (هنوزم 158 تومنه؟)
    9-CAQ در صورت نیاز استان مقصد
    10- بارنامه ی برگشت
    لطفا نظر بدید. چیزی جا گذاشتم؟
    دوستان
    مگه فاند رو توی همون نامه ی پذیرش نمیزنن؟!؟!؟!
    یا 2 تا نامه ی جداس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    سلام.
    من پاسپورتم تا 2014/4/21 وقت داره. به نظرتون برم پاسپورت جدید بگیرم یا همین اشکالی نداره؟ و اینکه میشه اول مدارکمو بفرستم و بعد پاسپورت جدید بگیرم تا اگه پاس ریکوئست شدم، پاسپورت جدیدمو ببرم؟

سلام دوستان،

سئوال این دوست عزیز، سئوال مهمی می تونه برای اکثر دانشجوهای دکتری باشه، لطفا یکی جواب بده.
    می دونین دوره تحصیل دکتری حداقل 5 سال هست، و پاسپورت هم 5 سال اعتبار داره، و از اونجایی هم که اکثرمون پاسپورتمونو قبلا گرفتیم، حتما در طول تحصیل باید پاسپورت تمدید کنیم.
    لطفا به سئوالات زیر جواب بدین:
    1- آیا در طول تحصیل از داخل خاک کانادا میشه برای تمدید پاسپورت اقدام کرد؟ کلا چطوری؟
    2- اگر در طول تحصیل پاسپورت را داخل کانادا تمدید کنیم، ویزا و study permit چه وضعیتی پیدا خواهند کرد؟ و چطور و از کجا باید تمدیدشون کرد؟
    3- اگر در طول تحصیل، مجبور بشیم بیاییم ایران و ازداخل ایران پاسپورت جدید بگیریم، ویزا و study permit چه وضعیتی پیدا خواهند کرد؟ و چطور و از کجا باید تمدیدشون کرد؟

* اعتبار پاسپورت من 2015.04 هست و انتهای دوره تحصیل رو هم 2018.08 زدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ntahghigh نمایش پست ها
    دوستان
    مگه فاند رو توی همون نامه ی پذیرش نمیزنن؟!؟!؟!
    یا 2 تا نامه ی جداس؟
    فاند رو دپارتمان نامه می زنه. برای من که اینطور بود.

ساعت 9 صبح زنگ زده بودن خوبه. البته من اون موقع موبایلم در دسترس نبود برای همین نمی دونم اول با کدوم تماس گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    میشه بگید با چه شماره ای با شما تماس گرفتن؟ موبایل یا منزل؟