صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: Texas State University - San Marcos

پیش فرض Texas State University - San Marcos

سلام دوستان
    این دانشگاه Texas State University در شهر San Marcos در 30 مایلیه Austin در Texas هست. توی USNews دارای رنک 161 در Science هست ولی در بقیه فیلدها رنک مشخصی نداره. مورد تایید وزارت علوم هست. شرایط پذیرشش خیلی راحت تر از بقیه دانشگاهها هست. توی رشته مهندسی کامپیوتر ( رشته خودم ) خیلی قوی تر از دانشگاههای رنک بالاتر به نظر میرسه ( از لحاظ Faculty , Lab , Job Opportunity and ... ). من خودم اپلای کردم و پذیرش مستر بدون فاند گرفتم. اگه کسی اطلاع خاصی راجع به این دانشگاه داره ممنون میشم به اشتراک بذاره. واسه من خیلی عجیبه که همچین دانشگاهی با امکانات خوب و سطح متوسط رو به بالا ، در نزدیکی یکی از بهترین شهرهای آمریکا ( Austin ) اصلاً مورد توجه هیچکس قرار نگرفته ! اینجا توی ApplyAbroad که حتی 1 نفر هم راجع بهش صحبت نمی کنه ! خلاصه خوب دانشگاهی هست. راحت هم پذیرش میده !
    به امید موفقیت

پیش فرض پاسخ : Texas State University - San Marcos

minimum requirements :
    Ielts +6.5
    GRE +1000
    3 Recomendation

هزینه ای که واسه 1 سال تحصیل و زندگی و بیمه و ... با هزینه شخصی توی I-20 من خورده : 26000 دولار
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

ApplyAbroad Hero

سعید جان این دانشگاه فاند هم میده؟ TA/RA؟
    دانشجوی ایرانی هم داره؟

Junior Member

دانشگاه جالبی به نظر میاد اما ظاهرا دوره دکترا برای CS نداره متاسفانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سعید جان این دانشگاه فاند هم میده؟ TA/RA؟
    دانشجوی ایرانی هم داره؟
    آره. واسه TA بعد از پذیرش چند تا فرم رو پر می کنین که خود دانشگاه بررسی می کنه و بهتون خبر میده . یعنی به استاد ربطی نداره. واسه RA به خود استاد ایمیل میزنید و از اون میخواید که بهتون پوزیشن بده.
    دانشجوی ایرانی کم داره. یعنی من روی هم تونستم 3 تا دانشجو ایرانی و 3 تا استاد ایرانی توی دانشگاه پیدا کنم. ولی توی شهر آستین که مرکز تگزاس هم هست پر ایرانیه که با ماشین نیم ساعت تا سن مارکوس فاصله هست. واسه خودم هم عجیبه که چرا انقدر ایرانی توش کمه !!

نقل قول نوشته اصلی توسط eabadi نمایش پست ها
    دانشگاه جالبی به نظر میاد اما ظاهرا دوره دکترا برای CS نداره متاسفانه.
    توی قسمت phd که برین راجع به کامپیوتر چیزی ننوشته ولی استادایی که من بهشون ایمیل زدم همشون می گفتن که ما الان فاندمون را داریم به بچه های phd میدیم، شما هم بعد که اومدی مستر رو تموم کردی ما واسه phd ساپورتت می کنیم. فک کنم آپدیت نمی کنن سایتشون رو. شاید هم از جای دیگه phd نمیگیرن و فقط کسایی که مستر رو اونجا گذروندن اجازه phd خوندن دارن اونجا ! حالا دعا کنید من برم ویزا بگیرم و برم اونجا . تمام این سوالا رو جواب میدم

Junior Member nebulapar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Math- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    آره. واسه TA بعد از پذیرش چند تا فرم رو پر می کنین که خود دانشگاه بررسی می کنه و بهتون خبر میده . یعنی به استاد ربطی نداره. واسه RA به خود استاد ایمیل میزنید و از اون میخواید که بهتون پوزیشن بده.
    دانشجوی ایرانی کم داره. یعنی من روی هم تونستم 3 تا دانشجو ایرانی و 3 تا استاد ایرانی توی دانشگاه پیدا کنم. ولی توی شهر آستین که مرکز تگزاس هم هست پر ایرانیه که با ماشین نیم ساعت تا سن مارکوس فاصله هست. واسه خودم هم عجیبه که چرا انقدر ایرانی توش کمه !!

خب این TA/RA رو برای Master میده؟

سلام دوستان
    من الان ترم اولم رو توی Texas State تموم کردم ! دانشگاه معمولی هست ولی واسه افرادی مثل من که رزومه و نمره های خوبی ندارن ، خیلی هم خوبه ! توی رشته های کامپیوتر ساینس و فیزیک میدونم که خیلی قوی هست. در حال توسعه هست و هر ترم رشته های جدیدی به Graduate Programs ملحق میشن ! متاسفانه دکترا نداره و فوق لیسانس توی چند تا رشته محدود داره ! به افرادی که رزومشون معمولی هست و میخوان مستر واسه کامپیوتر ساینس بگیرن ، اکیداً توصیه می کنم که اینجا رو اپلای کنن چون احتمال پذیرش گرفتن خیلی بالاست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ترم اولم رو توی Texas State تموم کردم ! دانشگاه معمولی هست ولی واسه افرادی مثل من که رزومه و نمره های خوبی ندارن ، خیلی هم خوبه ! توی رشته های کامپیوتر ساینس و فیزیک میدونم که خیلی قوی هست. در حال توسعه هست و هر ترم رشته های جدیدی به Graduate Programs ملحق میشن ! متاسفانه دکترا نداره و فوق لیسانس توی چند تا رشته محدود داره ! به افرادی که رزومشون معمولی هست و میخوان مستر واسه کامپیوتر ساینس بگیرن ، اکیداً توصیه می کنم که اینجا رو اپلای کنن چون احتمال پذیرش گرفتن خیلی بالاست !
    شما تونستی TA بگیری؟

Junior Member

من معدلم 14 هست در رشته ی کامپیوتر ، چقدر شانس پذیرش دارم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین