صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: دانشگاه VUB( Vrije Universiteit Brussel

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VUB( Vrije Universiteit Brussel

من دیدم رشته پزشکی اطلاعانش به زبان المانی بود ولی زده بود مدرک زبان هلندی میخوان
    در صورتی که زبان کاملا المانی بود

Junior Member

من از international office این سوال رو میپرسم و جوابش رو اینجا خواهم نوشت.

Junior Member

تمام رشته ها در این دانشگاه یا به زبان Dutch و یا به زبان English تدریس میشود. منبع: VUB International Office

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

دوستان؛
    کسی میدونه این داکیومنت proof of statute که موقع اپلای کردن باید آپلود بشه چیه!؟

Junior Member

دوستان؛
    کسی میدونه این داکیومنت
    proof of statute که موقع اپلای کردن باید آپلود بشه چیه!؟
    تا جایی که من چک کردم با دانشگاه، عکس پاسپورت رو به صورت اسکن شده از من خواستن که آپلود کنم. بازم خودتون با دانشگاه چک کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط POLSCistudent نمایش پست ها
    دوستان؛
    کسی میدونه این داکیومنت proof of statute که موقع اپلای کردن باید آپلود بشه چیه!؟
    Proof of statute برای اشخاصی هست که در زمان تکمیل فرم در بلژیک سکونت دارند و تقاضای شهریه کمتر که به متقاضیان اهل کشورهای اتحادیه اروپا تعلق میگیرد رو دارند.
    If you have a residence permit which was granted for other reasons that your studies and/or work and youwant an EEA equivalence for the tuition fee, please provide us with an official document stating your originalreason of immigrati
    Source: VUB website

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

سلام دوستان
    متاسفانه VUB برای پرداخت اپلیکیشن فی، فقط یک شماره حساب معرفی کرده و پول باید ترانسفر بشه و نمیشه با کردیت کارت مستقیم پرداخت رو انجام داد. از راه تهران پیمنت اقدام کردم، دست کم باید 80 یورو هزینه کنم تا 50 اپلیکیشن فی برسه به حساب دانشگاه!! شما راه مناسب تر و کم هزینه تری برای پرداخت از داخل ایران سراغ ندارید!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

درود
    آیا میشه در VUB هم پول بلاک کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه VUB برای پرداخت اپلیکیشن فی، فقط یک شماره حساب معرفی کرده و پول باید ترانسفر بشه و نمیشه با کردیت کارت مستقیم پرداخت رو انجام داد. از راه تهران پیمنت اقدام کردم، دست کم باید 80 یورو هزینه کنم تا 50 اپلیکیشن فی برسه به حساب دانشگاه!! شما راه مناسب تر و کم هزینه تری برای پرداخت از داخل ایران سراغ ندارید!؟
    سلام، بهترین راه و شاید تنها راه برای اینکه این مبلغ رو پرداخت کنید اینه که از یک شخصی که ساکن اروپاست بخوایین. اونها اکثرا حساب اینترنتی دارن و در کسری از ثانیه این کار رو انجام میدن و بعدم پی دی اف رسید رو براتون میل میکنن که شما به سفارت بدید. اگر خودتون همچین شخصی رو نمیشناسید، از آشناهاتون بپرسید. مطمئنا یکی پیدا میشه که براتئن انجام بده چون برای اونا واقعا زحمتی نداره.

Junior Member

درود
    آیا میشه در VUB هم پول بلاک کرد؟
    ببینید به صورت پیش فرض اونا همچین سرویسی رو ارائه نمیدن، ولی با ایمیل بازی شاید بتونید راضیشون کنید. من این کارو کردم ولی بعدش ساپورتر جور شد و بیخیالش شدم. در قسمت ارتباطات اینترنشنال و جابجایی "International Relations and Mobility" با شخص پاتریک بوکستیجنز "Patrick Boeckstijns" مکاتبه کنید و بهش بگید که ایرانی هستید و ساپورتر داخلی رو قبول نمیکنه سفارت از شما. بعد براتون یک فرم میفرسته با یه شماره حساب که مبلغی که میگه رو واریز کنید و فرم و پر کنید و امضا کنید و همراه با فیش واریز براش بفرستید.
    یحتمل ازتون 10000 یورو میخوان و ماهی 1000 تا بهتون میدن. سعی کنید ساپورتر خارجی جور کنید چون با این سرویس دانشگاه شما باید نزدیک 50 میلیون یک جا بدید، ولی از طریق ساپورتر شما پول رو کم کم خرج میکنید که از نظر اقتصادی به صرفه تره.
    موفق باشید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)