نقل قول نوشته اصلی توسط amirazimi نمایش پست ها
دوست عزیز ممنون از جوابتون. لازمه بگم که من و مادرم جدا برنده شدیم. بازم باید هنگام مصاحبه مادرم منم باشم. من الان دارم کانادا فوق لیسانس میخونم. و اینکه مدارک پزشکی و مالی رو باید الان پست کنیم یا موقع مصاحبه؟ سوء پیشینه چی؟
چه جالب! باز هم جای تبریک داره.

ببینید، اگر سن شما کمتر 21 سال نیست (گفتید که فوق لیسانس میخوانید) خب پس دیگه در پرونده مادرتان قرار ندارید، پس دیگه مصاحبه هایتان جدا از هم هست. و معمولا اگر افرد فامیل به طور جداگانه قبول شده باشند و در پرونده یکدیگر هم نباشند مصاحبه ها هم جداست.

الان فقط شما باید فرمهای 122 و 230 رو پرکنید و دوقطعه عکس 51mm در 51mm تمام رخ با زمینه سفید و پرینت گواهی قبولیتان را شامل کیس نامبر و بارکد هست را همه با هم در پاکت قرار داده و به آدرس کنتاکی کانسولار سنتر ارسال بفرمایید.

یاقی مدارک رو پس از این که کیس شما کارنت شد و زمان مصاحبه شما معلوم شد باید حداکثر 20 تا 15 روز قبل از مصاحبه به آدرس ویزا آفیسی که انتخاب کرده اید ارسال بفرمایید، ع س پ هم همینطور (البته خودشان اعلام میکنند که تا چه زمانی پس از کارنت شدن شما مهلت ارسال مدارک به ویزا آفیستون رو دارید)

البته نمی دونم کیس نامبر شما و مادر در چه حدودی است و چقدر با زمان مصاحبه فاصله دارید (به کسی هم نگویید، اگر خواستید بگویید حدودی بگویید مثلا زیر 16000)، ولی باید دیگه از الان شروع به تزریق واکسنها بکنید. برای انفولانزا که هنوز زوده، 1.5 تا 2 ماه دیگه زمان بهتری است اما برای تزریق دیفتری_ کزاز و هپاتیت ب چون چند مرحله داره دیگه باید اقدام بفرمایید. شما در کانادا و مادر اگر در ایران تشریف دارند به مراکز واکسیناسیون (مثلا در اینجا به هلال احمر در شهرستانها و انستیتو پاستور در تهران) مراجعه بفرمایید و به آنها بگویید که کارت بین المللی واکسیناسیون میخواهید. بعد از اتمام تزریقات وقتی به امید خدا برای مصاحبه رفتید آنوقت این کارت رو باید به پزشکی که مدیکال شما رو انجام میدهد باید نشان دهید.

موفق باشید.