صفحه 30 از 35 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط baran87 نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون از باسخ كاملتون
    اون موقع كه براي مصاحبه رفتند ويزا ندادند بدليل اينكه رشته تحصيلي اونها داروسازي بود كفتند بعد از مصاحبه يه سري سوالات با ايميل مي برسند و بعد ويزا رو شايد بدن ٠ كلا مثل اينكه رشته هاي داروسازي و شيمي رو سخت مي كيرند٠
    پس اونها هم چک خوردن دیگه
    ویزاهاشون که آماده شد سه تاش،فکر کنم یکیشون بتونه بره بگیره اما بازم سئوال کنن از سفارت
    البته هر کسی می ره باید حتما وکالت داشته باشه. بازم با انکارا چک کنن
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معدن تهران جنوب / ارشد ژئوفیزیک علوم وتحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    از طریق این سایت می تونیم مراحل کار رو ببینیم

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html
    dvlottery.state.gov پس چیه؟من اینجا ثبت نام کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pardiss نمایش پست ها
    دوست عزیزی که سرباز هستید، هر جوری که هست باید از کشور برای مصاحبتون خارج شید، لاتاری برای یک سال هست و امکان نداره بتونید جاتون رو برای بد حفظ کنید. به من ۲ بار لاتاری افتاد. دفعهٔ اول کس نامبرم بزرگ بود و بلافاصله بد از ۱۱ سپتامبر بود که یک سال گذشت و صدام نکردند. دفعه یه دوم کی نمبرم کوچیک بود و بهم افتاد.رفتم چند سال آمریکا موندم خسته شدم برگشتم اروپا
    یعنی امکان داره کسی برنده لاتاری شده باشه ولی مصاحبه دعوتش نکنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sonamooh نمایش پست ها
    dvlottery.state.gov پس چیه؟من اینجا ثبت نام کردم
    این سایت که شما نوشتی واسه ثبت نام هست، وقتی قبول شدی، کارنت شدی از طریق سایت دوم که دوستمون نوشتن نیگاه می کنی که ببینی چه مدارکی لازمه ، کی باید بری و ....
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط proje نمایش پست ها
    یعنی امکان داره کسی برنده لاتاری شده باشه ولی مصاحبه دعوتش نکنند؟
    بله. اگر کیس نامبرتون خیلی بالا باشه ممکنه بهتون نوبت نرسه

Junior Member

با این حساب که خیلی مسخره میشه. فکرشو بکن که 1سال منتظری،برنامه ریزی می کنی،دنبال اسپانسری ، پول جور میکنی و ... بعد بهت بگن که شماره شما بزرگ بود نوبت نرسید؟
    تا جایی که من روند کارنت شدن رو دیدم 3-4 ماه آخر دیگه همه کارنت می شن

نقل قول نوشته اصلی توسط proje نمایش پست ها
    با این حساب که خیلی مسخره میشه. فکرشو بکن که 1سال منتظری،برنامه ریزی می کنی،دنبال اسپانسری ، پول جور میکنی و ... بعد بهت بگن که شماره شما بزرگ بود نوبت نرسید؟
    تا جایی که من روند کارنت شدن رو دیدم 3-4 ماه آخر دیگه همه کارنت می شن
    عموما همه کارنت می شن
    اما بالاخره هر چی باشه ریسک داره
    تا ویزا نگرفتی نمی تونی روش حساب کنی به نظرم.

واکسن ها:td,mmr,influenza,varicella اگه کسی آبله مرغون گرفته باشه باید تست آنتی بادی بگیره و ببره انستیتو پاستور.البته بعضی واکسنا هس که طبق تشخیص دکتر و با توجه به سن فرد باید زذه بشه یعنی آمار دقیق واکسن از طریق ایمیل زدن به دکتر و گفتن سنتون معلوم میشه .

Junior Member

سلام
    من کیس نامبرم حدود 6900 هستش و الان متوجه شدم که شمارم تو بولتن اوریل در اومده.
    1-می خواستم بدونم الان چکار باید بکنم و چطور متوحه زمان مصاحبه ام میشم؟
    آیا باید نامه دریافت کنم؟ ایمیل؟ جای برای چک کردن یا تماس با سفارت؟
    2- برای چک مجدد مدارک مورد نیاز برای ترجمه: شناسنامه - مدارک ازدواج- نامه اشتغال به کار بالای 2 سال - نامه تمکن مالی برای 10-20 هزار دلار- چیز دیگه ای هست؟

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransal نمایش پست ها
    سلام
    من کیس نامبرم حدود 6900 هستش و الان متوجه شدم که شمارم تو بولتن اوریل در اومده.
    1-می خواستم بدونم الان چکار باید بکنم و چطور متوحه زمان مصاحبه ام میشم؟
    آیا باید نامه دریافت کنم؟ ایمیل؟ جای برای چک کردن یا تماس با سفارت؟
    2- برای چک مجدد مدارک مورد نیاز برای ترجمه: شناسنامه - مدارک ازدواج- نامه اشتغال به کار بالای 2 سال - نامه تمکن مالی برای 10-20 هزار دلار- چیز دیگه ای هست؟
    سلام دوست عزیز با تبریک به شما
    اگر شماره شما کارنت شده یعنی در بولتن آمده شما باید به طور مرتب سایت مربوطه (سایتی که قبولیتون رو فهمیدید یعنی کی سی سی سایت) را با استفاده از شماره فایل نامبرتون چک بکنید که تاریخ و محل و ساعت مصاحبه شما را مشخص میکنه.

برای ترجمه شناسنامه هر فرد+ کارت پایان خدمت+ 2 سری ترجمه از مدارک ازدواج+ ترجمه مدارک تحصیلی+ ترجمه سوابق شغلی+ نامه تمکن مالی فارسی و لاتین (تمکن فقط موجودی کافی است)+ ترجمه سند منزل در صورت ارائه به عنوان قسمتی از تمکن مالی. بستگان ما کارت ملی رو هم ترجمه کردند اما لازم نشد. ترجمه سند ازدواج رو هم حتما 2 نسخه ببرید برای خانم و آقا ترجمه سند ازدواج جداگانه دریافت میشود. برای بچه ها هم مدارک تحصیلی و شناسنامه ها باید ترجمه بشه.

برای مدیکالتون که پیش از مصاحبه هست یادتون باشه که کارتهای واکسیناسیون پاستور که زرد رنگ و بین المللی هست حتما ببرید و جا نگذاریدشان. برای روز مصاحبه علاوه بر ترجمه ها کپی از همه صفحات پاسپورت برای همه لازم است. همین طور روز مدیکال هم یک کپی از صفحه اول پاسپورت لازم دارید. حالا اجازه بدهید تا شب با بستگانمون تماس میگیرم و برایتان چک میکنم که چه چیزهایی برای ترجمه داده اند.

توجه کنید زمان مصاحبه تان که مشخص شد باید با یکی از دکترهای معرفی شده در سایت تماس بگیرید و برای مدیکالتون وقت بگیرید. اگر بچه ندارید زمان مدیکال 3 روز یا 2 روز قبل از مصاحبه باشه خوبه. چون بطور معمول تا جواب مدیکال آماده بشه 2 روز طول میکشه.

تمکن مالی شما هم اگر 2 نفر هستید در حدود 19000 تا 20000 باشه.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت