نقل قول نوشته اصلی توسط kopenhak84 نمایش پست ها
با سپاس از محبت شما دوست گرامی و عزیز ..
من فرمهارو تکمیل کردم وپست کردم به وسیله پست tnt حال سوال اینجاست . حالا چیکار کنم ایا برام ایمیل میزنند یا پست میکنند که چه وقت بریم انکارا. ایا در این مدت بریم واکسن بزنیم و یا مدارکمونو بدیم برای ترجمه شرمند میدونم پر روئی کردم منو ببخشید خلا صه یه توضیهاتی بدین راستش من پستهای قبلی رو خوندم زیاد سر در نیاوردم خیلی استرس دارم

به سلامتی
دوست عزیز، بهترین کار این است که بروید و واکسن های همه افرادی که در این پرونده قرار دارند تزریق کنید، که در پستهایی که قبلا گذاشتم توضیح دادم تزریق واکسن چه جوری هست و چکار باید بکنید.

مدارکتان که به کنتاکی سنتر برسد تی ان تی مشخص میکنه که مدارکتان رسیده به دست اونها اما بعضی از دوستان برای اطمینان خودشون تلفنی تماس گرفته اند با کنتاکی سنتر و چک کردند حالا این با خود شما است.

احتمالا از هفته آینده شروع میکنند به اعلام تاریخ مصاحبه ها که این رو میگویند کارنت شدن کیس و این کار رو بر اساس شماره افراد و زمانی که اونها مدارکشون فرستادند انجام میدهند. چون شما مدارکتون رو دیر فرستادید فقط شاید امکان داره که تاریخ مصاحبه شما کمی دیر بشود یعنی کیس شما دبرتر کارنت شود همین و گرنه مشکلی نیست. باز هم میگویم شاید ها! معمولا وقتی افراد کارنت میشوند (که این رو باید از ویزا بولتین چک کنید) آن موقع باید شروع به ترجمه مدارک بکنید و به گفته یچه های سال قبلی حداکثر تا 15 روز پیش از مصاحبه به ویزا آ فیس که احتمالا برای شما انکارا است بفرستید.

فعلا مهمترین کار برای شما واکسن است چون نمیشود تاریخ کارنتی شما رو حدس زد بنابراین بروید فردا صبح واکسنها رو بزنید بعضی واکسنها چند مرحله ای هستند و افراد باید تا 1 ماه قبل از مدیکالشون در ویزا آفیس که همزمان با مصاحبه است تزریق واکسن نداشته باشند. حتما پستی که در مورد واکیناسیون گذاشتم بخونید.

دیگه اینکه اگر خودتون یا همسر محترم یا بچه ها پاسپورت ندارید حتما اقدام بکنید حدودا 15 تا 30 روزه میاد. پاسپورت بچه ها حتما جدا باشه.

دیگه اینکه اگر مدرک شغلی یا سابقه کاری یا تحصیلی رو در فرم ها نوشته اید اما در دست ندارید برید دنبالش.