صفحه 13 از 35 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

سلام به دوستان...

من سال 2009 جهت مهاجرت به کانادا از طریق نیرو متخصص 38 رشته اقدام کرده بودم و هم اکنون منتظر دریافت ویزام هستم که ممکن است در چند ماه آینده ویزایم آماده شود .حتی لندینگ رو هم ازم خواستن

از انجایی که در سایت لاتاری ذکر شده است که برنده شدن در لاتاری به معنی گرفتن 100 % ویزا نیست ، و نمی خوام که از اینور رونده و از اونور مونده بشم سوالاتی برایم مطرح شده است که در زیر مطرح می کنم

1-شنیده ام که نمی شود اقامت دایم2 کشور امریکا و کانادا رو با هم داشت (گرین گارت و کارت پی آر کانادا) ؟؟آیا درسته؟
    2-آیا این قضیه در روند پرونده لاتاری من تاثیر گذار خواهد بود یا نه ؟
    3-در صورت گرفتن ویزا مهاجرت به کانادا قبل زمان مصاحبه لاتاری آیا مشکلی در روند پرونده امریکا من پیش خواهد آمد؟چون تا اون زمان کانادا خبر دار نمیشه...
    4-آیا اگر ابتدا ویزای امریکا به من داده شود و بعد من بخوام ویزای مهاجرت به کانادا بگیرم هم مشکلی از نظر دولت امریکا پیش خواهد آمد؟یا از نظر کانادا؟

من این 3 سوال هم از کی سی سی پرسیدم..
    1- Would the application for a Canadian visa have any negative effect on my Lottery case?

2- Would it cause any delays or problems to the processing of my Lottery case if I receive my Canadian Visa prior to my interview date for the Lottery?

3- If I get my American visa first and then I receive my Canadian Visa, would it be acceptable with the American government?

که اونا اینو گفتن

Thank you for your inquiry.

Participation in the DV program does not affect any other type of visa you currently have or are pursuing. If you have already applied for a different type of visa, you can process both at the same time.

This does not affect the processing of your case.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

بسیار ممنون میشم که اگه کسی تجربه مشابهی داره (از فامیلی دوستی همسایه ای)یا اطلاعات موثقی داره یا حتی نظری داره به من بگه و منو از این دغدغه بیرون بکشه....

بسیار ممنون میشم اگه که با ذکر شماره جواب بدید

ممنون
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

Junior Member

ممنون از پاسختون
    از استرس من یکی که خیلی کم شد.

دوستان
    اولا که برنده شدن لاتاری باشماره کیس نامبر پایین یه جورایی یعنی قطعا می تونی اقامت بگیری اونی هم که توی سایت زده که صد ردصد نیست به یکی از دلایل زیره
    یک شماره کیس نامبر که شاید به بعضی ها نره
    دوم اینکه دروغ خاص بگی یا کلا دروغ بگی در روند پرونده
    تروریست باشی
    درمورد اقامت دو تا کشور امریکا و کانادا نمی دونم اما حتما تحقیق کن حتما و اون فرصتی که برات بهتره رو با علم انتخاب کن.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    دوستان
    اولا که برنده شدن لاتاری باشماره کیس نامبر پایین یه جورایی یعنی قطعا می تونی اقامت بگیری اونی هم که توی سایت زده که صد ردصد نیست به یکی از دلایل زیره
    یک شماره کیس نامبر که شاید به بعضی ها نره
    دوم اینکه دروغ خاص بگی یا کلا دروغ بگی در روند پرونده
    تروریست باشی
    درمورد اقامت دو تا کشور امریکا و کانادا نمی دونم اما حتما تحقیق کن حتما و اون فرصتی که برات بهتره رو با علم انتخاب کن.
    كيس نامبر پايين يعني از چه شماره اي پايين تر؟ معمولا بالاترين كيس نامبر مثلا براي ايران در چه حديه؟
    ممنون ا

رندم هست همش که از ایران شروع نمی شه کیس نامبرها امسال که من دیدم قاره ای هست.
    حداکثر ظرفیت ایران 3500 نفر هست، حداکثر ظرفیت ویزای لاتاری هم 50000 تا هست، تا زمانی که این دو تا ظرفیت پر نشه مشکلی نیست. عددش هم مشخص نیست دوستان 70000 هزار بودن پارسال و رفتن برای مصاحبه و گرفتن. خیلی ها اصلا دنبال نمی کنن برنده شدنشون رو ، نمونش از ایران پارسال 1000 نفر اصلا اقدام نکردن از برنده ها.
    اما خوب دیگه کیس نامبر زیر 3500 مگر اینکه یکی از مواردی که گفتم داشته باشه که حذف بشه مگر نه قطعی هست.
    موفق باشید.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

با سلام.من تازه اسمم در امده میخواستم ببینم اول باید فورمها پست کنم و منتظره جواب کنتاکی باشم.لطفا برام مراحل را توضیح دهید.کمی گیج شدم.با تشکر از شما

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad30 نمایش پست ها
    با سلام.من تازه اسمم در امده میخواستم ببینم اول باید فورمها پست کنم و منتظره جواب کنتاکی باشم.لطفا برام مراحل را توضیح دهید.کمی گیج شدم.با تشکر از شما
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه و خوش آمدید.
    حتما اگر پستهای قبلی رو هم بخونید خیلی کمکتون میکنه چون در مورد پر کردن فرمها است.

ابتدا باید فرمها رو پر کنید البته با دقت. فرد برنده هم فرم 122 و هم فرم 230، و همراهان فرد برنده فقط 230 رو پر بکنند.

هر شخصی که جزو پرونده برنده شده قرار داره باید 2 قطعه عکس 51م م در 51م م هم بگیره.

سپس فرمهایی که پر شدند رو به همراه عکسها و پرینت صفحه قبولیتون که از سایت دیدید و یک برچسب از آدرس پستیتان رو همه باهم در پاکت میگذارید و به آدرس کنتاکی سنتر که توی سایت خودشون گفتند، توسط یکی از پستهای خصوصی معتبر ارسال می کنید.

البته توجه کنید همه این کارها رو با دقت انجام بدهید که خدای نکرده مطلبی رو به اشتباه در فرمها پر نکنید یا چیزی از قلم نیافتد ولی لطفا سریع این کارها رو انجام بدهید حداکتر یک هفته ای چون رسیدن مدارک شما هم سه یا 4 روز طول خواهد کشید و از یک ماه تا 1.5 دیگه میخواهند کارنت شدن کیسها رو اعلام بکنند. پس با بسیار دقت و سریع نه با عجله و هول هولی فرمها رو پر کنید.

نکته بعدی تزریق واکسنهایی هست که شما باید برای مصاحبه تان در سفارت گواهی آنها رو نشان بدهید. پس میتوانید اگر امکانش هست از همین الان شروع بکنید. چون در سایت پزشک معتمد سفارت گفته که تا یک ماه پیش از تست مدیکال در ترکیه هیچ واکسیناسیونی نباید داشته باشید و شما باید این موضوع رو در نظر داشته باشید که بعضی از واکسنها رو در 2 یا 3 نوبت تزریق میکنند، پس بجنبید لطفا! (البته این خیلی بستگی به زمان مصاحبه شما داره ، که بر اساس زمان رسیدن مدارک به کنتاکی سنتر و کیس نامبر شما مشخص میشه)

در پستهای قبلی گفتم که اگر در تهران هستید به انستیتو پاستور تجریش و اگر در شهرستان هستید به مرکز هلال احمر مراجعه بفرمایید و حتما کارتهای واکسیناسیون قبلی خودتون رو هم ببرید. اونها بر حسب سن شما و واکسیناسیونهای قبلی شما تعدادی از واکسنها رو برایتان تزریق میکنند.

حتما حتما پستهای قبلی رو بخونید.
    موفق باشید.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

با تشکر از شما فقط 3 نکته را میخواستم بدونم
    1.مدارک ترجمه شده را هم با فرمها بفرستم یا خیر
    2.برای سفارت تو انکارا باید مدارک بفرستم ودر مورد نامه دوم توضیح میخواستم
    3.داییم میخواهد از امریکا فرمها را بفرستد ایا این کار را انجام بدم یا خیر

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad30 نمایش پست ها
    با تشکر از شما فقط 3 نکته را میخواستم بدونم
    1.مدارک ترجمه شده را هم با فرمها بفرستم یا خیر
    2.برای سفارت تو انکارا باید مدارک بفرستم ودر مورد نامه دوم توضیح میخواستم
    3.داییم میخواهد از امریکا فرمها را بفرستد ایا این کار را انجام بدم یا خیر
    جواب سوال سوم شما رو نمیدانم. ببخشید.

اما سوال 1: مدارک ترجمه شده را الان لازم نیست بفرستید، وقتی تاریخ مصاحبه تان مشخص شد آن موقع وقت دارید تا مدتی که آنها برایتان مشخص کرده اند مدhرک ترجمه شده رو بفرستید.

سوال 2: فرمهایی که در حال حاضر باید پر کنید را که باید برای کنتاکی کانسولار سنتر بفرستید، آدرسش در بالای یکی از فرمها و همینطور در سایت مربوطه هست.
    اگر منظورتان از نامه دوم نامه اعلام تاریخ مصاحبه است، از اینکه آیا امسال نامه به صورت فیزیکی برای برنده می آید یا خیر اطلاعی ندارم ولی گویا ایمیل میشود و در سایت مربوطه در قسمت ویزا بولتن کارنت شدن رو اعلام میکنند.
    قسمت ویزا بولتین رو هر چند وقت یکبار باید چک کنید. بخصوص بعد از ارسال فرمهاتون.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

من هیشکیو امریکا ندارم باید چیکار کنم؟
    تو این فرمه آدرس بهامریکایی میخواد که ساپرت کنه