صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Old_Spider نمایش پست ها
    سلام
    نه اصلا لازم نیست فقط بدید دارالترجمه ترجمش بکنه همین
    دوست عزیز ، با درود من گمان میکنم که باید حتما هم وزارت امور خارجه و هم دادگستری باید مهرش کنه ... بدرود

با درود به دوستان گرامی ، هر کسی خبری در پیوند با کارنت شدن و دیگر چالشهای پیش رو در این راه بدستش رسید ، مهرورزی کنه و توی این پست بزاره ..
    با سپاس از یاران گرامی

با درود فراوان ،
    کسی میدونه کی باید برای واکسیناسیون اقدام کنیم ... همسر بنده قبول شده و مدارک رو هم فرستادیم و تمام مدارک خودمون رو هم ترجمه کردیم . تنها مونده که واکسن ها رو برای خودم و همسر و بچه ها بزنیم . میخوام بدونم اگه الان این واکسن هارو بزنیم تا موقعی که میخواهیم بریم ترکیه برای مصاحبه این واکسیناسیون قابل قبوله یا نه .. باید صبر کنیم ..

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sweetyalieza نمایش پست ها
    با درود فراوان ،
    کسی میدونه کی باید برای واکسیناسیون اقدام کنیم ... همسر بنده قبول شده و مدارک رو هم فرستادیم و تمام مدارک خودمون رو هم ترجمه کردیم . تنها مونده که واکسن ها رو برای خودم و همسر و بچه ها بزنیم . میخوام بدونم اگه الان این واکسن هارو بزنیم تا موقعی که میخواهیم بریم ترکیه برای مصاحبه این واکسیناسیون قابل قبوله یا نه .. باید صبر کنیم ..
    دوست عزیز درود
    بهتره که برای واکسیناسیون اقدام کنید. اگر تزریق واکسنی برای شما زود باشه خودشون اون رو تزریق نمیکنند و مثلا در مورد واکسن آنفولانزا چون دوره ایمنی اش حداکثر 3 تا 4 ماه است خودشون میگویند که 1.5 تا 2 ماه قبل از مصاحبه برای تزریق آن واکسن مراجعه کنید. کلا واکسیناسیون رو با توجه به موارد زیر انجام میدهند:

سن فرد
    منطقه جغرافبایی که فرد زندگی میکنه (از لحاظ شیوع یا عدم شیوع برخی بیماریها تزریق بعضی واکسنها لازم و بعضی لازم نیست).
    سابقه واکسیناسیونهای قبلی
    سابقه گرفتن یا نگرفتن بعضی بیماریها مثل سرخک یا آبله مرغان در کودکی
    البته زمان مصاحبه هم در تزریق واکسن آنفولانزا موثر است.

به این نکته توجه کنید که تعدادی از واکسنها در چند مرحله تزریق میشوند برای همین بود که خدمت شما گفتم که بهتره دیگه شروع بکنید.
    حتما پاسپورت همه افرادی که شامل پرونده شما میشود همراه ببرید. کارتهای واکسیناسیونهای قبلی خودتان و بچه ها رو هم همراه ببرید.
    در تهران به انستیتو پاستور تجریش واقع در خیابان شریعتی نرسیده به میدان دربند مقابل ایستگاه اول اتوبوسهای شرکت واحد مراجعه کنید. در شهرستانها هم به مرکز حلال احمر مراجعه بکنید و حتما بگویید که کارت وکسیناسیون بین المللی میخواهید.

بیشتر واکسنها ایمنی چند ساله میدهند به جز آنفولانزا که در بهترین شرایط 5 ماه است بنابراین معمولا خود مرکز واکسیناسیون پیشنهاد میکنه برای اینکه در وقت مصاحبه در ترکیه به شما گیر ندهند که این واکسیناسیون دیگه واسه شما ایمنی نداره و باید دوباره تزریق کنید، بهتره که 1.5 تا 2 پیش از مصاحبه برای واکسیناسیون تشریف ببرید برای تزریق این واکسن.
    به این نکته هم توجه کنید که در سایت پزشک ترکیه که مدیکال رو برای شما انجام میدهد (دکتر اونگان) نوشته که تا یک ماه پبش از مصاحبه هیچ واکسنی نباید تزریق کرده باشید.

موفق باشید و خوش و خرم.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط Old_Spider نمایش پست ها
    با سلام بچه های عزیز
    اول تبریک میگم به تمام بچه هایی که قبول شدند و آرزوی قبول شدن در مرحله بعد برای بقیه دوستان و خسته نباشید میگم برای تمامی مدیران و ادمین های این وبسایت
    من در تماس تلفنی که با کی سی سی داشتم گفتند که زمان مصاحبه برای برندگان 2013 در پانزدهم آگوست اعلام میشه
    پس یادتون نره در پانزدهم آگوست هم ایمیلتون رو چک کنید و هم با کانفرمیشن نامبرتون در صفحه ای که برنده شدنتون رو رویت کردید زمان مصاحبه رو ببینید
    مرسی از تمام عزیزان
    شما مطمئنی که گفتند زمان مصاحبه از 15 اگوست اعلام میشه . به این دلیل از 15 اگوست شروع پروسه 2013 را می توانید برای دو ماه آینده یعنی اکتبر مشاهده کنید . از این تاریخ کارنت شدن ماه اکتبر را ببیند . زمان مصاحبه با توجه به شماره کیس نامبر شما اعلام می شود که برای افراد با شماره های کمتر زودتر اعلام می شود .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

رشته و دانشگاه

یک نکته در مورد ترچمه هایی که قصد دارید انجام دهید شامل مدارک عمومی و مالی . همین طور که خود سایت نوشته ترجمه ها لازم نیست به تایید جایی برسه بنابراین مهر مترجم کافی است و بی جهت پول دادگستری و امور خارجه ندهید که اخیر خیلی هم گرون کردند .

رشته و دانشگاه

دوستانی که قصد مصاحبه در آنکارا ترکیه را دارند حتما این دستور العمل را ببیند
    تمام مراحل را به جز مشخص کرده است .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

درود دوستان پیغام شرکت یا فرم شرکت در لاتاری رو فقط از طریق ایمیل دریافت میکنیم؟؟؟؟ من چند وقت پیش همچین ایمیلی واسم اومد ولی فکر کردم سرکاری هستش پاک کردم ببخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتاد هست؟ سپاسگزارم... ارنواز

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    درود دوستان پیغام شرکت یا فرم شرکت در لاتاری رو فقط از طریق ایمیل دریافت میکنیم؟؟؟؟ من چند وقت پیش همچین ایمیلی واسم اومد ولی فکر کردم سرکاری هستش پاک کردم ببخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتاد هست؟ سپاسگزارم... ارنواز
    اون ایمیل و ایمیل های مشابه همه سره کاری و کلاه برداری هست
    لاتاری رو باید بری در یک سایت خاصی ثبت نام کنی و هیچ ایمیلی هم نمی یاد برنده هم بشی ایمیل نمی یاد باید خودت بری چک کنی
    من امسال شرکت کردم سایتش هم این هست
    https://www.dvlottery.state.gov/
    اگر برگذار بشه سال آینده هم سایتش همین هست.
    موفق باشی همه موارد هم داخل خودش نوشته و ثبت نام هم یک قطعه عکس (با مشخصات مد نظر) و مشخصات اولیه خودت رو می خواد در ضمن رایگان هم هست .
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Thumbs up پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    دوست عزیز درود
    بهتره که برای واکسیناسیون اقدام کنید. اگر تزریق واکسنی برای شما زود باشه خودشون اون رو تزریق نمیکنند و مثلا در مورد واکسن آنفولانزا چون دوره ایمنی اش حداکثر 3 تا 4 ماه است خودشون میگویند که 1.5 تا 2 ماه قبل از مصاحبه برای تزریق آن واکسن مراجعه کنید. کلا واکسیناسیون رو با توجه به موارد زیر انجام میدهند:

سن فرد
    منطقه جغرافبایی که فرد زندگی میکنه (از لحاظ شیوع یا عدم شیوع برخی بیماریها تزریق بعضی واکسنها لازم و بعضی لازم نیست).
    سابقه واکسیناسیونهای قبلی
    سابقه گرفتن یا نگرفتن بعضی بیماریها مثل سرخک یا آبله مرغان در کودکی
    البته زمان مصاحبه هم در تزریق واکسن آنفولانزا موثر است.

به این نکته توجه کنید که تعدادی از واکسنها در چند مرحله تزریق میشوند برای همین بود که خدمت شما گفتم که بهتره دیگه شروع بکنید.
    حتما پاسپورت همه افرادی که شامل پرونده شما میشود همراه ببرید. کارتهای واکسیناسیونهای قبلی خودتان و بچه ها رو هم همراه ببرید.
    در تهران به انستیتو پاستور تجریش واقع در خیابان شریعتی نرسیده به میدان دربند مقابل ایستگاه اول اتوبوسهای شرکت واحد مراجعه کنید. در شهرستانها هم به مرکز حلال احمر مراجعه بکنید و حتما بگویید که کارت وکسیناسیون بین المللی میخواهید.

بیشتر واکسنها ایمنی چند ساله میدهند به جز آنفولانزا که در بهترین شرایط 5 ماه است بنابراین معمولا خود مرکز واکسیناسیون پیشنهاد میکنه برای اینکه در وقت مصاحبه در ترکیه به شما گیر ندهند که این واکسیناسیون دیگه واسه شما ایمنی نداره و باید دوباره تزریق کنید، بهتره که 1.5 تا 2 پیش از مصاحبه برای واکسیناسیون تشریف ببرید برای تزریق این واکسن.
    به این نکته هم توجه کنید که در سایت پزشک ترکیه که مدیکال رو برای شما انجام میدهد (دکتر اونگان) نوشته که تا یک ماه پبش از مصاحبه هیچ واکسنی نباید تزریق کرده باشید.

موفق باشید و خوش و خرم.
    دوست من خیلی خوب توضیح دادید
    فقط این رو اضافه کنم که واکسن هپاتیت رو هر چه زودتر اقدام کنید چون تو 3 مرحله است یعنی اگر نزدید از فردا برید شروع کنید و لی بقیه واکسن ها رو همونطور که دوستمون گفتند 2 ماه مانده به زمان مصاحبه بزنید
    مرسی