صفحه 17 از 35 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

دوست عزبز مربوط به 2012 ها می شود...برای 2013 تا 1 ماه دیگه اعلام میشه
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه و خوش آمدید.
    حتما اگر پستهای قبلی رو هم بخونید خیلی کمکتون میکنه چون در مورد پر کردن فرمها است.

ابتدا باید فرمها رو پر کنید البته با دقت. فرد برنده هم فرم 122 و هم فرم 230، و همراهان فرد برنده فقط 230 رو پر بکنند.

هر شخصی که جزو پرونده برنده شده قرار داره باید 2 قطعه عکس 51م م در 51م م هم بگیره.

سپس فرمهایی که پر شدند رو به همراه عکسها و پرینت صفحه قبولیتون که از سایت دیدید و یک برچسب از آدرس پستیتان رو همه باهم در پاکت میگذارید و به آدرس کنتاکی سنتر که توی سایت خودشون گفتند، توسط یکی از پستهای خصوصی معتبر ارسال می کنید.

البته توجه کنید همه این کارها رو با دقت انجام بدهید که خدای نکرده مطلبی رو به اشتباه در فرمها پر نکنید یا چیزی از قلم نیافتد ولی لطفا سریع این کارها رو انجام بدهید حداکتر یک هفته ای چون رسیدن مدارک شما هم سه یا 4 روز طول خواهد کشید و از یک ماه تا 1.5 دیگه میخواهند کارنت شدن کیسها رو اعلام بکنند. پس با بسیار دقت و سریع نه با عجله و هول هولی فرمها رو پر کنید.

نکته بعدی تزریق واکسنهایی هست که شما باید برای مصاحبه تان در سفارت گواهی آنها رو نشان بدهید. پس میتوانید اگر امکانش هست از همین الان شروع بکنید. چون در سایت پزشک معتمد سفارت گفته که تا یک ماه پیش از تست مدیکال در ترکیه هیچ واکسیناسیونی نباید داشته باشید و شما باید این موضوع رو در نظر داشته باشید که بعضی از واکسنها رو در 2 یا 3 نوبت تزریق میکنند، پس بجنبید لطفا! (البته این خیلی بستگی به زمان مصاحبه شما داره ، که بر اساس زمان رسیدن مدارک به کنتاکی سنتر و کیس نامبر شما مشخص میشه)

در پستهای قبلی گفتم که اگر در تهران هستید به انستیتو پاستور تجریش و اگر در شهرستان هستید به مرکز هلال احمر مراجعه بفرمایید و حتما کارتهای واکسیناسیون قبلی خودتون رو هم ببرید. اونها بر حسب سن شما و واکسیناسیونهای قبلی شما تعدادی از واکسنها رو برایتان تزریق میکنند.

حتما حتما پستهای قبلی رو بخونید.
    موفق باشید.
    s سلام استاد عزیز بابت پاسخگوئی شما متشکر هستم من هم تازه متوجه قبولی همسرم شدم و کلی استرس به من وارد شده که چیکار کنم که با مراجعه به سایت خوب شما و خوندن تمام پست های شما فهمیدم باید چیکار کنم (( اما یک جا شما نوشتید همراه فرم ها برچسب از ادرس پشتیبان رو باید توی پاکت گذاشت میشه توضیح بدید ادرس پشتیبان چیه و حتما لازمه )) با تشکر از محبت شما

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kopenhak84 نمایش پست ها
    s سلام استاد عزیز بابت پاسخگوئی شما متشکر هستم من هم تازه متوجه قبولی همسرم شدم و کلی استرس به من وارد شده که چیکار کنم که با مراجعه به سایت خوب شما و خوندن تمام پست های شما فهمیدم باید چیکار کنم (( اما یک جا شما نوشتید همراه فرم ها برچسب از ادرس پشتیبان رو باید توی پاکت گذاشت میشه توضیح بدید ادرس پشتیبان چیه و حتما لازمه )) با تشکر از محبت شما
    سلام دوست عزیز ممنون از لطف شما
    دوست گرامی بر چسب آدرس مربوط به آدرس پستی تان (آدرس منزل شما یا آدرس ثابت شما) است یعنی همان آدرسی که شما نامه هایتان را دریافت میکنید، "آدرس پشتیبان نیست، آدرس پستی است". این برچسب رو هم میتونید از لوازم تحریری ها تهیه کنید و روی آن آدرس خودتون رو بنویسید. البته فلسفه اینکه به چه علت میگویند یک برچسب با آدرس پستی خودتان را هم داخل پاکت بگذارید این است که بالای یکی از فرمها فکر میکنم 230 باشه یک همچین چیزی نوشته و دوستان سال قبلی توصیه کردند که بهتر است به همراه مدارک یک برچسب هم که آدرس خودمان روی آن نوشته داخل پاکت بگذاریم. به جز بالای فرم 230 جای دیگری از سایت چیزی در این مورد نوشته نشده یعنی حداقل من ندیدم. پس اگر مدارکتون رو بدون گذاشتن آدرس توی پاکت فرستادید نگران نباشید، توی خود فرمها شما به آدرس پستی خودتان اشاره خواهید کرد.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان سلام

یعنی برای کسانی که در لاتاری ۲۰۱۲ اسمشون در اومد بعد کنسل کردن هیچ اولویتی قائل نشدند؟؟!!! هنوز میشه مکاتبه یا اقدامی انجام داد؟ ممنون

دوستان

آیا ممکنه برای اول اکتبر سهمیه ای در نظر کرفته باشن برای این افراد؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوستان

آیا ممکنه برای اول اکتبر سهمیه ای در نظر کرفته باشن برای این افراد؟ ممنونم
    سلام دوست جان
    استاد منظورتان کسایی هست که پارسال قبول شدند یا امسال؟ مگر قرار بوده که کسایی که کنسل کردند رو دوباره در نظر بگیرند؟ منظور شما همان اشتباه سیستمیک پارسال در اعلام نتایج است؟
    چیزی که در مورد اکتبر امسال مشخص است این است که افرادی که برای لاتاری 2013 اقدام کرده اند و در اعلام نتایج ماه می اسمشون جزو قبولیها نبوده باید فرم و شماره شان را نگه دارند تا ماه اکتبر که برای آنها این شانس وجود داره که دوباره قرعه کشی میشوند.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوست جان
    استاد منظورتان کسایی هست که پارسال قبول شدند یا امسال؟ مگر قرار بوده که کسایی که کنسل کردند رو دوباره در نظر بگیرند؟ منظور شما همان اشتباه سیستمیک پارسال در اعلام نتایج است؟
    چیزی که در مورد اکتبر امسال مشخص است این است که افرادی که برای لاتاری 2013 اقدام کرده اند و در اعلام نتایج ماه می اسمشون جزو قبولیها نبوده باید فرم و شماره شان را نگه دارند تا ماه اکتبر که برای آنها این شانس وجود داره که دوباره قرعه کشی میشوند.
    سلام دوست من

آره من منظورم کسانی بود که پارسال بعلت اون مشکل به اصطلاح سیستماتیک رد شدن!‌آخه منم جزو اونها بودم و همه ی مدارک و واکسیناسیون انجام شده بود و به محض اینکه ارسال کردیم مدارکمون رو فردا صبحش اعلام کردند که کنسل شد!!! البته ۲۰۱۳ هم شرکت کردم که اسمم در نیومد گفتم شاید در اکتبر امید بیشتری باشه ...

سلام
    شرمنده توی فرم 230 سوال 29 باید چی نوشت تمام بچه ها یا یکی از بچه ها رو . وسوال 30 من بچه هام کوچیکن n/a بنویسم ممنونم و یک سوال من بچه هام هنوز پاسپورت ندارند دارم براشون اقدام میکنم میخوام بدونم اگه توی نوشتن اسم شهر یا یک حرف یاعدد نوشته نشد مشکل برام پیش میاد اخه به خاطر وقت کم میخوام فرم ها رو ارسال کنم پاس بچه ها یک ماه دیگه میاد ویادم اومد معذرت میخوام فرم 230 رو خانمم که برنده شده و تک تک زیر مجموعش باید پر کنیم . فرم 221 رو فقط خانمم باید پر کنه خیلی سوال کردم منو ببخشید اخه خیلی اضطراب دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط kopenhak84 نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده توی فرم 230 سوال 29 باید چی نوشت تمام بچه ها یا یکی از بچه ها رو . وسوال 30 من بچه هام کوچیکن n/a بنویسم ممنونم و یک سوال من بچه هام هنوز پاسپورت ندارند دارم براشون اقدام میکنم میخوام بدونم اگه توی نوشتن اسم شهر یا یک حرف یاعدد نوشته نشد مشکل برام پیش میاد اخه به خاطر وقت کم میخوام فرم ها رو ارسال کنم پاس بچه ها یک ماه دیگه میاد ویادم اومد معذرت میخوام فرم 230 رو خانمم که برنده شده و تک تک زیر مجموعش باید پر کنیم . فرم 221 رو فقط خانمم باید پر کنه خیلی سوال کردم منو ببخشید اخه خیلی اضطراب دارم
    سلام دوست عزیز

فرم 122 باید توسط برنده و 230 باید هم توسط برنده و هم همه هراهانش پر بشه.

سوال 29 در مورد همه بچه های شما هست، اگر دقت کرده باشید کلمه ALL را پر رنگ نوشته است و مربوط به هم بچه های زیر 18 سال است و هم بالای 18 سال. بنابراین شما و همسرتون باید اسامی تمام بچه ها رو بنویسید اما در مورد بچه هاتون که فرمودید کوچک هستند، باید این قسمت درفرم انها n/a زده بشه.

سوال 30 هم مربوط به مکانهای زندگی و اقامت پس از سن 16 سالگی است. اگر بچه های شما زیر 16 سال هستند در فرم آنها این قسمت n/a زده میشه. بهر حال در قسمتی که مربوط به محل سکونت آنها است در فرمشان قید شده که در کجا زندگی میکنند.

در نوشتن اسامی دقت کنید که درست ترین شکل ممکن اسم و تاریخ بچه ها رو بنویسید، حالا بعدا اگر علی رغم تلاش شما، بعد از آمدن پاسپورت بچه ها یکی دو حرف در اسم یا فامیل فرق میکرد یا تاریخ تولد یک روز پس و پیش شد دیگه آن موقع باید سریعا به کنتاکی سنتر اطلاع بدهید.

با سپاس از محبت شما دوست گرامی و عزیز ..
    من فرمهارو تکمیل کردم وپست کردم به وسیله پست tnt حال سوال اینجاست . حالا چیکار کنم ایا برام ایمیل میزنند یا پست میکنند که چه وقت بریم انکارا. ایا در این مدت بریم واکسن بزنیم و یا مدارکمونو بدیم برای ترجمه شرمند میدونم پر روئی کردم منو ببخشید خلا صه یه توضیهاتی بدین راستش من پستهای قبلی رو خوندم زیاد سر در نیاوردم خیلی استرس دارم