صفحه 18 از 35 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Senior Member Rarely آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط kopenhak84 نمایش پست ها
    با سپاس از محبت شما دوست گرامی و عزیز ..
    من فرمهارو تکمیل کردم وپست کردم به وسیله پست tnt حال سوال اینجاست . حالا چیکار کنم ایا برام ایمیل میزنند یا پست میکنند که چه وقت بریم انکارا. ایا در این مدت بریم واکسن بزنیم و یا مدارکمونو بدیم برای ترجمه شرمند میدونم پر روئی کردم منو ببخشید خلا صه یه توضیهاتی بدین راستش من پستهای قبلی رو خوندم زیاد سر در نیاوردم خیلی استرس دارم

به سلامتی
    دوست عزیز، بهترین کار این است که بروید و واکسن های همه افرادی که در این پرونده قرار دارند تزریق کنید، که در پستهایی که قبلا گذاشتم توضیح دادم تزریق واکسن چه جوری هست و چکار باید بکنید.

مدارکتان که به کنتاکی سنتر برسد تی ان تی مشخص میکنه که مدارکتان رسیده به دست اونها اما بعضی از دوستان برای اطمینان خودشون تلفنی تماس گرفته اند با کنتاکی سنتر و چک کردند حالا این با خود شما است.

احتمالا از هفته آینده شروع میکنند به اعلام تاریخ مصاحبه ها که این رو میگویند کارنت شدن کیس و این کار رو بر اساس شماره افراد و زمانی که اونها مدارکشون فرستادند انجام میدهند. چون شما مدارکتون رو دیر فرستادید فقط شاید امکان داره که تاریخ مصاحبه شما کمی دیر بشود یعنی کیس شما دبرتر کارنت شود همین و گرنه مشکلی نیست. باز هم میگویم شاید ها! معمولا وقتی افراد کارنت میشوند (که این رو باید از ویزا بولتین چک کنید) آن موقع باید شروع به ترجمه مدارک بکنید و به گفته یچه های سال قبلی حداکثر تا 15 روز پیش از مصاحبه به ویزا آ فیس که احتمالا برای شما انکارا است بفرستید.

فعلا مهمترین کار برای شما واکسن است چون نمیشود تاریخ کارنتی شما رو حدس زد بنابراین بروید فردا صبح واکسنها رو بزنید بعضی واکسنها چند مرحله ای هستند و افراد باید تا 1 ماه قبل از مدیکالشون در ویزا آفیس که همزمان با مصاحبه است تزریق واکسن نداشته باشند. حتما پستی که در مورد واکیناسیون گذاشتم بخونید.

دیگه اینکه اگر خودتون یا همسر محترم یا بچه ها پاسپورت ندارید حتما اقدام بکنید حدودا 15 تا 30 روزه میاد. پاسپورت بچه ها حتما جدا باشه.

دیگه اینکه اگر مدرک شغلی یا سابقه کاری یا تحصیلی رو در فرم ها نوشته اید اما در دست ندارید برید دنبالش.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kopenhak84 نمایش پست ها
    با سپاس از محبت شما دوست گرامی و عزیز ..
    من فرمهارو تکمیل کردم وپست کردم به وسیله پست tnt حال سوال اینجاست . حالا چیکار کنم ایا برام ایمیل میزنند یا پست میکنند که چه وقت بریم انکارا. ایا در این مدت بریم واکسن بزنیم و یا مدارکمونو بدیم برای ترجمه شرمند میدونم پر روئی کردم منو ببخشید خلا صه یه توضیهاتی بدین راستش من پستهای قبلی رو خوندم زیاد سر در نیاوردم خیلی استرس دارم
    پست شماره 97 (واکسیناسیون 1)

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post745257

پست شماره 115 (واکسیناسیون 2)

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C-2013/page12

Visa Bulletin که کارنت شدن رو میتونید چک کنید (البته هنوز خبری نیست )

http://www.travel.state.gov/visa/bul...etin_1360.html
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

سلام دوستان
    من تازه دیروز سایت رو چک کردم و متوجه شدم برنده شدم
    الان باید چکار کنم؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    یا اگر کسی وکیل خبره ای در این زمینه میشناسه شماره تماس آنرا برام ارسال کند در تهران

سلام
    میشه نمونه ایمیلی رو که بتونم با kcc جهت رسید فرمها بزنم رو برام بزارید ممنونم

Junior Member

نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
    Subject: DV-2013 Inquiry

Case Number: 2013AS000xxxxx
    Name: Last Name, First Name
    Date of birth: mm/dd/yyyy
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
    I have posted the forms, photographs and barcode sheet.
    Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing?
    Sincerely,
    First Name Last Name

سلام

هنوز تاریخ سفارت من مشخص نشده، شمارم زیر 1100 اما هیچ خبری نیست. کسی وقت سفارتش مشخص شده؟ فکر میکنین کی اعلام میشه؟

Junior Member

سلام یه سوال عجله ای دارم نامزدم لاتاری برده گرین کارتم دادن بهش میخواستم بدونم وضعیت من چه جوریه ؟ عقد نکردیم هنوز کی میتونه برا من اقدام کنه چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HANIEH38 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال عجله ای دارم نامزدم لاتاری برده گرین کارتم دادن بهش ما عقد نکردیم میخواستم ببینم وضعیت من چه جوری از وقتی که عقد کنم چه قدر طول میکشه ؟لطف میکنید پاسخ بدین
    دیگه چون گرین کارت گرفته حداقل سه سال طول می کشه تا بری شما. اگر بیشتر نشه
    اگر بین زمان برنده شدنش و زمان گرفتن گرین کارت و مصاحبه ازدواج رسمی کرده بودین دو تایی می تونستین برین
    چرا حالا به این فکر افتادید باید خیلی قبل تر تحقیق می کردید.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام
    اگر مدرک دانشگاهی آدم اماده نباشه (اصلش) می شه از ریز نمرات به عنوان مدرک به سفارت استفاده کرد؟
    ممنونم
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان من ويزا بولتين چك كردم و متوجه شدم كه براي نوامبر كارنت شدم ولي هنور هيچ ايميلي براي من نيامده ! كسي اطلاع داره براي كساني كه نوامبر كارنت شدند آيا ايميلي اومده؟ در ضمن براي مصاحبه چه مداركي لازمه؟؟آيا بايد مداركمونو قبل از كه بريم سفارت با پست بفرستيم آنكارا؟ ممنونم