صفحه 19 از 35 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

سلام ، من امسال با همسرم بعد از اينكه جواب برنده شدنه همسرم تو لاتاري اومد با هم ازدواج كرديم يعني هنوز براي مصاحبه هم نرفتيم فرم هايي رو كه پر كرديم اسم همسرم هم نوشتيم . آيا در اين صورت اگر به من گرين كارت بدن به همسرم هم ميدن؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط faridm22 نمایش پست ها
    سلام ، من امسال با همسرم بعد از اينكه جواب برنده شدنه همسرم تو لاتاري اومد با هم ازدواج كرديم يعني هنوز براي مصاحبه هم نرفتيم فرم هايي رو كه پر كرديم اسم همسرم هم نوشتيم . آيا در اين صورت اگر به من گرين كارت بدن به همسرم هم ميدن؟ ممنونم
    اره فکر کنم اگر مشکلی نباشه و مغایرتی در گفته هاتون نباشه
    در ضمن می تونید این رو دقیق از بچه های مهاجرسرا بپرسید اونجا قطعی بهتون می گن
    نگران نباشید مشکلی واسه شما پیش نمیاد.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

امروز مصاحبه داداشم که قبول2013 شده اومد .فایلش دویسته
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

بچه ها کسی میدونه با کیس نامبر حدودا 3300 کی به طور قطعی میرم برای مصاحبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه با کیس نامبر حدودا 3300 کی به طور قطعی میرم برای مصاحبه؟
    تقریبا دسامبر و البته به تاریخ ارسال مدارکت هم بستگی داره و تا بولتن جدید نمیشه قطعی گفت

آخه سری اول تا آخر نوامبر هم فکر نکنم برسند که همشون برند....سری دوم هم با این اوصاف احتمالا بجای نوامبر دسامبر و ژانویه برند ...اونوقت ما کی بریم خدا داند

سلام دوستان من میرم تو این صفحه https://www.dvlottery.state.gov/ESC که نتایج قرعه کشی اکتبر رو چک کنم ولی ظاهرا این همون صفحه مربوط به می هست چون دوباره میگه کانفرمیشن نامبرتون رو برای اکتبر نگه دارید یعنی داره نتایج قرعه کشی می را نشون میده یا درسته؟ میشه راهنمایی کنین از کجا نتایج اکتبر را چک کنم؟ مرسی
    دریافت در سیدنی:4 مارچ 2009 فایل ارسال به دمشق از سیدنی: 21 مارچ2009 فایل نامبر دوم:12 اگوست 2009 انتقال به ورشو:1 دسامبر 2011 اینپراسس با تاریخ :9دسامبر2011 مدیکال: 21 می 2012 کپی پاس: 11 سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط horton نمایش پست ها
    سلام دوستان من میرم تو این صفحه https://www.dvlottery.state.gov/ESC که نتایج قرعه کشی اکتبر رو چک کنم ولی ظاهرا این همون صفحه مربوط به می هست چون دوباره میگه کانفرمیشن نامبرتون رو برای اکتبر نگه دارید یعنی داره نتایج قرعه کشی می را نشون میده یا درسته؟ میشه راهنمایی کنین از کجا نتایج اکتبر را چک کنم؟ مرسی
    نتایج 22 اکتبر مشخص می شود
    شروع پروسه در دمشق :14December2006
    انسفر فايل به ورشو :
    درخواست آپديت از طرف ورشو :
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

Junior Member

از کجا میدونید که 22 اکتبر مشخص میشه؟جایی توی سایت نگفته.. منم همین مشکل رو دارم نمی دونم یعنی چی؟

Junior Member

با درود....من از برندگان لاتری 2013 هستم....مثل خیلی از ایرانی ها با تصور اینکه بعد از قبولی به شما در آمریکا کمک هزینه و امکاناتی از این قبیل می پردازند ثبت نام کردم...در حال حاضر مدارکم را برای KCC پست کرده ام و طی تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که شخص برنده حتما باید اسپانسر یا حساب بانکی قوی و یا پیشنهاد کار داشته باشد...که درحال حاضر هیچ کدام از این شرایط را دارا نمی باشم و همچنین فامیل و دوستی در آنجا ندارم.... .با توجه به اینکه مصاحبه ی من برای هفتم نوامبر تعیین شده چه کاری می توانم انجام بدم؟؟؟؟....آیا موسساتی برای حمایت افرادی مانند من وجود دارد؟؟؟
    لطفا من را راهنمایی کنید....احتیاج به کمک دارم...