صفحه 20 از 35 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Senior Member Rarely آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط PA_TBR نمایش پست ها
    با درود....من از برندگان لاتری 2013 هستم....مثل خیلی از ایرانی ها با تصور اینکه بعد از قبولی به شما در آمریکا کمک هزینه و امکاناتی از این قبیل می پردازند ثبت نام کردم...در حال حاضر مدارکم را برای KCC پست کرده ام و طی تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که شخص برنده حتما باید اسپانسر یا حساب بانکی قوی و یا پیشنهاد کار داشته باشد...که درحال حاضر هیچ کدام از این شرایط را دارا نمی باشم و همچنین فامیل و دوستی در آنجا ندارم.... .با توجه به اینکه مصاحبه ی من برای هفتم نوامبر تعیین شده چه کاری می توانم انجام بدم؟؟؟؟....آیا موسساتی برای حمایت افرادی مانند من وجود دارد؟؟؟
    لطفا من را راهنمایی کنید....احتیاج به کمک دارم...
    دوست عزیز
    ضمن تبریک به شما
    من اطلاعی ندارم که آیا در این مورد موسسه ای هست یا خیر. اما به نظر من شما هر چقدر خودتون پس انداز دارید رو نامه اش رو از بانک بگیرید چون در بانک نامه لاتین رو بر حسب دلار دولتی میزنند یعنی 1226 تومان پس خیلی دارایی های افراد پایین نمیاد و اگر میتوانید از بستگان و فامیل مقداری پول بگیرید و به انوها بگید که یکی دو روزه بهشون برمیگردونید بزارید توی بانک و موجودی بگیرید، بعد پولها رو بهشون برگردونید این کاری هست که یک تعدادی از بچه های سالهای قبلی انجام داده اند بر اطلاع بیشتر هم میتوانید به فراوم مهاجرسرا که قسمت لاتاری اش فعالتر از اینجا است مراجعه کنید.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

سلام
    من بعد از ثبت نام لاتاری فهمیدم جیمیلمو اشتبا وارد کردم...اشتباهی _ گذاشتم بین اسمم (میدونیدجیمیل اصلا قبول نمیکنه _ واسه درست کردن اکانت باید . بذاریم)
    حالا بر فرض اما و اگر من قبول شدم مشکلی پیش میاد ؟؟؟
    انگار نمیشه دوباره ثبت نام کرد و میگن ببینن دو تا ثبت نام کردم کلا حذف میشم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz_67 نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از ثبت نام لاتاری فهمیدم جیمیلمو اشتبا وارد کردم...اشتباهی _ گذاشتم بین اسمم (میدونیدجیمیل اصلا قبول نمیکنه _ واسه درست کردن اکانت باید . بذاریم)
    حالا بر فرض اما و اگر من قبول شدم مشکلی پیش میاد ؟؟؟
    انگار نمیشه دوباره ثبت نام کرد و میگن ببینن دو تا ثبت نام کردم کلا حذف میشم!!

دوست عزیز منظورتون لاتاری 2014 است دیگه، خب اولا موفقیت رو برای شما آرزومندم. ثانیا اونها هیچ چیزی در مورد اعلام برنده بودن رو از طریق ایمیل اعلام نمیکنند (حداقل برای 2013 که اینطور بود) و در زمان تعیین شده برای اعلام نتایج شما باید دوباره به همان سایت ثبت نام بری و با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر قبولی خودتون رو چک کنید، این تنها راهش هست.
    بعدا انشالاه که این مرحله رو به خوشی رد کنید و در این مرحله قبول بشید، اون وقت و آن هنگام دوباره باید یک فرمهایی رو پر کنید که در اونها باز آدرس ایمیل میخواد تا نامه دوم مربوط به محل و تاریخ مصاحبه بهش ایمیل بشه. اون مرحله رو دقت کنید که دیگه درست بنویسید!
    منتهاش آدرس ایمیل در مرحله اول این خاصیت رو داره که اگر اونها به هر دلیلی ثبت نام فرد رو قبول نکردند مثلا عکسش خوب نبوده یا هر چیز دیگر، حدودای ماه مارچ از طریق ایمیل اعلام میکنند که بابا جان شما به مرحله قرعه کشی راه پیدا نکردی دیگه منتظر نباش، تنها خاصیتش واسه قبل از قرعه کشی همینه (باز هم حداقل واسه لاتاری 2013 که همین رو نوشته بودند). و اگر کسی ایمیل رو اشتباه داده باشه فقط بنده خدا یه1.5 تا 2 ماهی باید بیشتر انتظار بکشه که بره و با چشمای خودش نتیجه رو تو سایت چک کنه.
    و نکته دیگر اینکه دوستای سالهای قبل میگفتند اگر دوبار ثبت نام کنی ثبت نامت باطل میشه!
    کانفیرمیشن نامبرتون رو حتما حتما حتما نگه دارید که بعدا ازش برای چک قبولیتون استفاده کنید.
    به امید پیروزی و بهروزی شما
    ویرایش توسط Rarely : October 8th, 2012 در ساعت 10:04 AM
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

با درود به همه اعضای پیج....یه سوال فوق العاده مهم برام پیش آمده....توی سایت وزارت امور خارجه در باره Medical Examination نوشته که باید medical history review, physical examination, chest X-ray and blood tests for syphilis انجام بشه...حال سوال من این است که من علاوه بر واکسن ها که در ایران انجام می دم می توانم بقیه معایناتم را هم در ایران انجام بدم (البته در جاهای معتبر)....چون وقتی محل سفارتم رو تعیین کردم گویا باید حتمن این مدارک رو پیش panle physicain ببری..... و از قبل وقت بگیری؟؟؟....آیا من باید حتما پیش پزشک آن جا مراجعه کنم؟؟؟؟...لطفا راهنمایی ام کنید...فوری است...مرسی .

با درود به همه اعضای پیج....یه سوال فوق العاده مهم برام پیش آمده....توی سایت وزارت امور خارجه در باره Medical Examination نوشته که باید medical history review, physical examination, chest X-ray and blood tests for syphilis انجام بشه...حال سوال من این است که من علاوه بر واکسن ها که در ایران انجام می دم می توانم بقیه معایناتم را هم در ایران انجام بدم (البته در جاهای معتبر)....چون وقتی محل سفارتم رو تعیین کردم گویا باید حتمن این مدارک رو پیش panle physicain ببری..... و از قبل وقت بگیری؟؟؟....آیا من باید حتما پیش پزشک آن جا مراجعه کنم؟؟؟؟...لطفا راهنمایی ام کنید...فوری است...مرسی .
    دوست عزیز
    بله خودشون تاکید کردند که حتما باید پیش پزشک معتمد سفارت بروید و چون در ایران سفارت آنها وجود ندارد باید به پزشک معتمد در محل مصاحبه مراجعه کنید البته باید برای یکی دو روز پیش از مصاحبتون از همین الان وقت پزشک را رزرو کنید.

Junior Member

با درود مجدد...مرسی از راهنمایی های خوبتون....یک سوال دیگر در ادامه سوال قبلی دارم...آیا هزینه Medical Examiniation بالاست؟ (به جز واکسن هایی که در ایران می زنم)...(حدودا)...با تشکر...

با درود مجدد...مرسی از راهنمایی های خوبتون....یک سوال دیگر در ادامه سوال قبلی دارم...آیا هزینه Medical Examiniation بالاست؟ (به جز واکسن هایی که در ایران می زنم)...(حدودا)...با تشکر...

والاه دوست عزیز من مطالب سایت دکتر اونگان در آنکارا در مورد قیمتها رو هنوز مطالعه نکردم ولی خوب حدس میزنم خب از ایران بالاتر باشه ولی حدودا هم از قیمتها هنوز اطلاعی ندارم شرمنده ولی احتمالا تا 2 روز آینده در مورد قیمتهای حدودی مطلب میگذارم. شما کدام ویزا آفیس رو انتخاب کردید یا خودشون مصاحبه شما رو برای کدام ویزا آفیس قرار داده اند؟ چون احتمالا قیمتها در کشورهای مختلف متفاوت هست.

FEE ITEMS and Addresses are as FOLLOWS: FEES (USD)
    PHYSICIAN (Address: Atatürk Bulvari 237 1st floor)
    $70.00
    BLOOD TESTs (Duzen Laboratory, Ataturk Bulvari 237 3rd Floor,)
    $60.00
    CHEST X-RAY (Ataturk Buvari 237 3rd floor ) $45.00
    VACCINATION ( according to the age&health status, for each vaccine)
    $5.00 to $220.00

لیست قیمتهای دکتر اونگان که از پزشکان معتمد سفارت در آنکارا است. البته برخی دوستان گفتند که هزینه ای پرداخت کردند با این جدول تفاوت داشته.

دوستان 12 اکتبر کارنتی های آسیا برای ماه نوامبر هم مشخص شد: تا شماره 2700
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    دوستان 12 اکتبر کارنتی های آسیا برای ماه نوامبر هم مشخص شد: تا شماره 2700
    موفق باشید.
    چرا با این سرعت لاک پشتی داره جلو می ره . اگه اینطور باشه که حالا حالا ها نوبت شماره های بالا نمی شه !! کسی از دوستان اطلاعی نداره که بالاترین شماره های قبول شده حدودا" چنده تو ی ایران ؟