صفحه 21 از 33 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

راستش من شماره فایل ام 6900 هستش ! فکر میکنید با توجه به اینکه شماره نهائی بالاتر از 18000 برای آسیا هست. آیا شانس دارم برای پذیرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransal نمایش پست ها
    راستش من شماره فایل ام 6900 هستش ! فکر میکنید با توجه به اینکه شماره نهائی بالاتر از 18000 برای آسیا هست. آیا شانس دارم برای پذیرش؟
    بله افرادی که خیلی هم بالا بودن پارسال کارنت شدن و سالهای قبلش
    فقط دیر می رید کمی نگران نباشید اما برنامه زندگی خودتون عادی پیگیری کنید و در عین حال زبان هم بخونید
    موفق باشید.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

با درود فراوان... مصاحبه من حدود 25 روز آینده است...ولی دیشب اتفاقی در یکی از سایت های فارسی زبان خواندم که باید حداکثر مدارکتان را 15 قبل از مصاحبه به سفارت مربوطه ارسال کنید....
    در خود سایت وزارت امور خارجه چیزی دستگیرم نشد
    حال سوال من این است که آیا باید قبل از مصاحبه مدارکم مثل مدارک تحصیلی را به سفارت ارسال کنم یا همان روز مصاحبه ارائه همه مدارکم کافی می باشد؟
    لطفا راهنمایی کنید...با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط PA_TBR نمایش پست ها
    با درود فراوان... مصاحبه من حدود 25 روز آینده است...ولی دیشب اتفاقی در یکی از سایت های فارسی زبان خواندم که باید حداکثر مدارکتان را 15 قبل از مصاحبه به سفارت مربوطه ارسال کنید....
    در خود سایت وزارت امور خارجه چیزی دستگیرم نشد
    حال سوال من این است که آیا باید قبل از مصاحبه مدارکم مثل مدارک تحصیلی را به سفارت ارسال کنم یا همان روز مصاحبه ارائه همه مدارکم کافی می باشد؟
    لطفا راهنمایی کنید...با تشکر
    بله باید مدارک پست کنید البته فکر کنم امکانش هست که کپی مدارک پست کنید و روز مصاحبه اصلش رو ببرید. اون سایت که خوندید درست نوشته در سایت سفارت هم نوشته در instruction ولی نخوندن یک پی دی اف چندین صفحه ای هست.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    بله باید مدارک پست کنید البته فکر کنم امکانش هست که کپی مدارک پست کنید و روز مصاحبه اصلش رو ببرید. اون سایت که خوندید درست نوشته در سایت سفارت هم نوشته در instruction ولی نخوندن یک پی دی اف چندین صفحه ای هست.
    با سلام و عرض ادب،
    من این سوال و پاسخ رو دیدم و واسم تازگی داشت... میشه بدونم کجای instruction توضیح دادن ...لینکش رو محبت می کنید واسم بفرستید ؟ من تا حالا جایی نخونده بودم ....
    ممنون.

Junior Member

درود

میخواستم سوال کنم آیا دوستانی که نوبت دریافت کردن همه شان ایمیل یا نامه برای نوبت سفارت به دستشان رسیده؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mikahak66 نمایش پست ها
    درود

میخواستم سوال کنم آیا دوستانی که نوبت دریافت کردن همه شان ایمیل یا نامه برای نوبت سفارت به دستشان رسیده؟

با تشکر
    نه همه نامه نگرفتن نامه ها دیر تر میاد هم ایمیل هم صفحه برنده شدنت رو روزانه دقیق چک کن
    موفق باشی

با سلام
    من هم جزو برندگان لاتاري 2013 اكتبر ماه هستم، واقعا خوشحالم و به همه برندگان تبريك مي گم. بنده هم فعلا نامه اي دريافت نكردم. الان هم چندتا سوال داشتم كه واقعا ذهنم رو مشغول كرده و هر چي فروم ها رو گشتم نتونستم جوابي بگيرم.

1- بعد از رؤيت قبولي در سايت، مداركي كه لازمه بفرستيم عبارتند از: فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر( كه در سايت http://dvselectee.state.gov تحت عنوان
    " barcode sheet from your original selectee notification letter" ياد شده).

سوال: با اين وجود آيا من حتما بايد منتظر باشم تا اين نامه برام پست بشه؟ تا كي طول مي كشه پست بشه؟ آيا نميشه از همون صفحه اي كه كيس نامبر من توش هست پرينت گرفته بشه و اونو بفرستيم؟

2- تاريخ انقضاي فرم DSP-230 موجود در سايت http://dvselectee.state.gov تموم شده (02/29/2012) مي دونم كه سوالم تكراريه ولي جواب محكمي براي اين سوالم پيدا نكردم براي همين دوباره مطرح مي كنم.

سوال: آيا همين فرو رو پر كنيم يا منتظر بمونيم تا فرم جديد رو تو سايت قرار بدن؟

با تشكر از همه دوستان
    لطفا جواب ها مستند باشه و از پاسخ هايي كه سليقه اي و نظرات شخصيه پرهيز بشه. مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    با سلام
    من هم جزو برندگان لاتاري 2013 اكتبر ماه هستم، واقعا خوشحالم و به همه برندگان تبريك مي گم. بنده هم فعلا نامه اي دريافت نكردم. الان هم چندتا سوال داشتم كه واقعا ذهنم رو مشغول كرده و هر چي فروم ها رو گشتم نتونستم جوابي بگيرم.

1- بعد از رؤيت قبولي در سايت، مداركي كه لازمه بفرستيم عبارتند از: فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر( كه در سايت http://dvselectee.state.gov تحت عنوان
    " barcode sheet from your original selectee notification letter" ياد شده).

سوال: با اين وجود آيا من حتما بايد منتظر باشم تا اين نامه برام پست بشه؟ تا كي طول مي كشه پست بشه؟ آيا نميشه از همون صفحه اي كه كيس نامبر من توش هست پرينت گرفته بشه و اونو بفرستيم؟

2- تاريخ انقضاي فرم DSP-230 موجود در سايت http://dvselectee.state.gov تموم شده (02/29/2012) مي دونم كه سوالم تكراريه ولي جواب محكمي براي اين سوالم پيدا نكردم براي همين دوباره مطرح مي كنم.

سوال: آيا همين فرو رو پر كنيم يا منتظر بمونيم تا فرم جديد رو تو سايت قرار بدن؟

با تشكر از همه دوستان
    لطفا جواب ها مستند باشه و از پاسخ هايي كه سليقه اي و نظرات شخصيه پرهيز بشه. مرسي
    سلام.منم بهتون تبریک میگم.شما جزء برنگان مرحله دوم 2013 هستید؟پس نتایج مرحله دوم هم اعلام شد؟
    جواب سوالاتون:1-دقیقا همین مدارکی هست که گفتید(فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر)
    چند سالی هست که هیچ نامه ای برای برندگان نمیاد و به صورت اینترنتی شده و همون بارکد کیس نامبر پرینت کنین
    2-هیچ مشکلی بابت اريخ انقضاي فرمها نیست همنها رو بفرستید
    جوابها موثق هست اگر شک دارید پیام بدید بیشتر راهنمایی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    سلام.منم بهتون تبریک میگم.شما جزء برنگان مرحله دوم 2013 هستید؟پس نتایج مرحله دوم هم اعلام شد؟
    جواب سوالاتون:1-دقیقا همین مدارکی هست که گفتید(فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر)
    چند سالی هست که هیچ نامه ای برای برندگان نمیاد و به صورت اینترنتی شده و همون بارکد کیس نامبر پرینت کنین
    2-هیچ مشکلی بابت اريخ انقضاي فرمها نیست همنها رو بفرستید
    جوابها موثق هست اگر شک دارید پیام بدید بیشتر راهنمایی کنم

مرسي عزيزم بابت تبريك و پاسخي كه دادي
    چندتا سوال ديگه هم داشتم و اون اينكه من الان مجردم ولي 6ماه ديگه قراره عقد كنم آيا لازمه كه الان در ايميلم كه مداركو مي فرستم به اين مسئله اشاره بشه و اينكه الان تو اين فرم ها single بزنم؟
    يا با توجه به شرايطم بايد گزينه ديگه اي رو انتخاب كنم؟
    آيا لازمه كه در تعيين زمان عقد و عروسيم تجديد نظر بكنم؟