صفحه 23 از 35 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    سلام
    شما مي فرماييد مدارك رو ايميل كنيم ولي در سايت http://www.travel.state.gov/visa/visa_4759.html نوشته كه حتما بايد پست كنيم؟
    Submit each completed form listed above and photographs for yourself and your family members to the address below. In addition, be sure to include the barcode sheet from your original selectee notification letter.
    U.S. Department of State
    Kentucky Consular Center
    3505 North Highway 25W
    Williamsburg, KY 40769
    U.S.A.
    بعضی از دوستان امسال ایمیل کردن و تایید شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    سلام.منم بهتون تبریک میگم.شما جزء برنگان مرحله دوم 2013 هستید؟پس نتایج مرحله دوم هم اعلام شد؟
    جواب سوالاتون:1-دقیقا همین مدارکی هست که گفتید(فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر)
    چند سالی هست که هیچ نامه ای برای برندگان نمیاد و به صورت اینترنتی شده و همون بارکد کیس نامبر پرینت کنین
    2-هیچ مشکلی بابت اريخ انقضاي فرمها نیست همنها رو بفرستید
    جوابها موثق هست اگر شک دارید پیام بدید بیشتر راهنمایی کنم

مرسي عزيزم بابت تبريك و پاسخي كه دادي
    چندتا سوال ديگه هم داشتم و اون اينكه من الان مجردم ولي 6ماه ديگه قراره عقد كنم آيا لازمه كه الان در ايميلم كه مداركو مي فرستم به اين مسئله اشاره بشه و اينكه الان تو اين فرم ها single بزنم؟
    يا با توجه به شرايطم بايد گزينه ديگه اي رو انتخاب كنم؟
    آيا لازمه كه در تعيين زمان عقد و عروسيم تجديد نظر بكنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    بعضی از دوستان امسال ایمیل کردن و تایید شدن

مرسي
    فرمت بارکد کیس نامبر كه همرا مدارك ايميل ميكنم چي باشه؟ jpeg? PDF? يا فرقي نمي كنه؟

آقا پیمان تبریک میگم میشه بفرمایید نتایج مرحله دوم چه وقت اعلام شده لطفا".

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    آقا پیمان تبریک میگم میشه بفرمایید نتایج مرحله دوم چه وقت اعلام شده لطفا".
    مرسي
    22 Oct يعني 4 روز پيش

Junior Member

سلام یه سوال خیلی فوری داشتم لطفا جواب بدید....
    1- من شماره ای که بشه باهاش چک کنم بیبینم برنده شدم یا نه رو گم کردم آیا راه حلی هست؟
    2-اگر بر فرض مثال برنده شده باشم و ندونم یا بدونم و اقدامی نکنم سال بعدی دیگه نمیتونم ثبت نام کنم؟چه قانونی داره تو این حالت که برنده شی و نری؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط araz4400 نمایش پست ها
    سلام یه سوال خیلی فوری داشتم لطفا جواب بدید....
    1- من شماره ای که بشه باهاش چک کنم بیبینم برنده شدم یا نه رو گم کردم آیا راه حلی هست؟
    2-اگر بر فرض مثال برنده شده باشم و ندونم یا بدونم و اقدامی نکنم سال بعدی دیگه نمیتونم ثبت نام کنم؟چه قانونی داره تو این حالت که برنده شی و نری؟
    سلام
    سوالتون رو توی تاپیک مناسبی ارسال نکردین اما جواب ها:
    1- راه حل دیگه ای ندارین و نمی تونید متوجه بشین مگه شانستون بگه و از قبل توی سیستمتون مونده باشه...وارد اون صفحه ای که میشه چک کرد بشین و توی قسمت کد رهگیری کلیک کنید ببینید اون عدد رو میاره؟؟ (برای من اورد هرچند من گم نکرده بودم کد رهگیریمو)
    2-خوب ربطی نداره شما می تونید ثبت نام کنید...خیلی ها براساس کیس نامبری که دارند و احتمال میدن امسال نتونند ویزا بگیرن، برای لاتاری سال بعد هم ثبت نام میکنند و هیچ اتفاقی نمیوفته.
    هیچ قانون خاصی هم نداره فقط اگه برنده بشین و نرین شانس یه نفر دیگه رو گرفتین (البته این برای کسایی هست که فقط میخوان شانسشونو امتحان کنند)
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    با سلام
    من هم جزو برندگان لاتاري 2013 اكتبر ماه هستم، واقعا خوشحالم و به همه برندگان تبريك مي گم. بنده هم فعلا نامه اي دريافت نكردم. الان هم چندتا سوال داشتم كه واقعا ذهنم رو مشغول كرده و هر چي فروم ها رو گشتم نتونستم جوابي بگيرم.

1- بعد از رؤيت قبولي در سايت، مداركي كه لازمه بفرستيم عبارتند از: فرمهاي DSP-122وDSP-230، دو قطعه عكس 5*5 ، و بارکد کیس نامبر( كه در سايت http://dvselectee.state.gov تحت عنوان
    " barcode sheet from your original selectee notification letter" ياد شده).

سوال: با اين وجود آيا من حتما بايد منتظر باشم تا اين نامه برام پست بشه؟ تا كي طول مي كشه پست بشه؟ آيا نميشه از همون صفحه اي كه كيس نامبر من توش هست پرينت گرفته بشه و اونو بفرستيم؟

2- تاريخ انقضاي فرم DSP-230 موجود در سايت http://dvselectee.state.gov تموم شده (02/29/2012) مي دونم كه سوالم تكراريه ولي جواب محكمي براي اين سوالم پيدا نكردم براي همين دوباره مطرح مي كنم.

سوال: آيا همين فرو رو پر كنيم يا منتظر بمونيم تا فرم جديد رو تو سايت قرار بدن؟

با تشكر از همه دوستان
    لطفا جواب ها مستند باشه و از پاسخ هايي كه سليقه اي و نظرات شخصيه پرهيز بشه. مرسي
    سلام
    خیلی بهتون تبریک میگم.
    خواستم بپرسم سایتی که چک کردین همون سایت قبلی هست.چون من وقتی چک کردم نتیجه قبل رو زده بود و نوشته بود رسید رو تا آخرای اکتبر نگه داریم.یعنی همین درسته و متن داخل رو عوض نکردن یا سایت دیگری هست؟
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz University

سلام و تبریک به دوستان عزیز .

وقتی سایت رو چک میکنم میگه شما انتخاب نشدید ولی پایین نوشته در اوایل اکتبر باز هم بر میداریم یعنی چی اگه قرعه کشی شده دیگه نباید اینو بنویسه بنظر شما جریان چیه؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من وارد اکانتم شدم و گفت نتایج مرحله دوم هنوز اعلام نشده!دیگه اکتبر هم داره تموم میشه....کی اعلام می کنند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.