صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    خیلی بهتون تبریک میگم.
    خواستم بپرسم سایتی که چک کردین همون سایت قبلی هست.چون من وقتی چک کردم نتیجه قبل رو زده بود و نوشته بود رسید رو تا آخرای اکتبر نگه داریم.یعنی همین درسته و متن داخل رو عوض نکردن یا سایت دیگری هست؟

مرسي بابت تبريكتون
    بله همون سايت قبلي هستش. اگر نظر شخصي من رو بخواين به نظر من دو حالت داره.
    حالت1- تغيير در صفحه اونايي اعمال شده كه انتخاب شدند. يعني اگه صفحه شما تغييري نكرده يعني اينكه شما امسال برنده نشديد.
    حالت2- احتمال داره در روزهاي باقي مونده از ماه اكتبر اسامي برندگان جديد رو هم اعلام كنه كه من بعيد مي دونم چون اولا 4 روز مونده به اتمام ماه اكتبر، ثانيا: يه كم با عقل جور در نمياد چون اگه اعلام شده كه در فلان تاريخ اسامي برندگان رو اعلام ميكنيم همه رو يكجا اعلام مي كنن و لزومي نداره كه هر روز يك تعداد مشخص رو اعلام كنن.
    نهايتا اين رو بگم كه بنده فقط نظر شخصي خودم رو گفتم اين دليل بر قطعي بودن جوابهاي من نيست.
    ویرایش توسط peymancivil : October 27th, 2012 در ساعت 08:53 PM

خواهشن هر كي مي دونه جواب بده

انگار بعضي از دوستان با ايميل مدارك سري اول رو فرستادن؟
    خوب

براي اينكار لازمه ما فرمهاي DS-230 و DSP-122 رو اول پر كنيم، بعد پرينت كنيم چون تو يه قسمت از فرم امضاي ما لازمه. مسلما بعد از امضاي فرم، براي ايميل كردن فرم ها لازمه اونارو اسكن كنيم. بعد از اسكن، فرم ها در فرمت يك عكس يعني .jpeg و يا... خواهند بود. آيا ارسال با اين فرمت ايرادي نداره؟ عكسهام رو هم بايد در سايز 5*5 به تعداد دوتا بفرستم؟ باركد كيس نامبرمو با چه فرمتي بفرستم؟

خواهشن دوستايي كه اطلاع دارن جواب بدن
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    خواهشن هر كي مي دونه جواب بده

انگار بعضي از دوستان با ايميل مدارك سري اول رو فرستادن؟
    خوب

براي اينكار لازمه ما فرمهاي DS-230 و DSP-122 رو اول پر كنيم، بعد پرينت كنيم چون تو يه قسمت از فرم امضاي ما لازمه. مسلما بعد از امضاي فرم، براي ايميل كردن فرم ها لازمه اونارو اسكن كنيم. بعد از اسكن، فرم ها در فرمت يك عكس يعني .jpeg و يا... خواهند بود. آيا ارسال با اين فرمت ايرادي نداره؟ عكسهام رو هم بايد در سايز 5*5 به تعداد دوتا بفرستم؟ باركد كيس نامبرمو با چه فرمتي بفرستم؟

خواهشن دوستايي كه اطلاع دارن جواب بدن
    مرسي
    هیچ اشکالی نداره همون فرمت عکس هم درست هست مشکلی ایجاد نمی کنه من با ایمیل فرستادم
    صفحه برنده شدن تون هم پرینت بگیرید اسکن کنید و بفرستید حتی می تونید اون رو پرینت نگیرید از پرینت اسکرین استفاده کنید. وقتی با ایمیل می فرستید تمام مدارک شما یک جا هست و امکان گم شدن نداره همه رو طرف دانلود می کنه بعد پرینت بعد همون موقع می زاره در پوشه ، ولی وقتی پست می کنی ممکنه گم بشه واسه همین می گن بارکد بچسبونید.
    البته می تونید شماره کیس رو بالای هر صفحه بزنید و زمانی هم که امضا کردید و پرینت گرفتید بازم بالای هر صفحه بارکد رو کاغذی بزارید مجددا اسکن کنید.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    هیچ اشکالی نداره همون فرمت عکس هم درست هست مشکلی ایجاد نمی کنه من با ایمیل فرستادم
    صفحه برنده شدن تون هم پرینت بگیرید اسکن کنید و بفرستید حتی می تونید اون رو پرینت نگیرید از پرینت اسکرین استفاده کنید. وقتی با ایمیل می فرستید تمام مدارک شما یک جا هست و امکان گم شدن نداره همه رو طرف دانلود می کنه بعد پرینت بعد همون موقع می زاره در پوشه ، ولی وقتی پست می کنی ممکنه گم بشه واسه همین می گن بارکد بچسبونید.
    البته می تونید شماره کیس رو بالای هر صفحه بزنید و زمانی هم که امضا کردید و پرینت گرفتید بازم بالای هر صفحه بارکد رو کاغذی بزارید مجددا اسکن کنید.

بي نهايت ممنونم از شما
    عكسهام رو هم بايد در سايز 5*5 به تعداد دوتا بفرستم؟ فكر كنم ديگه لزومي نداره دوتا عكس ايميل كنم؟

و 1 سوال مهم ديگه

من الان در حين خدمت سربازي هستم و يكسال ديگه خدمتم تموم ميشه. در فرم DS-230 در رديف هاي 12 (present occupation) و 34 (Previous Military Service)چي بنويسم؟

و 1 سوال مهم ديگه

من الان در حين خدمت سربازي هستم و يكسال ديگه خدمتم تموم ميشه. در فرم DS-230 در رديف هاي 12 (present occupation) و 34 (Previous Military Service)چي بنويسم؟
    عکس که همون یکی کافی هست هر چند تا بخوان خودشون از همون فایل که می فرستی می زنن
    درمورد خدمت سربازی هم بیشتر تحقیق کن اما فکر می کنم به نظرم باید راستشو بزنی یعنی بزنی در حال خدمت هستی
    اولین مصاحبه ات چند ماه دیگه هست بعد از اون باید یک سفر قبل از شیش ماه بری ، می تونی یک هفته ای بری و بگردی بعد سربازی تموم کنی دوباره بری
    دروغ گفتن در لاتاری باعث ابطال خیلی از کیس ها شده
    درضمن clearance هم بهت می خوره اما نگران نباش ویزات ردیفه
    درقسمت شغل فعلی می زنی سربازی و در قسمت سربازی هم باز می زنی در حال حاضر سربازی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام دوستان

مادر من در DV2013 برنده شده ولی هنوز کارنت نشده و مصاحبه نرفته.

می خوام بدونم اشکالی نداره برای DV2014 دوباره مادرمو ثبت نام کنم ؟ چون ممکنه به هر دلیلی در مصاحبه پذیرفته نشه.
    یه وقت مشکلی پیش نیاد و بگن شما که برنده شدی نباید دوباره ثبت نام می کردی ؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان

مادر من در DV2013 برنده شده ولی هنوز کارنت نشده و مصاحبه نرفته.

می خوام بدونم اشکالی نداره برای DV2014 دوباره مادرمو ثبت نام کنم ؟ چون ممکنه به هر دلیلی در مصاحبه پذیرفته نشه.
    یه وقت مشکلی پیش نیاد و بگن شما که برنده شدی نباید دوباره ثبت نام می کردی ؟

مرسی
    افرادی که پارسال برنده شدن و ویزا دریافت نکردن، می تونن امسال دوباره ثبت نام کنن، از نظر قانون لاتاری مانعی برای ثبت نام امسال مادرتون وجود نداره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    عکس که همون یکی کافی هست هر چند تا بخوان خودشون از همون فایل که می فرستی می زنن
    درمورد خدمت سربازی هم بیشتر تحقیق کن اما فکر می کنم به نظرم باید راستشو بزنی یعنی بزنی در حال خدمت هستی
    اولین مصاحبه ات چند ماه دیگه هست بعد از اون باید یک سفر قبل از شیش ماه بری ، می تونی یک هفته ای بری و بگردی بعد سربازی تموم کنی دوباره بری
    دروغ گفتن در لاتاری باعث ابطال خیلی از کیس ها شده
    درضمن clearance هم بهت می خوره اما نگران نباش ویزات ردیفه
    درقسمت شغل فعلی می زنی سربازی و در قسمت سربازی هم باز می زنی در حال حاضر سربازی
    مجددا تشكر مي كنم از شما بخاطر پاسختون
    اول اينكه من اصلا قصد ندارم دروغي بگم. هدفم از اين سوالات صرفا واسه اينه كه فرم ها رو درست پر كنم چون اصلا نيازي به دروغ گفتن ندارم
    بعد اينكه
    من در قسمت شغل مي نويسم سرباز. اما در قسمت سربازي كه شما ميگيد، من بايد يا YES رو بزنم و يا NO را، و گزينه اي بنام در حال خدمت سربازي وجود نداره. سوال اينجاست كه گزينه Yes رو اونايي مي زنند كه سربازيشون تموم شده در حاليكه مال من تموم نشده. از طرفي هم مي ترسم No بزنم، چون شايد اينجور قلمداد بشه كه دارم پنهان كاري ميكنم. البته من ايميل كردم واسه KCC ولي فعلا جوابي ندادند. فقط مي خواستم ببينم كسي اين مشكل رو داشته تا حالا يا نه؟ و چيكار كرده؟

مجددا تشكر مي كنم از شما بخاطر پاسختون
    اول اينكه من اصلا قصد ندارم دروغي بگم. هدفم از اين سوالات صرفا واسه اينه كه فرم ها رو درست پر كنم چون اصلا نيازي به دروغ گفتن ندارم
    بعد اينكه
    من در قسمت شغل مي نويسم سرباز. اما در قسمت سربازي كه شما ميگيد، من بايد يا YES رو بزنم و يا NO را، و گزينه اي بنام در حال خدمت سربازي وجود نداره. سوال اينجاست كه گزينه Yes رو اونايي مي زنند كه سربازيشون تموم شده در حاليكه مال من تموم نشده. از طرفي هم مي ترسم No بزنم، چون شايد اينجور قلمداد بشه كه دارم پنهان كاري ميكنم. البته من ايميل كردم واسه KCC ولي فعلا جوابي ندادند. فقط مي خواستم ببينم كسي اين مشكل رو داشته تا حالا يا نه؟ و چيكار كرده؟
    ببین شما باید گزینه yes رو بزنی
    اما توضیح بدی حالا کجا توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟
    یا درون فرم می تونی توضیح بدی اگر باشه اگر هم نبود یک فایل A4 ورد درست می کنی بالاش مشخصات خودت رو می نویسی و بعدش سئوال رو می نویسی بعد جوابش و همراه با توضیح شما
    این جزو دستور العمل هست ، مثلا جایی هست که تعداد رزومه کاری شما بیش از اون جا هست باز باید در همین فرمی که درست کردی بنویسی ، این رو شخصا خواندم و مطمئن دارم بهت می گن هر کجا فرم ها ناقص بود به نظرت ، تکمیلیش رو در یک برگه دیگه ای می نویسی ، منتهی یادت نره حتما آدرس دهی بکنی در برگه و مشخصات خودت و کیس نامبرت بالای برگ جدید هم بزنید
    بله قطعا نیازی به دروغ گفتن نیست و مشکلی نیست 90 درصد موارد لاتاری سربازی می رن ویزا هم می گیری و بعدش می ری به موفقیت هم می رسی
    منم اگر توضیح می دم برای روشن شدن موضوع می گم
    شاد باشی و موفق