صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

متوجه نشدم؟!!!

منظورتون از سربازي چيه؟ يگان خدمتيم؟ نظام وظيفه؟ يا...؟

1سوال ديگه

آيا تاريخ مدركي كه نشان گر تمكن ماليست مهمه؟
    يعني من الان مي تونم از حسابم موجودي بگيرم در حاليكه چند ماه ديگه تاريخ مصاحبمه؟ چون الان موجودي دارم ولي در آينده بخاطر كارم خرج خواهم كرد.
    و اينكه با اين وضعيت دلار حداقل چقدر موجودي معقوله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    1سوال ديگه

آيا تاريخ مدركي كه نشان گر تمكن ماليست مهمه؟
    يعني من الان مي تونم از حسابم موجودي بگيرم در حاليكه چند ماه ديگه تاريخ مصاحبمه؟ چون الان موجودي دارم ولي در آينده بخاطر كارم خرج خواهم كرد.
    و اينكه با اين وضعيت دلار حداقل چقدر موجودي معقوله؟
    فاصله نباید خیلی زیاد باشه یکی دو ماه
    20 هزار دلار با نرخ مرجع خوبه
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

كارنتي هاي آسيا براي ماه دسامبر اعلام شد (3400) و ما همچنان در انتظار

Junior Member

سلام، در سری دوم اعلام قبولی ها ( اکتبر ) نام پدرم جزو قبولی ها بود با عدد حدود 9700 . چند تا سوال برام پیش اومده . لطفا راهنمایی بفرمایید :
    1- با توجه به اینکه پدر من بازنشسته هست حتما باید قسمت سابقه کار برای سال های گذشته را پر کرد ؟ البته ایشون لیسانس داره و در این سال ها در نظام مهندسی مشغول به کار تایید نقشه ها هم بوده .
    2- در سوال 10 فرم 230 اگر آدرسی که می نویسیم با آدرسی که در آینده برای اسپانسر می نویسیم یکی باشد اشکالی ایجاد نمی کند ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz12 نمایش پست ها
    سلام، در سری دوم اعلام قبولی ها ( اکتبر ) نام پدرم جزو قبولی ها بود با عدد حدود 9700 . چند تا سوال برام پیش اومده . لطفا راهنمایی بفرمایید :
    1- با توجه به اینکه پدر من بازنشسته هست حتما باید قسمت سابقه کار برای سال های گذشته را پر کرد ؟ البته ایشون لیسانس داره و در این سال ها در نظام مهندسی مشغول به کار تایید نقشه ها هم بوده .
    2- در سوال 10 فرم 230 اگر آدرسی که می نویسیم با آدرسی که در آینده برای اسپانسر می نویسیم یکی باشد اشکالی ایجاد نمی کند ؟
    ممنون
    اولا به خودت و خانوادت تبریک می گم
    نه نیازی نیست ببین لیسانس داره کافی هست البته در اون دو تا فرم یک جایی هست سابقه کارها رو می زنه اون جا سابقه کارهای پدرت رو با دقت پر کنه ، ولی در کل نیازی به بحث اشتغال نیست یا بحث شغل هست یا مدرک دیپلم ، پدر شما هم که لیسانس داره پس حله
    درمورد فرم 230 هم اصلا مشکلی پیش نمیاد این موردی که گفتی
    در بقیه موارد هم می تونی خصوصی در ارتباط باشی سئوال خاصی داشتی یا همین جا بپرس سعی کن تا دو هفته دیگه مدارک پدرتون رو پست کنید، درضمن خصوصی واسه این گفتم که همه سئوالها رو یک جا بپرسی و سریع کارت راه بیوفته
    درضمن من به شخصه ایمیل کردم مشکلی هم پیش نیومد جز اینکه خیلی زودتر به دستشون رسید
    موفق باشی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام.میبخشید برای چک کردن سری دوم پذیرفته شدگان لاتاری 2013 ممکنه که لینکش رو برام بگذارید؟برای من همون صفحه جوابهای می باز میشه.آیا سرس سومی هم جواب داده شده برای 2013؟
    لطفا اگه اطلاع دارین به من خواب بدید خیلی برام مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.میبخشید برای چک کردن سری دوم پذیرفته شدگان لاتاری 2013 ممکنه که لینکش رو برام بگذارید؟برای من همون صفحه جوابهای می باز میشه.آیا سرس سومی هم جواب داده شده برای 2013؟
    لطفا اگه اطلاع دارین به من خواب بدید خیلی برام مهمه.
    لینکش همون هست کامفرمیشن نامبر می زنی برنده شده باشی می زنه برنده نشده باشی هم که همون صفحه چند ماه پیش میاد

با سلام
    من الان حين خدمت سربازي هستم و تونستم تمامي مدارك تحصيلم(پيش دانشگاهي - ليسانس-فوق ليسانس)به غير از ديپلم سه ساله تحصيلي رو جور كنم. علت اينكه نتونستم ديپلمم رو از دبيرستانم بگيرم اينه كه اونا مي گن شما بايد كارت پايان خدمتت رو بياري بعد. در حال حاضر هم من كارت پايان خدمت ندارم (حين خدمت سربازي هستم). مي خواستم بدونم آيا ترجمه ريز نمرات دوره سه ساله دبيرستان رو سفارت قبول مي كنه يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    با سلام
    من الان حين خدمت سربازي هستم و تونستم تمامي مدارك تحصيلم(پيش دانشگاهي - ليسانس-فوق ليسانس)به غير از ديپلم سه ساله تحصيلي رو جور كنم. علت اينكه نتونستم ديپلمم رو از دبيرستانم بگيرم اينه كه اونا مي گن شما بايد كارت پايان خدمتت رو بياري بعد. در حال حاضر هم من كارت پايان خدمت ندارم (حين خدمت سربازي هستم). مي خواستم بدونم آيا ترجمه ريز نمرات دوره سه ساله دبيرستان رو سفارت قبول مي كنه يا نه؟
    سلام
    اولا که قبول می کنه
    بعدم وقتی مدرک لیسانس داری یا فوق لیسانس کافی هست نیازی به اون دیپلم نیست. نگران نباش اصلا.