صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

با سلام
    بنده به يك مشكل اساسي برخوردم

همونطور كه در پست هاي قبلي اشاره كردم بنده برنده لاتاري 2013 شدم و هم اكنون هم در حين خدمت سربازي هستم.
    مشكلي كه وجود داره اينه كه چون من حين خدمتم نمي تونم از ايران خارج بشم. البته اينو بگم كه در قانون امكان اين هست كه به سرباز اجازه خروج از كشور بدن ولي احتمال اين كه به بنده اجازه خروج از كشور بدن خيلي كمه و دليلش هم به خاطر مسائل حفاظتيه (از يگان خدمتيم پرسيدم).

حالا پيشنهاد شما براي بنده جهت خروج قانوني از كشور چيه؟ واقعا بيش از حد ذهنم رو اشغال كرده

مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    با سلام

همونطور كه در پست هاي قبلي اشاره كردم بنده برنده لاتاري 2013 شدم و هم اكنون هم در حين خدمت سربازي هستم.
    مشكلي كه وجود داره اينه كه چون من حين خدمتم نمي تونم از ايران خارج بشم. البته اينو بگم كه در قانون امكان اين هست كه به سرباز اجازه خروج از كشور بدن ولي احتمال اين كه به بنده اجازه خروج از كشور بدن خيلي كمه و دليلش هم به خاطر مسائل حفاظتيه (از يگان خدمتيم پرسيدم).

حالا پيشنهاد شما براي بنده جهت خروج قانوني از كشور چيه؟ واقعا بيش از حد ذهنم رو اشغال كرده

مرسي
    ببین
    اول ببین کی قراره بری؟ یعنی یک تخمین بزن
    چقدر از خدمت مونده؟
    یک راهی هم هست که مصاحبه ات رو عقب بندازی اما اولش خوب فکر کن
    کی سی سی یک همچین کاری می کنه اما بیشتر از چند ماه نمی شه
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

من 12 ماه از خدمتم مونده.بنابراين تمام روند اخذ گرين كارت من در دوره سربازيم انجام ميشه و كي سي سي هم نهايت تا ماه سپتامبر مي تونه به من مهلت بده در حاليكه سربازي من بعد از ماه سپتامبر تموم ميشه.

Junior Member arazoha آواتار ها

سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .

سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .ببخشید جواب اونها رو یادم رفته بود بگذارم .

Junior Member

سلام برادر من برنده شده.
    یه سوال اگه همه چیز حل شد و برادرم رفت آیا میتونه بلافاصله برای من که خواهرشم درخواست ویزای یک ساله کنه؟ که اگه بتونم تو اون مدت کار گیر بیارم ویزای کار بگیرم و بمونم؟ چون میدونم باید 60 ماه از گرین کارتش بگذره که در این صورت اگه سی ماه توی امریکا باشه میتونه درخواست گیرن کارت برای خانواده درجه اولش کنه و تا اینجا یعنی 2.5 سال که تازه درخواست بده و بعدشم گویا 10 سال و حتی بیشتر طول میکشه تا گرین کارت من رو بدن و دیگه اون موقع پیر شدم و برای فایده نداره!!!!

کسی هست راهنمایی کنه ؟ آیا امکانش هست بلافاصله که رفت تقاضای ویزای یه ساله برای من بکنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط virdiyana نمایش پست ها
    سلام برادر من برنده شده.
    یه سوال اگه همه چیز حل شد و برادرم رفت آیا میتونه بلافاصله برای من که خواهرشم درخواست ویزای یک ساله کنه؟ که اگه بتونم تو اون مدت کار گیر بیارم ویزای کار بگیرم و بمونم؟ چون میدونم باید 60 ماه از گرین کارتش بگذره که در این صورت اگه سی ماه توی امریکا باشه میتونه درخواست گیرن کارت برای خانواده درجه اولش کنه و تا اینجا یعنی 2.5 سال که تازه درخواست بده و بعدشم گویا 10 سال و حتی بیشتر طول میکشه تا گرین کارت من رو بدن و دیگه اون موقع پیر شدم و برای فایده نداره!!!!

کسی هست راهنمایی کنه ؟ آیا امکانش هست بلافاصله که رفت تقاضای ویزای یه ساله برای من بکنه؟؟؟
    امکانش کم هست
    اما خوب باید بگی برادرت واست تحقیق کنه
    می تونی از نوعی از ویزا دیگه استفاده کنی
    ویزای دانشجویی راه حل بهتری است.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arazoha نمایش پست ها
    سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .ببخشید جواب اونها رو یادم رفته بود بگذارم .
    لطفا بچه های عزیز منو راهنمایی کنید چرا کسی جوابی به ا ین سوال من نمی ده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arazoha نمایش پست ها
    لطفا بچه های عزیز منو راهنمایی کنید چرا کسی جوابی به ا ین سوال من نمی ده؟
    دوست عزیز شما یک ایمیلی بزن و بپرس که مدارکت کامل هست یا خیر؟ جواب ایمیل میاد دو سه هفته ای ، نگران هم نباش، تلفنی هم می تونی بپرسی
    این هم متن ایمیل
    To Whom It May Concern
    I attached my forms (DSP-122 and DS-230), photograph and barcode sheet to this email.
    Please If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط peymancivil نمایش پست ها
    با سلام

مرسي
    بهترین راه برای شما گرفتن پذیرش از یک دانشگاه خارجی در مقطع فوق لیسانس (اگر لیسانس دارید) یا مقطع دکتری (اگر فوق لیسانس دارید) هست. با پذیرش تحصیلی می تونید معافیت تحصیلی بگیرید و مجوز خروج قانونی اخذ کنید. بعد از مصاحبه می تونید برید وزارت علوم و انصراف از تحصیل بدید و برید ادامه خدمت رو به صورت قانونی انجام بدید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.