صفحه 3 از 35 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

مرسی فقط اگه امکانش هست مراحل کارو آدرس و تلفن و هزینه رو اعلام میکنین؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    من با ارامکس فرستادم.

يكي به ما بگه چرا موقع ديدن نتايج همش اين ارور رو مي بينم ؟؟
    بعد شما از چه ادرسي نتايجتون رو نگاه ميكنيد !؟

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

دوست عزیز از این ادرس چک کن http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
    حتما باید confirmation number با 2012xxxxxxxxxxxx یا 2013xxxxxxxxxxxx این فرمت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط FlyToFuture نمایش پست ها
    يكي به ما بگه چرا موقع ديدن نتايج همش اين ارور رو مي بينم ؟؟
    بعد شما از چه ادرسي نتايجتون رو نگاه ميكنيد !؟

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirorviss نمایش پست ها
    دوست عزیز از این ادرس چک کن http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
    حتما باید confirmation number با 2012xxxxxxxxxxxx یا 2013xxxxxxxxxxxx این فرمت باشه

ممنون از پاسخت خب همين همين جا و همين جوري ميزنم ولي ايا بايد حروف اعداد به صورت بزرگ باشند يا كوچيك !؟

Junior Member

با توجه به اینکه این فروم اطلاعات خیلی مفیدی در مورد مهاجرت در اختیار دوستان قرار میده ولی متاسفانه به علت محدود بودن برندگان لاتری, دوستان کمتری اطلاعاتی نسبت به ادامهء این پروسه دارن.من پیشنهاد میکنم برندگان لاتری برای بهتر پیش رفتن پروسشون به فروم http://mohajersara.com که برادر کوچکتر این فروم هست سری بزنن.اگه اشتباه نکنم این فروم از لاتری2007 به برندگان راهنمایی میده.
    FlyToFuture عزیز شما باید حروف و اعدادرو ,بزرگ تایپ کنین . نباید کانفرمیشن نامبرتون رو از جایی کپی پیست کنین و یا شاید شمارتون حروف Z,I,O داره که احتمالا 0,1,2 تایپ میکنین.یا شاید موقع ثبت نام جای اسم و فامیلتون رو اشتباه نوشتین که بد نیست یک بار به جای فامیلیتون,اسمتون رو تایپ کنین
    ویرایش توسط mohsen_ca : May 6th, 2012 در ساعت 02:50 PM
    من در جهان یک دوست داشته ام,و آن هم خودم میباشم(نیچه)

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط tortori نمایش پست ها
    دوستای عزیز . من یه سوال مهم دارم که لطفا منو راهنمایی کنید:
    مادرمن قبول شده و میخوام کارهاشو انجام بدم . مسئله اینه که مدرک تحصیلی مادرم لیسانسه ولی من کاملا شک دارم که درفرم اولیه ثبتنام مدرک تحصیلی رو دیپلم زدم یا لیسانس .میخوام بدونم:
    - آیا امکان دسترسی به فرم اولیه ثبتنام هست یا خیر
    - اگر مدرک رو اشتباه نوشته باشم چکا باید انجام بدم؟؟
    با تشکرفراوان
    در مورد فرم اول فكر كنم جاي براي وارد كردن مدرك تحصيلي نبود و در اونجا مدرك تحصيلي لازم نبود بنويسيد . شما در اين فرم پر كنيد . اين فرم ملاك است . انتخاب قبولي كامل رندوم بوده است .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ca نمایش پست ها
    با توجه به اینکه این فروم اطلاعات خیلی مفیدی در مورد مهاجرت در اختیار دوستان قرار میده ولی متاسفانه به علت محدود بودن برندگان لاتری دوستان کمتری اطلاعاتی نسبت به ادامهء این پروسه دارن.من پیشنهاد میکنم برندگان لاتری برای بهتر پیش رفتن پروسشون به فروم http://mohajersara.com که برادر کوچکتر این فروم هست سری بزنن.اگه اشتباه نکنم این فروم از لاتری2007 به برندگان راهنمایی میده.
    FlyToFuture عزیز شما باید حرف و اعدادرو بزرگ تایپ کنین . نباید کانفرمیشن نامبرتون رو از جایی کپی پیست کنین و یا شاید شمارتون حروف Z,I,O داره که احتمالا 0,1,2 تایپ میکنین.یا شاید موقع ثبت نام جای اسم و فامیلتون رو اشتباه نوشتین که بد نیست یک بار به جای فامیلیتون,اسمتون رو تایپ کنین
    نه عزیزم copy و paste هیچ مشکلی نداره ضمنا case sensitive هم نیست پس بزرگ و کوچیکم نداره لطفا اطلاعات غلط ندید حتی اون captcha image هم بزرگ و کوچیکش فرقی نمیکنه .شما احتمالا داده هاتون با اون چیزی که الان وارد می کنید مغایرت داره

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1234 نمایش پست ها
    در مورد فرم اول فكر كنم جاي براي وارد كردن مدرك تحصيلي نبود و در اونجا مدرك تحصيلي لازم نبود بنويسيد . شما در اين فرم پر كنيد . اين فرم ملاك است . انتخاب قبولي كامل رندوم بوده است .
    دوستان اطلاعات غلط ندید اجباری نیست تو کامنت گذاشتن .پسر عمه بنده 2012 به خاطر همین مغایرت مدرک تحصیلی reject شد چون تو فرم اولیه گفته بود دیپلم دارم و زمان مصاحبه گفته بودن دیپلم فارسی و ترجمه شده به انگلیسی اونم گفته بود من دیپلم ردیم دیگه افسر ادامه نداده بود.لاتاری یعنی فقط صداقت تنها چیزیه که مهمه یه دروغ کوچیک ایندت و خراب میکنی
    دوست عزیز tortori یه راه خوب اینه که از وکیل سوال کنی که الان چطوری میشه مشکل رو حل کرد.

Junior Member

خیلی ممنوم دوست خوبم . مسئله مهم اینه که من دربه در دنبال وکیل خوب.مطمئن و کاملا متخصص تو این ضمینه میگردم و خیلی خیلی ممنمون می شم اگه کسی از دوستان صادقانه بهم کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    سلام
    من هم پذیرفته شدم
    کیس نامبر من هم ..... هست
    کیس نامبر در پذیرفتن نهایی تاثیر دارهههههههه؟
    لطفا یکی جواب بده
    با تشکر
    دوستان بیایید با هم لینک بشیم بیشتر
    از طریق شماره تلفن و ایمیل و این چیزها و فیس بوک
    ممنونم
    تبریک میگم دوست عزیز. چون احتمال سوءاستفاده از کیس نامبر وجود داره,جای عمومی قرار ندین.میتونین بگین زیر 4000
    خوشبختانه کیس شما شمارهء پایینیه.نشون میده که مثلا شما 4000 نفری هستین که به مصاحبه دعوت میشین
    من در جهان یک دوست داشته ام,و آن هم خودم میباشم(نیچه)