صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

سلام به همگی. از نزدیکان من در لاتری برنده شده و از من کمک خواسته. می خواستم بدونم اولین قدم پر کردن فرم های DSP-122 و DS-230 I & II، پرینت اونها و فرستادن اونها به همراه 2 قطعه عکس از طریق پست به KCC هست؟ نمیشه ایمیل کرد اسکن فرم ها رو به KCC؟ ممنون میشم ازتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranbln نمایش پست ها
    سلام به همگی. از نزدیکان من در لاتری برنده شده و از من کمک خواسته. می خواستم بدونم اولین قدم پر کردن فرم های DSP-122 و DS-230 I & II، پرینت اونها و فرستادن اونها به همراه 2 قطعه عکس از طریق پست به KCC هست؟ نمیشه ایمیل کرد اسکن فرم ها رو به KCC؟ ممنون میشم ازتون.
    سلام / دوست عزیز شما میتونید ایمیل کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    بله باید مدارک پست کنید البته فکر کنم امکانش هست که کپی مدارک پست کنید و روز مصاحبه اصلش رو ببرید. اون سایت که خوندید درست نوشته در سایت سفارت هم نوشته در instruction ولی نخوندن یک پی دی اف چندین صفحه ای هست.
    با سلام و عرض ادب،
    من این سوال و پاسخ رو دیدم و واسم تازگی داشت... میشه بدونم کجای instruction توضیح دادن ...لینکش رو محبت می کنید واسم بفرستید ؟ من تا حالا جایی نخونده بودم ....
    ممنون.

سلام دوستان،
    مادر من برنده لاتاری 2013 شده و بهمراه پدرم برای مصاحبه در 27 جون 2013 به ایروان می روند.
    1. مادرم دیپلمه و خانه دار هستند و سابقه کاری ندارند. پدرم باز نشسته هستند. اگر آنجا سوال کنند در آمریکا چه کار می توانید بکنید و پدرم ادعا کنند توانایی برای ادامه کار پیشین خود را دارند آیا پذیرفته ست؟ مشکلی پیش نمی آید؟
    2. اگر مصاحبه با موفقیت انجام بگیرد چه مدت زمانی بطور میانگین طول می کشد تا ویزا و مدارک مربوطه را دریافت کنند؟
    3. آیا هر سال یکبار باید به آمریکا ورود داشته باشند یا مدت زمان خاصی در نظر گرفته شده؟ اگر منبع موثقی در این زمینه هست ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام به همگی. میشه لطفا سوال منو جواب دین. من لاتاری برنده شدم ولی فرم های اولیه ثبت نام لاتاری اشتباه شده. اسمم یه I به آخرش اضافه شده مثلا simin شده simini . فرمهایی که الان فرستادم همه درست پر شدن ولی می ترسم به دلیل مغایرت با فرم های اولیه رد بشه. الان چی کار باید بکنم؟ اصلا مشکلی برام پیش میاد یا نه؟

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pink2 نمایش پست ها
    سلام به همگی. میشه لطفا سوال منو جواب دین. من لاتاری برنده شدم ولی فرم های اولیه ثبت نام لاتاری اشتباه شده. اسمم یه I به آخرش اضافه شده مثلا simin شده simini . فرمهایی که الان فرستادم همه درست پر شدن ولی می ترسم به دلیل مغایرت با فرم های اولیه رد بشه. الان چی کار باید بکنم؟ اصلا مشکلی برام پیش میاد یا نه؟
    نه دوست عزیز نگران نباش مشکلی نیست. بهترین کاری که میشه کرد اینه که اگر هنوز فرمها رو نفرستادید یک نامه یکی دو خطی هم پیوست کنید و بگویید که اشکال در نگارش بوده و نام یا نام خانوادگی شما بر طبق پاسپورت اینی هست که توی فرمهای جدید نوشتم. اگر هم فرمها رو پست کردید یک ایمیل به کی سی سی بزنید و همین مطلب رو برای آنها بنویسید. اصلا جای نگرانی نیست. دوستانی با اشکالات و اشتباهات بسیار بدتر از این، تنها با فرستادن نامه اصلاحات هیچ مشکلی براشون نیامده. آنها خودشون بررسی میکنند و این نامه یا ایمیل شما رو هم میگذارند روی پرونده شما تا آفیسر موقع بررسی مدارکتون ان را ببیند.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

سلام

من بعد از مصاحبه منتظر پاسخ کلیرنس هستم. درحال حاضر شماره ما در لیست ثبت شده اما در کنار اون یک ستاره گذاشتن که ظاهرا یعنی تمام ویزا ها نیومده:
    1- آیا باید نگران باشیم؟
    2- نمیدونم با کجا باید تماس بگیرم؟ با آنکارا تماس گرفتم، گفتند به ما مربوط نمیشه آیا باید با KCC تماس بگیرم؟

Junior Member

پرینت یعنی نوشتن ناپیوسته. منظورشان این است که یا فرم را تایپی پر کنید (مثلا با کامپیوتر) و یا با خودکار اما با حروف جدا از هم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    سلام
    نوشته در فرم ها print or type all answers
    باید چی کار کنیم؟ یعنی نمی شه با خودکار آبی پر کرد؟؟؟؟؟؟؟
    اگر نمی شه راه حلش چی هست، ممنونم که سریع جواب بدین

اکه تارخ عقدتون قبل از تاریخ اعلام نتایج لاتاری باشه می تونی همراهش بری در غیر اینصورت خیر!

Junior Member

تو سایت سفارت نوشته اگر (*) ستاره جلو اسمتون هست یعنی تمام افراد کیس هنوز کلیر نشده اند و گفته تماس بگیرید
    1- کسی میدونه به کجا باید تماس بگیریم؟ آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خاصی هست؟ وقتی تماس بگیریم چی بگیم و آنها چی می خواهند؟
    2- در این شرایط معمولا چه اتفاقی میافته؟ یعنی نفر دوم معمولا چقدر بعد کلیر میشه؟
    3- آیا باید برویم و ویزا نفر اول را پیکاپ کنیم یا صبر کنیم که نفر دوم هم کلیر بشه بعد برویم؟