صفحه 34 از 35 نخستنخست ... 242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

دوستم که در لاتاری برنده شده حالا متوجه شده که تاریخ تولد خودش و خونوادش رو به خاطر خطای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی یک روز جابجا وارد کرده بوده آیا کسی می دونه ممکنه براش مشکلی ایجاد کنه؟ چه کار باید بکنه؟
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    دوستم که در لاتاری برنده شده حالا متوجه شده که تاریخ تولد خودش و خونوادش رو به خاطر خطای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی یک روز جابجا وارد کرده بوده آیا کسی می دونه ممکنه براش مشکلی ایجاد کنه؟ چه کار باید بکنه؟

سلام دوست عزیز. مشکلی نیست، از بچه های سالهای قبل چند نفری از این اشتباهها کرده بودند. کاری که اونها کرده بودند این بود که پیش از رفتن به مصاحبه فرمها رو دوباره سریع از نو و با شیوه صحیح پر کردند و اشکالها رو رفع کردند و یک نامه هم همراه آنها گذاشتند که توضیح میداد که به فلان دلیل فرمهای رفع اشکال شده رو برایتان فرستادیم. فرمهای جدید رو هم پست کردند و هم اینکه یه ایمیل زدند به کی سی سی که ما به این دوباره فرمها رو برایتان فرستاده ایم. یکی از دوستان میگفت روز مصاحبه برگه های اصلاح شده ام که خودم دوباره برایشان فرستاده بودم توی پرونده ام دیدم که آفیسر نکاتی رو که اصلاح کرده بودم با ماژیک هایلایت پر رنگ کرده بود. هیچ مشکلی هم نداشتند و یک ماه بعد ویزا رو گرفتند.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. مشکلی نیست، از بچه های سالهای قبل چند نفری از این اشتباهها کرده بودند. کاری که اونها کرده بودند این بود که پیش از رفتن به مصاحبه فرمها رو دوباره سریع از نو و با شیوه صحیح پر کردند و اشکالها رو رفع کردند و یک نامه هم همراه آنها گذاشتند که توضیح میداد که به فلان دلیل فرمهای رفع اشکال شده رو برایتان فرستادیم. فرمهای جدید رو هم پست کردند و هم اینکه یه ایمیل زدند به کی سی سی که ما به این دوباره فرمها رو برایتان فرستاده ایم. یکی از دوستان میگفت روز مصاحبه برگه های اصلاح شده ام که خودم دوباره برایشان فرستاده بودم توی پرونده ام دیدم که آفیسر نکاتی رو که اصلاح کرده بودم با ماژیک هایلایت پر رنگ کرده بود. هیچ مشکلی هم نداشتند و یک ماه بعد ویزا رو گرفتند.
    تاریخ ها رو در هنگام ثبت نام اشتباه وارد کرده و نه در فرم ها ، با نامه نگاری حل میشه؟
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

تاریخ ها رو در هنگام ثبت نام اشتباه وارد کرده و نه در فرم ها ، با نامه نگاری حل میشه؟
    با سلام به دوستان عزیز- من همین دوست nikolas عزیز هستم که در هنگام ثبت نام لاتاری فقط بدلیل کبیسه بودن سال گذشته و استفاده از تقویم سال91(یک روز جابجائی تاریخ بین میلادی و شمسی وجود دارد) این اشتباه را کرده ام ولی در فرم های ارسالی اصلاح شده است و تاریخها صحیح است. این مشکل را بلافاصله پس از متوجه شدن برای 3 بار با ایمیل به kcc گزارش کرده ام که گفته اند در این مرحله کاری نمی توانند بکنند و آفیسر سفارت بایستی تصمیم بگیرد. لطفاً راهنمائی بفرمائید.حتی تلفنی هم با kcc صحبت کردم و همین را تکرار کردند و فعلاً با تاریخ اشتباه با آنها مکاتبه می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD1348 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز- من همین دوست nikolas عزیز هستم که در هنگام ثبت نام لاتاری فقط بدلیل کبیسه بودن سال گذشته و استفاده از تقویم سال91(یک روز جابجائی تاریخ بین میلادی و شمسی وجود دارد) این اشتباه را کرده ام ولی در فرم های ارسالی اصلاح شده است و تاریخها صحیح است. این مشکل را بلافاصله پس از متوجه شدن برای 3 بار با ایمیل به kcc گزارش کرده ام که گفته اند در این مرحله کاری نمی توانند بکنند و آفیسر سفارت بایستی تصمیم بگیرد. لطفاً راهنمائی بفرمائید.حتی تلفنی هم با kcc صحبت کردم و همین را تکرار کردند و فعلاً با تاریخ اشتباه با آنها مکاتبه می کنم.

اگر منظورتون مرحله اولیه ثبت نام اینترنتی هست هم باز هم مشکلی نیست. خیلی به کی سی سی زنگ نزنید این دیگه مساله سختی نیست. اگر فرمهای پس از قبولی رو فرستادید و توی اونها تاریخ صحیح رو زدید که خب کار درست رو انجام داده اید. اگر هم هنوز فرمها رو نفرستاده اید فرمها رو با تاریخ صحیح پر کنید و در پاکت به همراه فرمهای ارسالی نامه مختصری بگذارید که توضیح دهید به دلیل اشتباه در تبدیل سال شمسی به میلادی این اتفاق افتاده. اگر هم فرمها رو پست کرده اید و در آنها با همان تاریخ قبلی نوشته اید باز هم اشکال نداره فرمها رو به شکل صحیح بنویسید و باز به همراه نامه توضیح بفرستید، اگر محل و ساعت مصاحبه تان را برایتان با ایمیل مشخص کرده اند به سفارت مربوطه بفرستید و اگر مشخص نکرده اند به همان کی سی سی بفرستید. راه حلش همینه که خدمتتون گفتم. دو تا از دوستان که جزو اولین نفراتی بودند که پارسال ویزا گرفتند هم مابین اسم پاسپورتیشان و اسمی که موقع ثبت نام اینترنتی وارد کرده بودند تفاوت وجود داشت و هم تاریخ تولدهایشان را اشتباه وارد کرده بودند بعد از اینکه متوجه اشتباهشان شدند به همین شیوه عمل کردند و به راحتی ویزا هم گرفتند. نگران نباشید.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

ببخشید من برادرم ابان مصاحبه رفت که دیپلم نداشت . افیسر بهش وقت داده تا اخر سپتامبر وقت داده دیپلم خودش رو ارایه بده --اتا 25 سپتامبر اصل دیپلمش میرسه .دیپلمش کارودانش هسا .دیپپلم کامپیوتر-گرافیک...ایا مورد قبول هست یانه؟؟؟؟مدیکال ایا دوباره انجام بده ؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

سلام به همگی
    در برگه آبی که مادرم از سفارت آمریکا در ایروان گرفتند نوشته بعد از اعلام شماره پاسپورت و بقیه مدارک مورد نیاز را در پاکت گذاشته و در صندوق کنسولگری بیندازید. ذکر کرده اگر مدارک را در روزهای دوشنبه و سه شنبه بیندازید ویزای شما روز جمعه حاضر خواهد بود و اگر در باقی روزهای هفته مدارک را تحویل دهید ویزا روز چهارشنبه هفته بعد آماده تحویل است و با شما تماس خواهیم گرفت برای تحویل ویزا.
    حالا مدارک روز دوشنبه تحویل داده شده ولی هنوز تا الان که ساعت کاری ایروان در روز پنجشنبه هم تمام شده تماسی نگرفتند. کسی در این زمینه تجربه ای دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imenrezadad نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در برگه آبی که مادرم از سفارت آمریکا در ایروان گرفتند نوشته بعد از اعلام شماره پاسپورت و بقیه مدارک مورد نیاز را در پاکت گذاشته و در صندوق کنسولگری بیندازید. ذکر کرده اگر مدارک را در روزهای دوشنبه و سه شنبه بیندازید ویزای شما روز جمعه حاضر خواهد بود و اگر در باقی روزهای هفته مدارک را تحویل دهید ویزا روز چهارشنبه هفته بعد آماده تحویل است و با شما تماس خواهیم گرفت برای تحویل ویزا.
    حالا مدارک روز دوشنبه تحویل داده شده ولی هنوز تا الان که ساعت کاری ایروان در روز پنجشنبه هم تمام شده تماسی نگرفتند. کسی در این زمینه تجربه ای دارد؟
    بله دوست عزیز. بعضی مواقع طول میکشه. به همین دلیله که توصیه کردند بلیت برگشت رو یکی دو روز اینورتر بگیرید. بهتره که یک ایمیل به قسمت ویزای سفارت بزنید و بگویید که چه روزی مدارک رو در صندوق انداخته اید خیلی زود جوابتون رو میدهند.

Junior Member

سلام. اگر من تو لاتاری برنده بشم و دو ترم از دانشگاهم مونده باشه وضعیتم چطوری میشه؟ اجازه میدند درسم کامل بشه بعد برم یا باید مرخصی بگیرم از دانشگاه، برم امریکا چند ماهی بمونم بعد برگردم ادامه تحصیل؟ کلا چطوری میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohele نمایش پست ها
    سلام. اگر من تو لاتاری برنده بشم و دو ترم از دانشگاهم مونده باشه وضعیتم چطوری میشه؟ اجازه میدند درسم کامل بشه بعد برم یا باید مرخصی بگیرم از دانشگاه، برم امریکا چند ماهی بمونم بعد برگردم ادامه تحصیل؟ کلا چطوری میشه؟
    خیلی بستگی به این داره که چه زمانی مصاحبه شما برگزار میشه. یعنی بلافاصله پس از اعلام نتایج شما رو مجبور نمیکنند که بلیت بگیرید و راه بیافتید بلکه باید منتظر مرحله بعدی بشوید که مصاحبه و صدور ویزا هست که خوب این خودش حداقل حدود 4 یا 5 ماه طول میکشه تا برای اولین نفرات نوبت مصاحبه بشه. بعد از مصاحبه هم در حدود 6 ماه فرصت دارید که وارد یو اس بشوید. خوب شاید تا اون موقع درس تمام شده باشه یا بشه جوری سفر رو تنظیم کرد و با دانشگاه هماهنگ کرد که حداقل برای اولین ورود شما وقت داشته باشید.