صفحه 4 از 35 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 341

موضوع: فقط برندگان لاتاری 2013

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

پیش فرض پاسخ : فقط برندگان لاتاری 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط amirorviss نمایش پست ها
    دوستان اطلاعات غلط ندید اجباری نیست تو کامنت گذاشتن .پسر عمه بنده 2012 به خاطر همین مغایرت مدرک تحصیلی reject شد چون تو فرم اولیه گفته بود دیپلم دارم و زمان مصاحبه گفته بودن دیپلم فارسی و ترجمه شده به انگلیسی اونم گفته بود من دیپلم ردیم دیگه افسر ادامه نداده بود.لاتاری یعنی فقط صداقت تنها چیزیه که مهمه یه دروغ کوچیک ایندت و خراب میکنی
    دوست عزیز tortori یه راه خوب اینه که از وکیل سوال کنی که الان چطوری میشه مشکل رو حل کرد.
    دوست عزيز شما مطئني . تو فرم اول هيج جايي براي ورود اطلاعات تحصيلي نداشت . اون فرمي كه افسر تو مصاحبه داره همين دو فرم است كه بايد پر كنيد و بفرستيد . اين دو فرم است كه شما امضا مي كنيد و تاييد مي كنيد همه اطلاعات درسته . اون فرم اولي فقط جاي نام و نام خانوادگي داشت . آدرس . عكس و مشخصات شخصي و سال تولد . كل اون چند تا فيلد بيشتر نبود . اگر عكسش را پيدا كنم مي گذارم براتون . اگر دقت كنيد يكي از مراحل confirmation eligibility ‌است اگر تو فرم اوليه همه اينها ذكر شده بود كه نيازي به اين مرحله نبود .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Senior Member Rarely آواتار ها

خیلی مهم: دوستان عزیز شما در مورد پر کردن فرم سوالی ندارید؟ پس اگر ممکنه در این زمینه به ما و بعضی دیگر از دوستان کمک کنید:

1_ با توجه به این نکته که کسی برای سابمیت کردن مدارک به کنتاکی الیجیبل است که یا سابقه تحصیل 12 ساله داشته باشد و یا در 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار کوالیفایینگ را در یکی از مشاغلی که تحت قانون کار اونها است داشته باشه (توضیحات استپ 1 و 3 در مورد instruction for selectees) پس به نظر میرسه که برای عمده افرادی که در اینجا برنده شدند اصلا لازم نیست که سوال 7 رو در فرم supplemental Registration for the Diversity Immigrant Visa Program پر بکنند. درسته؟ نظر شما چیه؟

2_
    در فرم DS0230 سوال 31b برای 2 نفری که همه فرزندانشون بالای 21 سال هستند چه جوابی باید داده شود؟ اگر برنده و همسرش بخواهند بعدا بچه های بالای 21 سال خود را با خودشان ببرند چه؟

3_ در فرم DS0230 (نه در فرم Supplemantal Registration) در قسمت وارد کردن "سابقه کار در 10 سال گذشته" یعنی سوال 32، اگر کسی سابقه یک کار خصوصی رو هم داشته باشه (منظورم از خصوصی مثلا تدریس خصوصی درس ریاضی یا علوم در منزل است) خوبه که این رو در اون جدول وارد بکنه یا اینکه چون نمیتواند Employer خاصی رو برای کارش ذکر بکند و مدرک ارائه بکند اصلا این موضوع رو ننویسد؟

4_ اگر برنده وهمسر برنده نتوانند روز و ماه تولد والدینشان رو بنویسند و فقط سال تولد رو بنویسند اشکال داره مثلا 1309، چیکار باید کرد دوستان؟

5_ در مورد اسپانسر چی؟
    ویرایش توسط Rarely : May 6th, 2012 در ساعت 11:01 PM
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Senior Member Rarely آواتار ها

بچه ها کسی تا حالا مدارکش رو پست کرده؟ این فامیل ما هم که هر روز یکی از مدارکش رو پیدا میکنه.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من اولين بار ثبت نام كردم و قبول شدم.
    ترجمه فرم ها رو مي خوام كسي مي
    تونه بهم كمك كنه؟
    در ضمن بعد از پر شدن فرم ها حتما بايد اونارو با پست ارسال كنيم يا از طريق ايميل هم امكان داره.

سلام دوستان من پدرم برنده شده مدرک لیسانسش معادل هست، باید تو فرم بالاترین مدرک تحصیلی رو ،دانشگاهی بنویسم یا دیپلم؟ در صورتی که هر دو مدرک رو تو فرم وارد کنم باید ترجمه هاشونو هم بعدا بفرستم؟گفته باید یا دیپلم داشته باشید یا 2 سال سابقه کار داشته باشید (در کاری که 2 سال هم براش آموزش دیده باشید) که مورد تایید در آمریکا نیز باشه ،در صورت داشتن دیپلم دیگه لازم نیست سابقه کار ارائه بدیم. پدرم 25 سال سابقه کار داره ،اصلا این سابقه کار (سابقه بیمه) شامل چیزی که اونا خواستن میشه؟یعنی باید تو فرم بنویسم؟برای تایید و رسمی کردن مدارک ترجمه شده باید کجا برم؟

Junior Member

سلام.دوستان داشتن ویزای گوناگونی(لاتاری) تاثیری در گرفتن پذیرش و فاند(دکترا) از دانشگاههای امریکا داره؟

اگر داره چه زمانیه،زمانی که سیتیزن اونجا شده باشی؟یا زمانی که ویزام داشته باشی خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FlyToFuture نمایش پست ها
    سلام دوستان نميدونم من چرا با توجه به اينكه اطلاعات رو درست وارد ميكنم در اينجا باز هم ارور زير رو ميده !!
    ميخوام از نتيجه مطلع بشم ولي نميتونم !!

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
    منم همین مشکل رو دارم متاسفانه هم با فایرفاکس چک کردم هم با Opera ولی فعلا موفق نشدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milbarik نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم متاسفانه هم با فایرفاکس چک کردم هم با Opera ولی فعلا موفق نشدم!
    دوست عزیز خود سایت گفته که با اینترنت اکسپلورر7 به بالا چک کنید

Junior Member cristal آواتار ها

((نوشته اصلی توسط Oktaye
    این تاپیک رو زدین دل ما رو بسوزونید؟ خدا میدونه من با چه امیدی تو لاتاری ثبت نام کردم...ولی نشد........ کسی اطلاع داره امکان انصراف بعضی ها هست یا نه ؟ گویا باید تا مدتی هم منتظر موند .شاید فرجی بشه!
    همون جا که چک کردین نوشته که تا اکتبر منتظر باشید و دوباره چک کنید. تکمیل ظرفیت اعلام میشه.))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوست عزیز

من هم قبول نشدم

اما از قبولی یکی از دوستام که خودم براش فرم پر کرده بودم خیلی خوشحالم و برای همین هم این تاپیکو زدم تا براشون مراحل کار رو چک کنم!

گاهی میتوان از خوشحالی دیگران دلشاد شد.

سلام
    نوشته در فرم ها print or type all answers
    باید چی کار کنیم؟ یعنی نمی شه با خودکار آبی پر کرد؟؟؟؟؟؟؟
    اگر نمی شه راه حلش چی هست، ممنونم که سریع جواب بدین
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.