صفحه 44 از 90 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

یه سوال خیلی مهم برام بوجود آمده که ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. به پیشنهاد یکی از اساتیدم قرار شد که با ایشون همکاری در این موردی که عرض میکنم داشته باشم

ایشون کارهای تحقیقاتی زیادی طی چنیدین سال قبل انجام دادند که خیلی از اونها پابلیش نشدن در ژورنالهای آی اس آی . ایشون به من پیشنهاد کردند که کارهایی که دارند رو برای من بفرستند تا من آپدیتشون کنم و به فرمت مقاله در بیارم و برای ژورنالها سابمیت کنم ضمن اینکه اسم خودم هم در مقاله نوشته میشه. حالا با توجه به کاری که من انجام میدم واسمم که طبیعتا سومین و یا چهارمین فرد نویسنده مقاله آورده میشه . میخواستم بدونم امتیاز اینکار برای من چقدر هست آیا ارزشش داره که این روند ادامه بدم با توجه به اینکه توی زمینه های مختلفی هم اسمم در مقاله آورده میشه البته با شرایطی که خدمتتون گفتم.

خیلی ممنون میشم نظرتون در این مورد بفرمایید.

Junior Member

دوستان مقاله من ریوایزش در اومده و یکی از استادید دانشکده در جوتب دادن به کامنتهای ریوایزها به من کمک کرد. استادم گفته اگر ممکنه اسم ایشون رو به مقاله اضافه کنم. من هنوز ریوایز مقاله رو نفرستادم به ژورنال (الزویر) میخواستم بپرسم توی این مرحله چطوری باید به ژورنال بگم که یکی میخوام به نویسنده ها اضافه کنم. باید به ادیتور ایمیل بزنم و توضیح بدم؟
    ضمن اینکه این استادی که کمک کرده من خودم جزء داورای معرفی کرده به ژورنال انتخاب کرده بودم البته برای ایشون نفرستادن مقاله رو. الان بابت این مورد هم مشکلی ایجاد نمیشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fsh91 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز

یه سوال خیلی مهم برام بوجود آمده که ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. به پیشنهاد یکی از اساتیدم قرار شد که با ایشون همکاری در این موردی که عرض میکنم داشته باشم

ایشون کارهای تحقیقاتی زیادی طی چنیدین سال قبل انجام دادند که خیلی از اونها پابلیش نشدن در ژورنالهای آی اس آی . ایشون به من پیشنهاد کردند که کارهایی که دارند رو برای من بفرستند تا من آپدیتشون کنم و به فرمت مقاله در بیارم و برای ژورنالها سابمیت کنم ضمن اینکه اسم خودم هم در مقاله نوشته میشه. حالا با توجه به کاری که من انجام میدم واسمم که طبیعتا سومین و یا چهارمین فرد نویسنده مقاله آورده میشه . میخواستم بدونم امتیاز اینکار برای من چقدر هست آیا ارزشش داره که این روند ادامه بدم با توجه به اینکه توی زمینه های مختلفی هم اسمم در مقاله آورده میشه البته با شرایطی که خدمتتون گفتم.

خیلی ممنون میشم نظرتون در این مورد بفرمایید.
    بستگی به اون زمینه های مختلفی که گفتین داره. ممکنه فیلد کاری شما مثلا renewable energy باشه در این صورت کاملا طبیعی هست که بخوایین نیروگاه خورشیدی، بادی و... کار بکنین. ولی اگر خیلی از زمینه تحقیقاتی شما دور است پیشنهاد نمی کنم این کار رو. در این صورت می تونین حالا وقت زیاد که نه وقت کمی برای مقالات بذارین و اسم تون به جای اینکه در قسمت نویسندگان بیاد، در قسمت acknowledgment مقاله بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrf6166 نمایش پست ها
    دوستان مقاله من ریوایزش در اومده و یکی از استادید دانشکده در جوتب دادن به کامنتهای ریوایزها به من کمک کرد. استادم گفته اگر ممکنه اسم ایشون رو به مقاله اضافه کنم. من هنوز ریوایز مقاله رو نفرستادم به ژورنال (الزویر) میخواستم بپرسم توی این مرحله چطوری باید به ژورنال بگم که یکی میخوام به نویسنده ها اضافه کنم. باید به ادیتور ایمیل بزنم و توضیح بدم؟
    ضمن اینکه این استادی که کمک کرده من خودم جزء داورای معرفی کرده به ژورنال انتخاب کرده بودم البته برای ایشون نفرستادن مقاله رو. الان بابت این مورد هم مشکلی ایجاد نمیشه؟
    اینکه صرفا در جواب دادن به کامنت ها و یا حتی در ریوایز به شما کمک کردن اصلا کار درستی نمی باشد که اسمشون در مقاله بیاد. می تونه اسم شون در قسمت acknowledgment بیاد.
    الزویر روی اینگونه تغییرات حساس هست و بسته به ژورنال این حساسیت بیشتر است. درسته که مقاله الان در حالت ریوایز هست و می تونین هر تغییری ایجاد بکنین به دلخواه خودتون ولی اصول اصلی و حرفه ای برای الزویر اینه که تغییرات بزرگی مثل این رو باید همه نویسندگاه تایید بکنن. یعنی شما باید یک نامه تهیه بکنید و دلیل تغییرات رو بنویسید و همه نویسندگان امضاش بکنن (شاید ژورنال شما رو اجبار نکنه برای اینکار ولی بهتره انجام بدین). فقط دقت کنین که مسئول اینگونه چیزها Journal Manager هست نه Editor. در حالت کلی می تونین در این مرحله (ریوایز) به راحتی تغییرات رو اعمال بکنین ولی از Journal Manager اون ژورنال و یا از خانم Yoshiko بپرسین:
    0081355615032
    اگر در خارج از ایران تشریف دارین به شماره پایین زنگ بزنید و بگین به قسمت ژورنال ها، خانم Yoshiko وصل کنند:
    006563490222

Junior Member

از حضورتون یه سوال داشتم:
    من تا دو روز دیگه مقاله ی انگلیسی به یه کنفرانس می فرستم، می خواستم بدونم که اسم مترجم مقاله رو به عنوان نفر سوم بنویسم یا جای مشخصی برای نوشتن اسمش هست؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashagholi نمایش پست ها
    از حضورتون یه سوال داشتم:
    من تا دو روز دیگه مقاله ی انگلیسی به یه کنفرانس می فرستم، می خواستم بدونم که اسم مترجم مقاله رو به عنوان نفر سوم بنویسم یا جای مشخصی برای نوشتن اسمش هست؟
    نه نیاز به نوشتن اسم ایشان به عنوان نویسنده نیست
    اگه هم لطفی کردن (مثلا رایگان مقاله را ترجمه کردن یا هر کمک دیگه ای) میتونید در قسمت آخر یعنی acknowledgement از کمک ایشان تقدیر کنید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات-سیستم

سلام دوستان یه سوال فوری دارم ممنون می شم پاسخ بدید
    می خوام مقالم رو برای یه ژورنال بفرستم و فقط ایمیل خودم رو بذارم. توی متن ژورنال ایمیل نویسنده دوم رو نگذاشتم ولی نگا کردم برای ثبت نام توی سایت ژورناله باید ایمیل نویسنده دوم رو هم بذارم . می خوام ببینم اگه بذارم براش ایمیلی می ره که یه مقاله به فلان ژورنال ارسال کردید یا نه ؟ چون نمی خواستم تا پذیرش مقاله بهشون چیزی بگم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bikas نمایش پست ها
    می خوام مقالم رو برای یه ژورنال بفرستم و فقط ایمیل خودم رو بذارم. توی متن ژورنال ایمیل نویسنده دوم رو نگذاشتم ولی نگا کردم برای ثبت نام توی سایت ژورناله باید ایمیل نویسنده دوم رو هم بذارم . می خوام ببینم اگه بذارم براش ایمیلی می ره که یه مقاله به فلان ژورنال ارسال کردید یا نه ؟ چون نمی خواستم تا پذیرش مقاله بهشون چیزی بگم.
    خیر ایمیل فقط برای نویسنده مسئول Corresponding Author میره. البته این مورد برای الزویر و IEEE Transaction این طوریه یعنی ندیدم اینجا ها برای بقیه نویسنده ها هم ایمیل بره. ولی اگر کتاب بخوایین چاپ کنین تو الزویر، میره ایمیل به همه نویسنده ها. تجربه شخصی هست.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 25th, 2014 در ساعت 03:57 PM

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست من،
    همانطور که دوستمان اشاره کردند در انتشارات معروف اغلب فقط برای نویسنده ی مسئول می فرستند، اما من ژورنال های زیادی را دیده ام که برای تمام نویسنده ها می فرستند. می توانید از یک ایمیل مخدوش استفاده کنید، هرچند اینکار حرفه ای و اخلاقی نیست و در عرف آکادمیک باید تمامی نویسنده ها در جریان اوضاع مقاله باشند.

ApplyAbroad Guru

شما موظفید برای ارسال مقاله موافقت همه نویسندگان را بگیرید. درغیر اینصورت نویسنده دیگر مقاله اگر موافق نباشد کاملا محق است به مجله نامه بنویسد و تقاضای حذف مقاله را بکند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)