صفحه 74 از 90 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryatafazoli نمایش پست ها
    سلام دوستان ، وقتى دو نفر واقعا به يك اندازه زحمت كشيدن براى مقاله چطور ميشه سهم هر كدوم پنجاه درصد باشه ؟ نميخوايم نفر اول سهم بيشترى داشته باشه ، هيچ راهى نداره كه هر دو به يك اندازه سهم داشته باشن؟
    سلام
    اسم هر دو نویسنده بصورت اول و دوم بیارید و ذکر کنید
    X and Y contributed equally to this work.
    موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

در مقالات IEEE Transaction چطور میشه فهمید نویسنده مسئول یه مقاله کیه؟
    آخه نه توی سایت نه توی مقاله جایی ذکر نشده نویسنده مسئول کیه
    با این حساب آیا نویسنده مسئول بودن توی این مقالات بدردبخور هست و بعدا چطور میشه اثبات کرد
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    در مقالات IEEE Transaction چطور میشه فهمید نویسنده مسئول یه مقاله کیه؟
    آخه نه توی سایت نه توی مقاله جایی ذکر نشده نویسنده مسئول کیه
    با این حساب آیا نویسنده مسئول بودن توی این مقالات بدردبخور هست و بعدا چطور میشه اثبات کرد
    نویسنده مسئول بودن در مقالات مجله های IEEE معمولا ذکر نمیشه و تاثیری هم نداره. نویسنده اول بودن مهم است.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نویسنده مسئول بودن در مقالات مجله های IEEE معمولا ذکر نمیشه و تاثیری هم نداره. نویسنده اول بودن مهم است.
    ممنون
    من الان چطور ثابت کنم نویسنده مسئول یه مقاله ای بودم. برای جایی میخوام که گفته قید کنید نویسنده مسئول هستید یا نه.
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    ممنون
    من الان چطور ثابت کنم نویسنده مسئول یه مقاله ای بودم. برای جایی میخوام که گفته قید کنید نویسنده مسئول هستید یا نه.
    اگر ازتون سند برای اثبات خواستند میتونید ایمیلهای ادیتور رو نشون بدید ولی معمولا نمیخوان.

Junior Member

سلام. ببخشید میخواستم بپرسم امکان تغییر نویسنده مسئول پس از پذیرش مقاله هست؟ چون مقاله من پذیرش شده و استاد راهنمام گیر داده نویسنده مسئول باید خودش باشه توی یکی از مجلات الزویر. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام. ببخشید میخواستم بپرسم امکان تغییر نویسنده مسئول پس از پذیرش مقاله هست؟ چون مقاله من پذیرش شده و استاد راهنمام گیر داده نویسنده مسئول باید خودش باشه توی یکی از مجلات الزویر. ممنون
    سلام، خیر امکان پذیر نیست بخصوص ژورنال معتبر فقط در مرحله ریوایز مقاله ممکنه این گزینه تغییر نویسنده مسئول باشه...چون تعریف نویسنده مسئول از نظر خارج از کشور کسی هست که با ژورنال تا زمان اکسپت مقاله مکاتبات داشته...به نظرم زیاد حرف استاد اهمیت ندهید چون پذیرش یک مقاله در یک ژورنال الان گذر از هفت خوان رستمه...تبریک میگم پذیرفته شده و همین که اسم استادتون در مقاله هست یعنی طبق اخلاق علمی پیش رفتید..هیچ قانونی تو ایران وضع نشده که باید راهنما مسئول مکاتبات باشه و فقط توی این مملکت این اسم مسئول مکاتبات اهمیت داره... هیچ مشکلی برایتان پیش نمیاد... استاد شما اون پول و امتیازشم از دانشگاه میگیره... چون مقاله مستخرج از پایان نامه است. کمی طولش بدید قشنگ مقاله پابلیش بشه و بگین نامه نگاری کردید
    اگر هم استادتون گفت..بگین نامه زدید به ژورنال و انها نپذیرفتند.. بگین استاد من نمیدونستم وگرنه اگه میدونستم حتما شما رو مسئول میذاشتم.
    ویرایش توسط nadia65 : January 7th, 2017 در ساعت 10:15 PM
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.
    بنده در یکی از ژورنالهای elsevier مقاله م به مرحله revise رسیده و جواب داورها رو دارم میدم. در مقاله با دو استاد کار کردم که استاد دوم واقعا کمکم بود و راهنمایی های مفیدی انجام داد اما چون استاد اصلی پایان نامه م نبوده ، اسمش رو نفر سوم نوشتم.در این مرحله که قصد دارم جواب داورها رو بفرستم، به بنده گفتن که اسمشون رو به عنوان نویسنده مسئول بذارم. سؤال بنده این هست که با توجه به اینکه بنده قصد اپلای دارم و خیلی این مقاله برام مهم هستش، نویسنده مسئول چقد برای من ارزشمند هستش و چقد برای این استاد؟!در ضمن نمی خوام روابطمون بد بشه با هم تا برای مقالات بعدی هم از کمک هاشون استفاده کنم! ممنون میشم واقعاً راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aminm0 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.
    بنده در یکی از ژورنالهای elsevier مقاله م به مرحله revise رسیده و جواب داورها رو دارم میدم. در مقاله با دو استاد کار کردم که استاد دوم واقعا کمکم بود و راهنمایی های مفیدی انجام داد اما چون استاد اصلی پایان نامه م نبوده ، اسمش رو نفر سوم نوشتم.در این مرحله که قصد دارم جواب داورها رو بفرستم، به بنده گفتن که اسمشون رو به عنوان نویسنده مسئول بذارم. سؤال بنده این هست که با توجه به اینکه بنده قصد اپلای دارم و خیلی این مقاله برام مهم هستش، نویسنده مسئول چقد برای من ارزشمند هستش و چقد برای این استاد؟!در ضمن نمی خوام روابطمون بد بشه با هم تا برای مقالات بعدی هم از کمک هاشون استفاده کنم! ممنون میشم واقعاً راهنماییم کنید.
    نفر اول و دوم و مسوول چه کسانی هستند؟ برای اساتید که امتیاز داره (هم از نظر ارتقا جهت مثلا استادیاری به دانشیاری و...+ مالی).IF چند هست؟ اگر استاد از گرنت خودش استفاده کرده اون استاد نویسنده مسوول هست. بعید می دونم بتونید در این مرحله نویسنده مسوول رو تغییر بدید البته بستگی به سیاست جورنال و نظر سردبیر داره. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    نفر اول و دوم و مسوول چه کسانی هستند؟ برای اساتید که امتیاز داره (هم از نظر ارتقا جهت مثلا استادیاری به دانشیاری و...+ مالی).IF چند هست؟ اگر استاد از گرنت خودش استفاده کرده اون استاد نویسنده مسوول هست. بعید می دونم بتونید در این مرحله نویسنده مسوول رو تغییر بدید البته بستگی به سیاست جورنال و نظر سردبیر داره. موفق باشید
    ژورنال یک نویسنده مسئول بیشتر نداره که اونم خودم هستم.ایمپکت ژورنال 4.2 هستش.ینی چی استاد از گرنت خودش استفاده کرده؟! امکان تغییر نویسنده مسئول وجود داره.میخوام بدونم چه سودی واسش داره که این مسئله رو مطرح کرده؟! و آیا سود یا ضرری به حال من داره نویسنده مسئول بودن یا نبودن؟!(من الان هم نویسنده اولم و هم نویسنده مسئول و خودمم با ژورنال در ارتباط بودم) ... ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)