صفحه 78 از 90 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    یک سوال داشتم

توی رشته های فنی و مهندسی اگه یک مقاله بدیم که فقط اسم خودمون توش باشه شانس اکسپت پایین میاد?
    سلام
    نه
    با خیال راحت مقاله رو چاپ کنین بره.
    اگه اینطوری بود این همه استاد مشهور و کارکشته پروژه های انفرادی بر نمیداشتن تو خلوت خودشون کار نمیکردن روش و تنهایی چاپش نمیکردن.
    با دلی اسوده مقاله رو چاپ کنین.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

یک سوال داشتم

توی رشته های فنی و مهندسی اگه یک مقاله بدیم که فقط اسم خودمون توش باشه شانس اکسپت پایین میاد?
    اسم کمتر توی مقاله شبیه نون خور کمتر توی خونه است. دلیلشم اینه که استادا توی دانشگاه برای دکتری خیلی کمکتون نمی کنن و وقتی که ببینن تک اسم هستین توی مقاله خیالشون یه جورایی بابت اینکه براشون دردسر درست نمی کنین راحت میشه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام
    اگر دانشجوی دکتری در ایران اسم استاد راهنما را در مقاله ای که در زمان دانشجویی سابمیت کرده و احتمالا بعد از دفاع دکتری چاپ خواهد شد ننویسد (چون هیچ کاری نکرده) و تنها اسم استاد مشاوری که کمک کرده را بنویسد، از نظر قوانین دچار مشکل می شود؟ آیا اصلا قانونی برای لزوم نوشتن اسم راهنما هست؟ آیا استاد راهنما می تواند از دانشجو شکایت کند؟ مشکل اینجاست که این مقاله شاخص و مهم هست و با چاپ شدن استاد راهنما متوجه خواهد شد ولی وقتی یک نفر هیچ کاری نکرده و تنها سنگ اندازی کرده چرا باید اسمش به عنوان نویسنده نوشته شود؟؟؟؟

سلام
    من میخواستم تشکر کنم که جواب من را با صبر میدهید
    مقاله isi چگونه چطوری در حین خدمت مقدس سربازی چگونه بدهم
    که همزمان انگلیسی نیز مطالعه کنم
    مصطفی

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    سلام
    اگر دانشجوی دکتری در ایران اسم استاد راهنما را در مقاله ای که در زمان دانشجویی سابمیت کرده و احتمالا بعد از دفاع دکتری چاپ خواهد شد ننویسد (چون هیچ کاری نکرده) و تنها اسم استاد مشاوری که کمک کرده را بنویسد، از نظر قوانین دچار مشکل می شود؟ آیا اصلا قانونی برای لزوم نوشتن اسم راهنما هست؟ آیا استاد راهنما می تواند از دانشجو شکایت کند؟ مشکل اینجاست که این مقاله شاخص و مهم هست و با چاپ شدن استاد راهنما متوجه خواهد شد ولی وقتی یک نفر هیچ کاری نکرده و تنها سنگ اندازی کرده چرا باید اسمش به عنوان نویسنده نوشته شود؟؟؟؟

اگر مقاله مستخرج از پایان نامه شما باشد:

آیا استاد راهنما می تواند از دانشجو شکایت کند؟ بله
    آیا اصلا قانونی برای لزوم نوشتن اسم راهنما هست؟ بله
    چرا باید اسمش به عنوان نویسنده نوشته شود؟؟؟؟ مطابق قوانین دانشگاه که شما ملزم به رعایتش هستید
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

با سلام
    من با یکی از اساتید که استاد راهنمای من نبودن کار مشترک کردم و ایشون تصمیم گرفتن اسم منو بعد از تموم شدن و نوشتن مقاله نیارن توی مقاله، البته مقاله قبلا یه ژورنال سابمیت شده که اسم من هم هستش اونجا ولی ریجکت شد، جدیدا کار دوباره سابمیت کردن اسم منو حذف کردن. من میتونم چیکار کنم؟؟راهی داره؟؟
    مقاله ای که توی اون ژورنال سابمیت شده اسم من بوده و حذف شده هم دارم.
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_mohammadi نمایش پست ها
    با سلام
    من با یکی از اساتید که استاد راهنمای من نبودن کار مشترک کردم و ایشون تصمیم گرفتن اسم منو بعد از تموم شدن و نوشتن مقاله نیارن توی مقاله، البته مقاله قبلا یه ژورنال سابمیت شده که اسم من هم هستش اونجا ولی ریجکت شد، جدیدا کار دوباره سابمیت کردن اسم منو حذف کردن. من میتونم چیکار کنم؟؟راهی داره؟؟
    مقاله ای که توی اون ژورنال سابمیت شده اسم من بوده و حذف شده هم دارم.
    با تشکر فراوان
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

اول اینکه دلیلش چیه که استاد میخواد اینبار اسم شما رو حذف کنه ؟! باهاشون حرف زدید در این مورد ؟

ترجیح اینه که بین خودتون و اون استاد ماجرا حل شه . تا اکسپت نهایی مقاله هم اون استاد هنوز میتونه اسم شما رو اضافه کنه هرچند سابمیت شده باشه
    اگه مقاله مال شماست یا اینکه بدون وجود شما اون مقاله انجام نمیشده و اینکه شما توی مقاله سهم دارید دو راه وجود داره:

- بیخیال داستان شید کلا یا اینکه موضوع رو با استاد حل کنید
    - به ادیتور اون ژورنال ایمیل رسمی بزنید و بگید شما نویسنده فلان مقاله هستید که به این ژورنال سابمیت شده و اسم شما توسط کارسپاند مقاله (همون استاد) حذف شده و بخوایید که مقاله از پروسه بررسی خارج شه در غیر این صورت شما باید قانونی ماجرا رو پیگیری کنید
    مورد دوم رو من نمیدونم نتیجه ش برای شما در پوزیشن دانشجو چی میشه. چند روز پیش توی یه کامنت دیگه عرض کردم که من دیدم استادی این کار رو در مورد دانشجویی بکنه که مقاله رو بدون اطلاع ایشون سابمیت کرده. نهایتا اون مقاله از پروسه بررسی خارج شده و دانشجو هم برای اون ژورنال توی بلک لیست رفته. ولی نمیدونم شما به عنوان دانشجو چقدر میتونید این ماجرا رو دنبال کنید. نهایتا بعد از ایمیل زدن رسمی به ادیتور و اثبات به ادیتور ایشون باید مقاله رو از پروسه بررسی خارج کنند. مرحله اخر و بعدیش شکایت رسمی ازون استاد و احتمالا ژورنال و داستانهای قوانین کپی رایته که کاری که مال شما ه بوده بدون اجازه شما به چاپ رسیده

توصیه میکنم در همین مورد حتما یه سرچ انگلیسی هم بزنید و میبینید که مشکل تقریبا جهانیه و میتونید راهنمایی های بهتری هم پیدا کنید

امیدوارم مشکلتون حل شه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

یک سوال داشتم

دوست عزیز

شانس اکسپت رو نمیشه گفت پایین میاد چون اون به کیفیت مقاله تون مربوطه
    ولی یه نته مهم اینه که به هر حال اولین کاری که داورها میکنن سرچ زدن اسم نویسنده هاست
    و وقتی شما فقط یه دانشجویی و شاید بم گراند خیلی خاصی توی اون زمینه ندارید و اسم هیچ استادی هم در کنارتون نیست و یا همکار تحقیقاتی نداشتید....خب برای داور ها دید فرق میکنه
    مثال میزنم اگه اسم یه استادی روی مقاله کنارتون باشه که توی اون زمینه خیلی معروف بوده مطمینا داور ها با دید بهتری مقاله رو میبینن و حتی قبل اینکه بخوان به مقاله کامنتی بدن به کامنت های خودشون شک میکنن . متوجه منظورم میشید ؟

مورد دوم اینگه بعدها وقتی میخوایید ازین مقاله استفاده کنید خب پوینت تیم وورک بودن توی مقاله دیده نمیشه. به هر حال مقاله ای با چند اسم این حس رو میده که شما پارتی از یه تیم بودی و با یه تیم تحقیقاتی کار کردی و به سرانجام رسیده

نهایتا اینکه تک اسم بودن مقاله ها رو شما میتونید خیلی ببینید. من به ور خاص بیشتر استادهای بزرگی رو دیدم که مقاله تک اسم داشتن یا اینکه اون فرد خاص خودش توی اون زمینه صاحب سبکه. حالا چه یه دانشجوی ارشد یا پست داک یا .....
    شما اگه اون بک گراند رو ندارید بدونید که به هر حال پروسه داوری برای مقاله تون شاید با دقت بیشتری انجام میشه

در اخر اینکه تک اسم بودن دلیلی نمیشه شانستون پایین بیاد ولی به طور کلی ترجیح اینه شما یه کار علمی رو در حد چاپ مقاله زیر نظر یه ادم (استاد...سوپروایزر) با تجربه تر انجام داده باشید

موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    من یه مقاله دارم توی IEEE TRANSACTION ON POWER SYSTEM
    که توی زمینه کاری خودم یکی از بهترین ژورنال های دنیاست بدون شک
    فقط اسم خودم توی مقاله هست (در جواب دوست بالایی که سوال پرسیده بودن هم هست، من خودم تقریبا اولا که زیاد مقاله نداشتم تکی میفرستادم زود رد میشدن ولی چند تا مقاله تاپ که چاپ کردم یه کم معروف شدم دیگه مقاله هام رو تکی میفرستم الان دیگه رد نمیکنن و کاملا به کیفیت مقاله بستگی داره ) لذا منم دقیقا صحبت های ALI728 رو تایید می کنم ...
    بریم سر سوال خودم:
    الان مقالم ریوایز خورده
    دانشگاه جدیدم شهریور مشخص میشه
    بعد از ریوایز هم میتونم اسم دانشگاه جدیدم و همچنین اسامی جدید (استاد راهنما برای نمره گرفتن در آینده ) رو اضافه کنم؟ فکر کنم توی پروف هم میشه درسته ؟
    HELP ME PLEASE
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله دارم توی IEEE TRANSACTION ON POWER SYSTEM
    که توی زمینه کاری خودم یکی از بهترین ژورنال های دنیاست بدون شک
    فقط اسم خودم توی مقاله هست (در جواب دوست بالایی که سوال پرسیده بودن هم هست، من خودم تقریبا اولا که زیاد مقاله نداشتم تکی میفرستادم زود رد میشدن ولی چند تا مقاله تاپ که چاپ کردم یه کم معروف شدم دیگه مقاله هام رو تکی میفرستم الان دیگه رد نمیکنن و کاملا به کیفیت مقاله بستگی داره ) لذا منم دقیقا صحبت های ALI728 رو تایید می کنم ...
    بریم سر سوال خودم:
    الان مقالم ریوایز خورده
    دانشگاه جدیدم شهریور مشخص میشه
    بعد از ریوایز هم میتونم اسم دانشگاه جدیدم و همچنین اسامی جدید (استاد راهنما برای نمره گرفتن در آینده ) رو اضافه کنم؟ فکر کنم توی پروف هم میشه درسته ؟
    HELP ME PLEASE
    دوست عزیز

بله تا مرجله پروف میشه و امکان پذیره. شما هم میتونید افیلیشنتونو اضافه کنید یا ادیت کنید و هم اسمی اضافه بشه و احتمالا توی نامه ای این رو باید به ادیتور مربوطه توضیح بدید که قسمتی از کار توی دانشگاه جدید و با همکارهای جدیدتون انجام شده و یا از نظراتشون استفاده کردید و یا دلیلی که خودتون دارید حالا هرچی که هست...

اما در کل:
    ایده ال نیست وقتی استادهای جدید هیچ کاری برای شما نکردن اسمشونو بزنید! این کار مطمین باشید برای خود اون استادها هم فیدبک جالبی نداره (اگه اساتید حرفه ای باشند قاعدتا این کار شما حتی تاثیر بدی باید روی ذهنشون بذاره). حالا اگه نظراتی بهتون دادن یا قراره بدن یه حرف دیگه ست. و شمایی که اینجور مقاله هایی رو داری مطمین باش به نمره اون استاد نیازی نخواهی داشت! و دلیلیم نداره اسم کسی رو بزنید که هیچ دخلی به مقاله شما نداشته.

ولی عوض کردن یا اضافه کردن افیلیشن جدیدتون منطقیه و میتونید هر دو افیلیشن رو برای خودتون بذارید چون مقاله توی اون مقطع زمانی چاپ شده

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)