صفحه 87 از 90 نخستنخست ... 377778798081828384858687888990 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    به قول معروف: ما آزمودیم در این شهر بخت خویش، بیرون کشید باید از ورطه رخت خویش
    درکش سخت نیست، خیلی ها الان اینطوری هستند فقط استاد شما نیست. خودشون توانایی مقاله دادن ندارن یا اگه دارن وقتشون رو واسه کارهای دیگه صرف میکنن و دانشگاه و کارهای اون ی چیز کاملا فرعی هست براشون
    شما اصلا نگران نباشین، کارهایی رو که انجام دادین ادامه بدین و خودتون پابلیش کنین. در حین این کارها برای اپلای هم اماده بشین
    انشالله موفق باشین
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین..... انشالله بتونم اپلای کنم.. یک سوال داشتم من یک مقاله در حال داوری دارم و هشت ماه هست که سابمیت کردم (سه ماه در حال داوری هست) طی این هشت ماه من روی مقاله باز کار کردم و چندین بخش جدید اضافه کردم، یک استاد پیدا کردم که هم جایگاه علمی بزرگی داره و هم دیدم خیلی استقبال کرد برای همکاری (استرالیایی هست) به نظرتون من مقاله رو از مجله پس بگیرم و ورژن جدید رو بدم این استاد بخونه که برای یک مجله با اعتبار بهتر چاپ کنیم؟ این مجله الان در حال داوری هست کیو 3 هستش...ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین..... انشالله بتونم اپلای کنم.. یک سوال داشتم من یک مقاله در حال داوری دارم و هشت ماه هست که سابمیت کردم (سه ماه در حال داوری هست) طی این هشت ماه من روی مقاله باز کار کردم و چندین بخش جدید اضافه کردم، یک استاد پیدا کردم که هم جایگاه علمی بزرگی داره و هم دیدم خیلی استقبال کرد برای همکاری (استرالیایی هست) به نظرتون من مقاله رو از مجله پس بگیرم و ورژن جدید رو بدم این استاد بخونه که برای یک مجله با اعتبار بهتر چاپ کنیم؟ این مجله الان در حال داوری هست کیو 3 هستش...ممنون
    سلام دوست عزیز
    میون کلام میتونم بپرسم رشته شما چی هست و علت اینکه میتونین خوب مقاله بدین چیه دقیقا؟

Banned

دوستان یه سوال دارم

من الان مقاله ورژن نهایی رو دادم به استادم ولی احساس میکنم داره میپیچونه و یه ماه هم گذشته. تمام کارهای ازمایشگاهی رو انجام دادم. احتمال میدم نمیخواد بفرسته چون متاسفانه خیلی ایده ال گراست در چنین مواقعی چی میشه کرد؟ کسی تجربه مشابهی داشته کلا؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم

من الان مقاله ورژن نهایی رو دادم به استادم ولی احساس میکنم داره میپیچونه و یه ماه هم گذشته. تمام کارهای ازمایشگاهی رو انجام دادم. احتمال میدم نمیخواد بفرسته چون متاسفانه خیلی ایده ال گراست در چنین مواقعی چی میشه کرد؟ کسی تجربه مشابهی داشته کلا؟
    اگه مطمینین مقاله در حد سابمیت به مجله هست و ایشون هم سنگ اندازی میکنن، میتونید مقاله رو بدون اطلاع ایشون سابمیت و بعد از پذیرش به ایشون اطلاع بدید نه قبلش!
    قبلش بگید شاید شاکی بشه که چرا مقاله ای که از دیدشون آماده نبوده رو فرستادید ولی اگه پذیرشش رو ببرید بهش نشون بدید دیگه ایرادی نمیگیره. این تجربه شخصی من بود با ی همچین آدمی. باز خودتون میدونین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میون کلام میتونم بپرسم رشته شما چی هست و علت اینکه میتونین خوب مقاله بدین چیه دقیقا؟
    سلام داداش
    من در زمینه سلامت، محیط زیست و آلاینده ها کار میکنم.. من زیاد مقاله ندارم.. ولی خوب خیلی علاقه دارم و مقاله زیاد میخونم.. مثلا داده های مقالات رو استخراج میکنم و کارهایی که کردن رو خودم یک بار انجام میدم تا قلق کارشون دستم بیاد...به نظرم مطالعه زیاد خیلی تاثیر داره...

Junior Member

سلام. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و یک مقاله با همکاری استادی دیگر نوشته ام و اکسپت شده است،استاد راهنمای بنده (اسمی که داخل پرتال خورده است)هیچ کاری درطول پروژه نکرده است و کوچکترین مشارکتی نداشته است حتی انتخاب و مدیریت موضوع با استاد دیگری بوده است. ایا اینکه اسم استاد راهنما بنده در مقاله نیامده است مشکل ساز میشود؟ استاد راهنما میتواند ادعایی کند؟اینکه بنده میخوام چند ماه دیگه انصراف بدم و شهریور برای اپلای ارشد خارج از کشور اقدام کنم. قصد دارم چند همکاری دیگر با چند استاد دیگر انجام دهم، واستاد راهنما بنده هیچ مشارکتی نخواهد داشت ،ایا مشکلی برای بنده ایجاد میشود؟

داستان من از این قراره که بنده از اولم قصدم این بود برای ارشد اقدام کنم برای اپلای، ولی برای معافیت تحصیلی دانشگاه اینجا ثبت نام کردم و قصد انصراف دارم و طبق قوانین اسم یک استاد راهنما باید داخل پرتال میخورد. منم یه استاد راهنما همینطوری انتخاب کردم.
    لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید خیالم راحت بشه.
    ویرایش توسط Sas1997 : April 6th, 2020 در ساعت 11:08 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sas1997 نمایش پست ها
    سلام. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و یک مقاله با همکاری استادی دیگر نوشته ام و اکسپت شده است،استاد راهنمای بنده (اسمی که داخل پرتال خورده است)هیچ کاری درطول پروژه نکرده است و کوچکترین مشارکتی نداشته است حتی انتخاب و مدیریت موضوع با استاد دیگری بوده است. ایا اینکه اسم استاد راهنما بنده در مقاله نیامده است مشکل ساز میشود؟ استاد راهنما میتواند ادعایی کند؟اینکه بنده میخوام چند ماه دیگه انصراف بدم و شهریور برای اپلای ارشد خارج از کشور اقدام کنم. قصد دارم چند همکاری دیگر با چند استاد دیگر انجام دهم، واستاد راهنما بنده هیچ مشارکتی نخواهد داشت ،ایا مشکلی برای بنده ایجاد میشود؟

داستان من از این قراره که بنده از اولم قصدم این بود برای ارشد اقدام کنم برای اپلای، ولی برای معافیت تحصیلی دانشگاه اینجا ثبت نام کردم و قصد انصراف دارم و طبق قوانین اسم یک استاد راهنما باید داخل پرتال میخورد. منم یه استاد راهنما همینطوری انتخاب کردم.

چه مشکلی.خودتان میفرمایید قصد انصراف دارید.در صورتی میتواند مشکلساز باشد براتون که بخاید از همون استاد توصیه نامه بگیرید که قاعدتا بعید است همکاری کند با شما

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sas1997 نمایش پست ها

هر چیزی که مستخرج از پروپوزال یا پایان نامه باشد باید اسم استاد اورده شود. تنها در این صورت استاد و دانشگاه و همه میتوانند بر علیه شما باشند. اگر چیزی جدای از پروژه و پروپزال و ... چاپ کرده اید مشکلی ندارد، البته شاااااید استاد شما شاکی بشه و بگه دانشجوی من در مدتی که باید بر روی تز خود کار میکرد بر روی مطالب دیگه کارکرده اونم بدون مشورت بامن. البته این صرفا میتونه بهونه قرار داده بشه برای اذیت کردن وگرنه شما کاری رو که فردی در اون هیچچچ مشارکتی نداشته رو میتونید بدون اسم ایشون چاپ کنید. البته با توجه به سیستم کج و کوله در دانشگاه های ایران، توصیه میشه دنبال تنش و درگیری نباشید. اگه میتونید مقاله تونو بعدا چاپ کنید شاید ایده بدی نباشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

دوستان
    به نظرتان اسامی در مقاله بیشتر باشه بهتر است یا کمتر؟
    از نظر اعتبار و امتیاز به چه صورت خواهد بود.
    ممنون

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    دوستان
    به نظرتان اسامی در مقاله بیشتر باشه بهتر است یا کمتر؟
    از نظر اعتبار و امتیاز به چه صورت خواهد بود.
    ممنون
    خیلی بستگی به ژورنال و کاری که انجام شده داره. مثلا اگه یه پژوهش میان رشته‌ای بوده باشه و کارای مختلف به نویسندگان با فیلدای مختلف واگذار شده باشه خیلی جلوه‌ی منطقی تر و حرفه‌ای تری پیدا میکنه. نمیشه خیلی تعمیمش داد و حکم کلی صادر کرد ولی میشه گفت اینطور هم گفت که هر چقدر نویسنده ها کمتر باشن و مقاله‌ی بهتری در بیاد به نفع نویسنده‌هاست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)