صفحه 43 از 90 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

با سلام وتشکر
    یک سوال خیلی مهم دارم ازتون که ممنون میشم پاسخ بدین

من برای یک ژورنال خارجی و ای اس ای مقاله سابمیت کردم حدودا یک ماه قبل البته نویسنده مسولش استادم هستند امروز برام از طرف ژورنال یک دعوتنامه مبنی بر همکاری در داوری یه مقاله دیگه اومده و خواسته که ظرف 7 روز بهشون اطلاع بدم که قبول می کنم یانه که مقاله رو داوری کنم؟
    من سال قبل ارشدم تموم شده و مقاله که اونا برای داوری پیشنهاد کردن کاملا در حیطه کاری ارشدم هست میخواستم راهنمایی بفرمایید که میتونم قبول کنم یانه و در صورت قبول کردن یا نکردن برای مقاله خودم که تحت ریویو همون ژورنال هست و هنوز جوابی ندادن مشکلی پیش نمیاد؟
    و یا از طرف استادم مشکلی برام بوجود نمیاد ؟ البته میدونم این طرز صحبت صحیح نیست ولی اشراف من از ایشون نسبت به کارانجام شده بیشتر هست

واینکه آیا در صورت انجام داوری امتیازی هم برام داره؟

خیلی از لطفتون ممنون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط fsh91 نمایش پست ها
    با سلام وتشکر
    یک سوال خیلی مهم دارم ازتون که ممنون میشم پاسخ بدین

من برای یک ژورنال خارجی و ای اس ای مقاله سابمیت کردم حدودا یک ماه قبل البته نویسنده مسولش استادم هستند امروز برام از طرف ژورنال یک دعوتنامه مبنی بر همکاری در داوری یه مقاله دیگه اومده و خواسته که ظرف 7 روز بهشون اطلاع بدم که قبول می کنم یانه که مقاله رو داوری کنم؟
    من سال قبل ارشدم تموم شده و مقاله که اونا برای داوری پیشنهاد کردن کاملا در حیطه کاری ارشدم هست میخواستم راهنمایی بفرمایید که میتونم قبول کنم یانه و در صورت قبول کردن یا نکردن برای مقاله خودم که تحت ریویو همون ژورنال هست و هنوز جوابی ندادن مشکلی پیش نمیاد؟
    و یا از طرف استادم مشکلی برام بوجود نمیاد ؟ البته میدونم این طرز صحبت صحیح نیست ولی اشراف من از ایشون نسبت به کارانجام شده بیشتر هست

واینکه آیا در صورت انجام داوری امتیازی هم برام داره؟

خیلی از لطفتون ممنون هستم
    قبول یا عدم قبول برای داوری این مقاله تاثیری در روند داوری مقاله خود شما نخواهد داشت. همچنین، این قضیه ربطی به استاد شما نداره. شما یک پژوهشگر مستقل هستید و خودتون تصمیم میگیرید که چه کار کنید. تازه استاد شما چطوری از داوری شما برای این ژورنال مطلع خواهد شد؟ ... پرواضحه که اشراف یک دانشجوی ارشد نسبت به کاری که انجام داده خیلی بیشتر از اشراف استاد راهنما است. ... اگر واقعا نسبت به موضوع این مقاله آشنایی دارید، پیشنهاد میکنم حتما داوریش رو قبول کنید. داوری مقاله هم امتیاز خاص خودش رو داره...البته این رو هم بگم که قبول داوری این مقاله شاید (تاکید میکنم شاید) تاثیر مثبتی روی نظر ادیتور نسبت به مقاله خود شما داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان من یه مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم.....
    اسم من در 3 مقاله ISI که دارم بدون پسوند آمده...اما پاسپورت وهمه سرتیفیکیت های کارگاه هاه و گواهی Ta و سابقه کار و ... با اسم کامل هست آیا موقع اپلای واسم مشکل ساز نمیشه ؟ الان 2 تا مقاله دارم که میخوام بفرستم... موندم با اسم کامل پاسپورتی بفرستم ...یا با اسم بدون پسوتد فامیلی که در مقالات قبلی فرستادم این مقالات جدید را بفرستم ....چیکار کنم به نظر شما ؟
    اسمی که در مقاله آمده : Omid Mohammadi
    اسم صحیح : Omid Mohammadi Pour Farahani
    ویرایش توسط soroush88 : September 24th, 2014 در ساعت 08:20 PM دلیل: اصلاح پینگلیش

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid93 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم.....
    اسم من در 3 مقاله ISI که دارم بدون پسوند آمده...اما پاسپورت وهمه سرتیفیکیت های کارگاه هاه و گواهی Ta و سابقه کار و ... با اسم کامل هست آیا موقع اپلای واسم مشکل ساز نمیشه ؟ الان 2 تا مقاله دارم که میخوام بفرستم... موندم با اسم کامل پاسپورتی بفرستم ...یا با اسم بدون پسوتد فامیلی که در مقالات قبلی فرستادم این مقالات جدید را بفرستم ....چیکار کنم به نظر شما ؟
    esmi ke dar maghalat amadeh : Omid Mohammadi
    esme kamel : Omid Mohammadi Pour Farahani
    سلام
    نه اصلا نگران نباشید و در موقع اپلای به مشکل بر نمی خورید اصلا. احتملا در اون مقالات اسم استاد راهنمای شما هم هست که در رزومه هم مسلما نوشتین استاد راهنمای تون رو.
    بعدش Affiliation مقاله هم مشخص می کنه که اون شخص شما هستین نه کس دیگه
    بعدش ایمیل شما.
    به نظرم دیگه از این به بعد یک تمپلیت رو انتخاب بکنین و اون رو برین جلو.

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

دوستان یک سوالی برای من پیش اومده! فرض بفرمایید بنده پایان نامه ای داشتم با استادی و یک قسمت از پایا نامم رو گرفتم مقاله نوشتم! بعد از پایان نامه مقالم رو در ژورنال ISI اکسپت گرفتم بدون اسم استاد آیا این موضوع تخلف محسوب می شه و ایشون می تونه از من شکایت کنه؟!
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی برای من پیش اومده! فرض بفرمایید بنده پایان نامه ای داشتم با استادی و یک قسمت از پایا نامم رو گرفتم مقاله نوشتم! بعد از پایان نامه مقالم رو در ژورنال ISI اکسپت گرفتم بدون اسم استاد آیا این موضوع تخلف محسوب می شه و ایشون می تونه از من شکایت کنه؟!
    بله. اگر ایشون راهنمای تز شما بوده باید اسم استاد را بعنوان coauthor ذکر کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام
    من یه مقاله واسه ژورنال میکروالکترونیکه الزویر فرستادم. اما اسم یه نیسنده رو یادم رفته بنویسم. مقاله هنوز دست ادیتورم نرفته. چطور میتونم اصلاحش کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله واسه ژورنال میکروالکترونیکه الزویر فرستادم. اما اسم یه نیسنده رو یادم رفته بنویسم. مقاله هنوز دست ادیتورم نرفته. چطور میتونم اصلاحش کنم؟
    اگر مقاله شما در حالت Submissions Being Processed هست، نمی توانید تغییراتی ایجاد کنید. منتظر بمانید در مراحل بعد مثل ریوایز یا.. تغییر دهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at IUT (Isfahan University of Technology)

با سلام خدمت دوستان گرامی ، یک سوال داشتم و اون اینکه بنده روی یک زمینه ی تحقیقاتی کار کردم و ایده ای در اون زمینه داشتم وقتی به استاد خودم مطرح کردم متوجه شدم که یکی از دانشجویان ارشد تحت نظر همین استاد روی اون کار کرده و رساله ی ارشدش رو در اون زمینه به پایان رسونده ، ولی چون دکترا قبول نشده به صورت پیپر در نیاورده رساله اش رو ، به خاطر همین استاد هم که دیده بود من روی 12 ، 13 تا مقاله در این زمینه کار کردم و تسلط لازم رو دارم ، گفت که من به صورت مقاله تدوینش کنم ، حالا من موندم از استادم سوال کنم که آیا اسم من هم تو مقاله ذکر میشه یا نه ؟ اگه بپرسم کار اشتباهیه ؟ یا اگه نپرسم ممکنه همه کاراش رو من انجام بدم و اسمم هم داخل مقاله نیاد ؟ ممنون بابت وقتی که در اختیار بنده قرار دادید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط armanhg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی ، یک سوال داشتم و اون اینکه بنده روی یک زمینه ی تحقیقاتی کار کردم و ایده ای در اون زمینه داشتم وقتی به استاد خودم مطرح کردم متوجه شدم که یکی از دانشجویان ارشد تحت نظر همین استاد روی اون کار کرده و رساله ی ارشدش رو در اون زمینه به پایان رسونده ، ولی چون دکترا قبول نشده به صورت پیپر در نیاورده رساله اش رو ، به خاطر همین استاد هم که دیده بود من روی 12 ، 13 تا مقاله در این زمینه کار کردم و تسلط لازم رو دارم ، گفت که من به صورت مقاله تدوینش کنم ، حالا من موندم از استادم سوال کنم که آیا اسم من هم تو مقاله ذکر میشه یا نه ؟ اگه بپرسم کار اشتباهیه ؟ یا اگه نپرسم ممکنه همه کاراش رو من انجام بدم و اسمم هم داخل مقاله نیاد ؟ ممنون بابت وقتی که در اختیار بنده قرار دادید.
    سلام

بدون رودربایستی، نه تنها در مورد اینکه اسمتون جزو نویسندگان قرار خواهد گرفت یا نه از استاد سوال بفرمایید، بلکه حتی در مورد اینکه نفر چندم خواهید بود هم می تونید کسب اطلاع کنید...
    این موضوع کاملا تعریف شده هست و اصلا حمل بر (خدایی نکرده) گستاخی دانشجو نخواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)