صفحه 46 از 90 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام یه سوالی دارم. آیا من به عنوان نویسنده ی مسئول میتوانم اسم یکی از نویسندگانی که خودم در مقاله وارد کردم را حذف کنم؟ مقاله تازه در پروسه ی داوری می باشد. در چه مرحله ای میتوان انجام داد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام یه سوالی دارم. آیا من به عنوان نویسنده ی مسئول میتوانم اسم یکی از نویسندگانی که خودم در مقاله وارد کردم را حذف کنم؟ مقاله تازه در پروسه ی داوری می باشد. در چه مرحله ای میتوان انجام داد؟
    اینکار بیشتر ایجاد سوال میکنه که اگر نویسنده مزبور در کار مقاله دخیل نبوده چرا اسمش را زدید؟ و اگر بوده به چه علت حذفش میکنید. باید با توافق نویسنده باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

عجله ای برای اینکار نداشته باشید. صبر کنید اگر مقاله در همین ژورنال اکپست شد، در مراحل چاپ آن یک نامه تهیه کنید که دلیل حذف نویسنده کامل توضیح داده بشه و همه ی نویسندگان و خود ایشون هم امضا بکنن سپس به ژورنال بفرستین. بعد از اکپست، این مراحل را با Journal Manager هماهنگ کنید نه با ادیتور.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

سلام
    دوستان عزیزان سوالی دارم مبنی بر اینکه برای حذف نام یکی از نویسندگان توسط نویسنده مسئول میتوان اینکار را در پروف انجام داد و آیا اگر اینکار انجام بشه اونا همون اسامیه پروف رو ثبت میکنن یا باز باید از بقیه نویسنده ها امضا گرفت فرستاد برا حذف نام اون یکی!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

سلام
    دوستان عزیزان سوالی دارم مبنی بر اینکه برای حذف نام یکی از نویسندگان توسط نویسنده مسئول میتوان اینکار را در پروف انجام داد و آیا اگر اینکار انجام بشه اونا همون اسامیه پروف رو ثبت میکنن یا باز باید از بقیه نویسنده ها امضا گرفت فرستاد برا حذف نام اون یکی!
    Most of the time you can easily add/remove authors from the author listing. Contact author can do this
    The latest version of author listing will be published
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

سلام دوستان،
    یه سوال دلرم، می خواستم بدونم چطور می تونم به یه مقاله بعد از اینکه revise خوردو یسری اشکالاتش برطرف شد و دوباره سابمیت شده و الان در وضعیت Awaiting Editorial Assistant Processing هست اسم ینفر رو اضافه کنم؟ اصلا امکانش هست ؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال دلرم، می خواستم بدونم چطور می تونم به یه مقاله بعد از اینکه revise خوردو یسری اشکالاتش برطرف شد و دوباره سابمیت شده و الان در وضعیت Awaiting Editorial Assistant Processing هست اسم ینفر رو اضافه کنم؟ اصلا امکانش هست ؟
    صبر کنید تا نتیجه بیاد مجدد.
    مقاله شما یا اکسپت میشه یا باز اصلاحیه میخوره که در هر 2 حالت میشه اسمها را تغییر داد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوستان

من چند تا سوال دارم در مورد مقاله ای که از تزم نوشتم . ( مالزی ارشد خوندم )

اول اینکه : استاد من طبق معمول خیلی از بچه ها که اینجا راجع به استاداشون نوشته بودند هیچ کمکی به من در نوشتن پایان نامه ام نکرد ، روز دفاعم نبود !!! یک بار با منت هر چه تما م بهم ریکام داد که اونم بعدها از استادی که باهاش در تماس بودم در دانشگاه مقصد دکتری شنیدم که گفت ریکام هات رو برو بهتر کن برای سال بعد ! که من به شدت به همین سوپروایزر محترمم مشکوکم که ریکام همین خانم بوده که اونجوری تعریفی نبوده ، و بعد از یکسال هم که دیگه کلا این سوپروایزرم نه ریکام میده ونه حتی جواب ایمیلم رو ( من الان دیگه ایران هستم و دسترسی حضوری ندارم بهش ) . خلاصه با این تاریخچه من حتی یک ثانیه هم از ذهنم نگذشته بود که اسم ایشون رو بگذارم تو مقاله ام ، تا اینکه بحث های این پست رو خوندم .

پس سوال اول اینه که ایا من بیام بعد از این همه مدت بی ارتباطی با این خانم ، یه ایمیل بزنم بگم تازه میخوام باگذاشتن اسمت تو مقاله ام ازت تشکر کنم؟

هرچند که اگر این کار رو در نهایت اگر متخصصین بگند از گزینه زیر بهتره انجام خواهم داد ، چون نیاز دارم که این مقاله پابلیش بشه و در رشته من ( برنامه ریزی جهانگردی ) چاپ یک مقاله ی کوالیتیتیو که یک کانسپچوال فریم ورک ارائه کرده به تنهایی سخت به نظر میرسه ( بازم نظر متخصصین شرطه )

دوم : یک دانشجوی دکتری نیجریه ایی ( نیتیو انگلیش زبان محسوب میشند ) در نوشتن متن و پروفرید و یک سری تصحیحهای فوق العاده به من کمک کرد . هزینه ی پروف رید هم گرفت و هیچ بحث و انگیزه ای از اینکه اسمش باشه نبود ، تا اینکه من خودم ازش پرسیدم که به نظر اون من احتمال اینکه بتونم به عنوان سینگل اتور چاپ کنم و این حرفها چطوره ؟ که گفت اگر من بخوام میتونم اسم اون رو بزنم که کمک کننده باشه . گفت هزینه های چاپ رو هم تقسیم میکنیم ( هنوز نمیدونیم چه جور ژورنالی اما به نظرتون اگر خواستم اسمش رو بزنم سهم هزینه ها چطوری باید باشه ؟)

از قضا زمینه تحقیقش خیلی به من میخوره با اینکه هم رشته من نیست ( من مقاله رو درباره ی فناوری اطلاعات در توریسم نوشتم و اون دانشجوی دکتری computer system and information systems هست ، و مثلا الان تازه دیدم که درباه ی فناوری اطلاعات در دیستنس لرنینگ و مشابه اون خودش مقاله داره ) ، از بابت ملیتش و اینکه گاهی این ملیت خاص دید منفی و بی اعتمادی بهشون هست ، تا حدود زیادی نگران نیستم چون تو ی دانشگاه خیلی ها برای پروفرید بهش مراجعه میکردند و کارش تا حالا همیشه درست بوده . در عین حال شما پیشنهاد میکنید که من اگر خواستم اسمش رو بزنم ، اسم خودم رو نه تنها اول بلکه کارسپاندینگ اتور هم بذارم ، دیگه ؟ ( چون اون پیشنهاد کرد اگر اسمش رو زدم خودش تمام ریوایزها رو انجام میده )

سوال : این فرد و با این مشخصات ( 18 تا پیپر هم داره ) به عنوان اعتبار بگذارم اسم دوم ، خیلی راضی ترم ، تا استادم رو . البته اگر کمک میشه به چاپ مقاله ام. اینکار رو انجام بدم ؟

یا سوال آخر ، فقط اسم خودم رو بگذارم ؟ ببخشید میپرسم ، اما خب شاید همچنان بعضها فکر کنند این بهتر از همه است.

اگر پست طولانیه عذر میخوام، فکر کردم که جزییات به شما در راهنمایی بهتر به من کمک میکنه

مرسی از همه اونهایی که تجربیاتشون رو در اختیار میگذارند.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست من،
    - شما برای تشکر اسم استاد را نمی گذارید، از لحاظ اخلاقی و عرف آکادمیک و در برخی مواقع قانونا شما لازم است نام استاد راهنما را بیاورید.

- در عمده ی ژورنال ها نام و تعداد نویسندگان اهمیتی ندارد و حتی بسیاری فرایند دابل بلایند دارند که داورها اصلا نمی دانند نویسندگان چند نفرند. اگر ژورنالی پیشداوری هم داشته باشد معمولا پیشداوری مثبت هست، یعنی وجود نام یک فرد کاملا شناخته شده پیشداوری مثبت ممکن است ایجاد کند و نه برعکس.

- اینکه شما مقاله ی تک اسمی کمتر دیده اید به این علت است که کارهای پژوهشی اغلب گروهیست و حداقل یک استاد و دانشجویی هستند و به علت حساسیت ژورنال ها نیست.

- به نظر من برای ژورنالی بفرستید که هزینه نداشته باشد، چه تنهایی میفرستید چه با اون طرف.

- ترتیب نویسندگان باید بر اساس میزان مشارکت باشد و طبعا شما نویسنده اول باید باشید. نویسنده مسئول معمولا با تجربه ترین فرد و یا سرپرست تحقیقات یا استاد راهنما هست. در این مورد خاص خودتان باشید بهتر هست.

پیشنهاد من نام شما و استاد راهنماست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Hero

سلام، دوستان ببخشید آیا بعد از پذیرفته شدن یک مقاله در ژورنال های ISI و قبل از اینکه چاپ بشه این امکان برای نویسنده اصلی وجود داره که اسم یکی از نویسندگان دیگه رو حذف کنه؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)