صفحه 11 از 90 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله تک نفری( بدون نام استاد) در کنفرانس/جورنال پذیرفته است؟

دوستان اینکه میگن اسم آدمو تو دیتابیسشون سرچ میکنن ببینن کارای دیگه ات چی بوده درسته؟ پس ما که اولین باره که مینویسیم کارمون خیلی سخت تره.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله تک نفری( بدون نام استاد) در کنفرانس/جورنال پذیرفته است؟

بنابر تجربه شخصی وقتی مقاله رو سابمیت میکنی درجه علمی co-authors رو نمیپرسن بنابراین به نظر میرسه قرار گرفتن اسم اساتید تاثیری از این نظر نداشته باشه. مسئله دیگه، برخلاف تصور خیلیا اصلا اساتید دانشگاههای ایران شناخته شده نیستن اینو صراحتا یکی از اساتید یکی از دانشگاههای قوی کانادا که واسه یه سخنرانی اومده بود گفت بچه ها ایران فک میکنن از فلان استاد ریکام داشته باشن مهمه اصلا اینارو ما نمیشناسیم!
    اگه میخواید با قرار دادن اسم استاد ایرانی ارزش مقالتون بیشتر بشه تاثیر نداره!

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_h68 نمایش پست ها
    ببینید دوستان عزیز
    اینکه اسم استاد توی مقاله باشه یا نه هیچ فرقی توی پذیرفته شدن مقاله شما نداره ، شما حتی میتونید اسم داداش کوچولوتون رو توی مقاله بزنید مقاله های خارجی بدون اسم بررسی میشن.
    و در مورد اعتبار مقاله خوب کاملا واضحه که اگه اسم استادتون رو بزنید اعتبار مقاله میره بالا و نکته اخر اینکه مقاله تک اسمی اصلا وجه خوبی نداره چون شما میخواین با دادن مقاله علاوه بر نشان دادن قدرت تحقیق ، کار تیمی و گروهی خودتون رو هم ثابت کنید ؛ بهترین نوع مقاله دو یا سه نفره هست که اسم شما اول و اسم استاد دوم باشه، البته باز هم خیلی فرق نمیکنه اول باشید یا دوم متاسفانه در ایران این خیلی مهم جلوه میکنه.
    من از پروژه ارشدم در حال آماده کردن مقاله ای برای ژورنال هستم. و از کمکهای دانشجوی دکترای استادم استفاده کردم. کارم شبیه سازی بود. و از قسمتی از کدهای دانشجوی دکترای استادم هم استفاده کردم. حالا وسط کار، این دانشجوی دکترا میگه که باید اسم من قبل از تو، تو مقاله بیاد. یعنی اول اسم استادم و بعد اسم اون و در انتها اسم من بیاد. می خواستم بدونم اینجوری ارزش کارم پایین میاد؟ برای گرفتن پذیرش چقدر تاثیر منفی داره؟
    (در ضمن قراره متن انگلیسی مقاله رو هم خودم بنویسم.)
    ولی یه نکته مثبت اینه که اینا یه کاریو سابمیت کردن و قراره تو اون کار، به علت تشابه کاری، اسم منو هم ذکر کنن.
    با این وضع، 2 تا مقاله ژورنالی که اسمم سوم باشه بهتره یا یه مقاله ژورنالی که اسمم دوم باشه؟
    ممنون از شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    من از پروژه ارشدم در حال آماده کردن مقاله ای برای ژورنال هستم. و از کمکهای دانشجوی دکترای استادم استفاده کردم. کارم شبیه سازی بود. و از قسمتی از کدهای دانشجوی دکترای استادم هم استفاده کردم. حالا وسط کار، این دانشجوی دکترا میگه که باید اسم من قبل از تو، تو مقاله بیاد. یعنی اول اسم استادم و بعد اسم اون و در انتها اسم من بیاد. می خواستم بدونم اینجوری ارزش کارم پایین میاد؟ برای گرفتن پذیرش چقدر تاثیر منفی داره؟
    (در ضمن قراره متن انگلیسی مقاله رو هم خودم بنویسم.)
    ولی یه نکته مثبت اینه که اینا یه کاریو سابمیت کردن و قراره تو اون کار، به علت تشابه کاری، اسم منو هم ذکر کنن.
    با این وضع، 2 تا مقاله ژورنالی که اسمم سوم باشه بهتره یا یه مقاله ژورنالی که اسمم دوم باشه؟
    ممنون از شما
    اگر در مقاله تز ارشدت اسمت سوم بشه کلاه ***** سرت رفته!!!!
    اصلا قبول نکنی حتی با استادت صحبت کن اسمت نفر اول باشه، یه مقاله نفر اول از چند تا نفر سوم بهتره
    در مورد یه نفر دوم با دو تا سوم نمیشه کلی گفت- جدا از اسم و ایمپکت فکتور ژورنال ها، به نظرم دو تا سوم از یه دوم بهتر باشه!
    دانشجوی دکترا کد بهت داده دلیل نمیشه نفر دوم بشه :دی ما هم تو خیلی از مقاله هامون کد دوستان رو گرفتیم با اجازه خودشون اسمشونم دوم نزدیم!

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اگر در مقاله تز ارشدت اسمت سوم بشه کلاه ***** سرت رفته!!!!
    اصلا قبول نکنی حتی با استادت صحبت کن اسمت نفر اول باشه، یه مقاله نفر اول از چند تا نفر سوم بهتره
    در مورد یه نفر دوم با دو تا سوم نمیشه کلی گفت- جدا از اسم و ایمپکت فکتور ژورنال ها، به نظرم دو تا سوم از یه دوم بهتر باشه!
    دانشجوی دکترا کد بهت داده دلیل نمیشه نفر دوم بشه :دی ما هم تو خیلی از مقاله هامون کد دوستان رو گرفتیم با اجازه خودشون اسمشونم دوم نزدیم!
    مثل اینکه الان این کلاه گشاد رو سرمه. چون مطمئنا اسم استادم باید اول بیاد. و منم با فرض 2تا مقاله با اسم سوم، قبول کردم. آخه تو کار انجام شده قرار گرفته بودم. ولی استادم گفته که برای مقاله بعدی(مقاله سوم) که با ایده جدید خواهد بود، ترتیب اسم ها متفاوت هست. یعنی اسم من اول یا دوم خواهد بود. ولی بالاخره نقد رو از دست دادم و باید به نسیه دلخوش کنم. اینه دیگه فضای علمی ما!!!!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    مثل اینکه الان این کلاه گشاد رو سرمه. چون مطمئنا اسم استادم باید اول بیاد. و منم با فرض 2تا مقاله با اسم سوم، قبول کردم. آخه تو کار انجام شده قرار گرفته بودم. ولی استادم گفته که برای مقاله بعدی(مقاله سوم) که با ایده جدید خواهد بود، ترتیب اسم ها متفاوت هست. یعنی اسم من اول یا دوم خواهد بود. ولی بالاخره نقد رو از دست دادم و باید به نسیه دلخوش کنم. اینه دیگه فضای علمی ما!!!!!!
    مگه بازیه که ترتیب اسم ها تو مقالات مختلف فرق کنه
    خیلی از بچه هارو دیدم استاد پروژشون زیاد کمک نکرده اسم استاد رو تو مقاله اصلی نزدن !
    در مورد اهمیت ترتیب اسامی یه جا نوشته بودن اسم اول 60% امتیاز کل مقاله رو میبره..در هر صورت کاریه که شده! اگه یه جا بخوان بهت فاند بدن 100% از مقالت سوال میپرسن اونجا توضیح بده کار اصلی رو شما کردی و استاد نفر اول شده

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

مگه بازیه که ترتیب اسم ها تو مقالات مختلف فرق کنه
    خیلی از بچه هارو دیدم استاد پروژشون زیاد کمک نکرده اسم استاد رو تو مقاله اصلی نزدن !
    در مورد اهمیت ترتیب اسامی یه جا نوشته بودن اسم اول 60% امتیاز کل مقاله رو میبره..در هر صورت کاریه که شده! اگه یه جا بخوان بهت فاند بدن 100% از مقالت سوال میپرسن اونجا توضیح بده کار اصلی رو شما کردی و استاد نفر اول شده
    ممنون از جوابتون. استادم ترتیب این اسم هارو تو این بازی ناجوانمردانه()، طبق اینا تعیین میکنه: 1.ایده 2. نوشتن مقاله انگلیسی 3. توافق طرفین
    به قول شما، دیگه کاریه که شده. باید تا میتونم از دانشجوی دکترا استفاده کنم. تا بتونم 2 تا ژورنالی از کارم در بیارم. بهتر از اینه که لج بازی کنم و خروجی کارم کم بشه. با همکاری میشه، با صرف انرژی و زمان کمتر، نتایج بهتری گرفت.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها اگر اسم استاد تو مقاله نباشه و تو روزمه موقع نوشتن هم خوب فقط اسم خودت هست که بنویسی، استاده خارجیه نمی گیه عجب بی شعوری بوده اسم استادشو تو مقالش ننوشته؟ من استادم مخالف بود اسمشو بنویسیم. منم ننوشتم و مقاله را سابمیت کردم. ولی به استادم نگفتم این کارو کردم. به نظرتون کار بدی کردم؟ خوب اصلا دوست نداشت اسمشو بنویسم. ولی نه به خاطر این که بیشتر کاراشو من کرده بودم. به دلیلی که گفت توضیح می دهم بعدا و بعدا هنوز نیومده!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها اگر اسم استاد تو مقاله نباشه و تو روزمه موقع نوشتن هم خوب فقط اسم خودت هست که بنویسی، استاده خارجیه نمی گیه عجب بی شعوری بوده اسم استادشو تو مقالش ننوشته؟ من استادم مخالف بود اسمشو بنویسیم. منم ننوشتم و مقاله را سابمیت کردم. ولی به استادم نگفتم این کارو کردم. به نظرتون کار بدی کردم؟ خوب اصلا دوست نداشت اسمشو بنویسم. ولی نه به خاطر این که بیشتر کاراشو من کرده بودم. به دلیلی که گفت توضیح می دهم بعدا و بعدا هنوز نیومده!
    من تو خیلی از مقاله هام اسم استاد رو ننوشتم اصلن نگفتن این چه بی شعوره
    استادا ایرانی بعضیاشون افاده این. همینه که تو دانشگاهها خفن هم پروفسور نداریم. اگه گفت اسمشو نزنی نزن. . یه چی بهت بگم اصلا اونا استادا ایرانی رو نمیشناسن حتی اونا که مثلا خفنن
    فردا اپلای کنی میگه اینو من فرستادم اونور

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

من تو خیلی از مقاله هام اسم استاد رو ننوشتم اصلن نگفتن این چه بی شعوره
    استادا ایرانی بعضیاشون افاده این. همینه که تو دانشگاهها خفن هم پروفسور نداریم. اگه گفت اسمشو نزنی نزن. . یه چی بهت بگم اصلا اونا استادا ایرانی رو نمیشناسن حتی اونا که مثلا خفنن
    فردا اپلای کنی میگه اینو من فرستادم اونور
    این طور هم که می گید نیست. همه این جور نیستند. تو هر گروهی همه جور آدمی پیدا می شه. دلیلش رو نمی دونم چی بود ولی فکر نمی کنم این ها بوده باشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)