صفحه 15 از 90 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان تو یه کنفرانس اسامی اصلی بعد از اکسپت شدن مقاله رد میشه یا از همون ابتدا باید اسامی مشخص بشه؟
    عموما در ابتدا

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان تو یه کنفرانس اسامی اصلی بعد از اکسپت شدن مقاله رد میشه یا از همون ابتدا باید اسامی مشخص بشه؟
    سلام دوست عزیز معمولا در ایتدا این کارو انجام میدن اما بعدا هم که می خوای فول پیپر رو بفرستی می تونی اسم های دیگه ای رو اضافه کنی من تحربه اضافه کردن رو دیدم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

با سلام من با یه استاد ایرانی که تو آمریکاست و خیلی مطرحه و از کارم با خبره میخوام مقاله بدم و برای اینکه استاد راهنمام هم ناراحت نشه اسمش را بعد اسم اساتید راهنمام میخوام بیارم در ضمن خود این استاده آمریکایی از کارم با خبره .دیتاهام هم براش فرستادم وخوشش اومد و یه ژورنال خوب آمریکایی برام معرفی کرد که خودشم ادیتورش هست و پیشنهاد کرد برای این ژورنال مقالمو بفرستم .درباره اینکه اسمش تو مقاله باشه چیزی نگفته ولی من میخوام اسمشو بنویسم .حالا به نظر شما مهم هست اسمش چندم باشه یا نه من دو تا استاد راهنمای داخل دارم با خودم میشیم سه نفر حالا اسم این استاده آخر بیاد مشکلی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amy19851364 نمایش پست ها
    با سلام من با یه استاد ایرانی که تو آمریکاست و خیلی مطرحه و از کارم با خبره میخوام مقاله بدم و برای اینکه استاد راهنمام هم ناراحت نشه اسمش را بعد اسم اساتید راهنمام میخوام بیارم در ضمن خود این استاده آمریکایی از کارم با خبره .دیتاهام هم براش فرستادم وخوشش اومد و یه ژورنال خوب آمریکایی برام معرفی کرد که خودشم ادیتورش هست و پیشنهاد کرد برای این ژورنال مقالمو بفرستم .درباره اینکه اسمش تو مقاله باشه چیزی نگفته ولی من میخوام اسمشو بنویسم .حالا به نظر شما مهم هست اسمش چندم باشه یا نه من دو تا استاد راهنمای داخل دارم با خودم میشیم سه نفر حالا اسم این استاده آخر بیاد مشکلی داره؟
    سلام دوست عزیز
    آوردن اسم هر فردی که به نوعی تاثیر بسزایی در پیشبرد مقاله داشتند هیچ ایرادی نداره و حتی یکجورایی آوردن اسمش میشه گفت اجباریه. حالا من شخص و مورد شما رو منظورم نیست ولی در آینده مقالتون توو هر مرحله ای که باشه اون فرد حق اعتراض به ادیتور اون جورنال رو داره!

حالا در مورد شما و از نظر من اگر اگر اگر استاداتون مخالفتی با افزودن اسم ایشون ندارند که اضافه کردن اسم ایشون خیلی میتونه موثر باشه، چرا که به قول شما یک فرد مطرحه و البته جزء ادیتور اون ژورناله که اینن خیلی تاثیر داره بالاخره.
    اگر گفتم "اگر" به خاطر این بود که متاسفانه یکسری از اساتید ما نمیتوونن اسم شخص دیگه ای رو در مقاله (مخصوصا اگر از پایان نامه درآمده باشه) تحمل کنند!!! همه اینارو تجربه کردم که دارم میگم.

راستی در مورد اینکه اسم ایشون رو میخواین اضافه کنین باید بگم که بد نیست ابتدا از خود ایشون اجازه بگیرید بعد اسمشونو اضافه کنید؛ چون دیده شده مواردی که اون استاد راضی به این کار نباشه و گاها ناراحت هم بشه. میدونم که باطن کارتون یجور ابراز تشکره ولی خوب پیش از سابمیت کردن تمام نویسنده ها باید از محتویات مقاله باخبر باشند و مندرجات اونو تایید کنند؛ چرا که خیلی از مجلات آی اس آی و حتی گاهی غیر آی اس آی ها نیز فرمی تحت عنوان ضمانت نامه یا Authors' declaration رو در همون مرحله اول ازتون میخوان که باید اینجور چیزا تایید شه و یک نفر عهده دار مسئولیت اون مقاله بشه.

اینو از من نشنیده بگیرید ولی در کل آوردن اسم ایشون میتوونه یه روزنه ای برای ادامه تحصیلتون اونجا باشه

و در آخر هم همونطوری که خودتون میدونید ترتیب و محل قرار گرفتن اسم نویسنده به اندازه ای که ما براش اهمیت قائل میشیم واسه اونا اهمیت نداره دوست من

اگه در حد یک مشاور بوده باید اسمش بعد اساتید راهنما بیاد،بعیده که از این کار ناراحت شه و اگر هم شد اشکال از خودش بوده که عرف اکادمیک رو رعایت نکرده....بعضی ها حتی میگن اسم مارو به عنوان author نیار بلکه به عنوان scientific editor عنوان کن ..بستگی به شان و شخصیت علمی طرف هم داره
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

ممنون از راهنماییتون پس به قول شما اول با اساتید صحبت کنم بعد مقاله را بفرستم چون یکی از اساتید راهنمایی داخلیم که راهنمای اولم هم هست هنوز مطمئن نیستم که قبول کنه یا نه ولی راضیش میکنم بازم ممنون از شما

ممنون از راهنماییتون پس به قول شما اول با اساتید صحبت کنم بعد مقاله را بفرستم چون یکی از اساتید راهنمایی داخلیم که راهنمای اولم هم هست هنوز مطمئن نیستم که قبول کنه یا نه ولی راضیش میکنم بازم ممنون از شما
    معمولا اساتید راهنما برای امتیاز گرفتن ترتیب اسم خودشون مهمه و اینکه بعد از اسمشون کی بیاد در این مورد شما بعید میدونم مخالفتی کنن مخصوصا که با آوردن اسمش در روند اکسپت پیپر تاثیر مثبت هم خواهید دید
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

ممنون از شما فکر نکنم که ناراحت بشه چون اصلا نیازی به این مقالات نداره اینقدر مقاله داره که به قول خودش که چند ماه پیش اومده بود ایران میگفت اگه بار خر کنم میخوابه

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    معمولا اساتید راهنما برای امتیاز گرفتن ترتیب اسم خودشون مهمه و اینکه بعد از اسمشون کی بیاد در این مورد شما بعید میدونم مخالفتی کنن مخصوصا که با آوردن اسمش در روند اکسپت پیپر تاثیر مثبت هم خواهید دید
    من هم با شما موافقم
    دلایل مالی (تشویق مقاله) و البته همونطور که AD_fa173 فرمودند امتیازی که از این مقاله ها نسیبشون میشه بزرگترین انگیزه واسه اوناست!!

ولی باید این گله رو بکنم که واقعا بعضی از اساتید ما متاسفانه باید دوره هایی رو ببینند که ...... (اینجا جای گفتنش نیست). تنهابه همین بسنده میکنم که از استاد بودن فقط همه چیرو توو مقاله میبینن

موفق باشید
    ویرایش توسط Mahdi Sh : March 23rd, 2012 در ساعت 09:30 PM

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

ممنون از اساتیدی که زحمت راهنمایی بقیه دوستان رو می کشن.

دارم یه مقاله کنفرانس آماده می کنم که هم با کمبود وقت مواجه شدم و هم مسئله مالیش مهمه که نسبتا زیاده . می خوام از کسی کمک بگیرم. ولی از خودم می پرسم که مقاله کنفرانسی مگه چقدر مهمه یا امتیاز داره که بخوام از کس دیگه ای هم کمک بگیرم. اینقدر که توی مقاله ها به خاطر رو در وایستی اسم اساتید رو اول زدم که آرزوی یه کار تنها یا این که اسم اول خودم باشه به دلم مونده!

هنوز نتونستم تصمیم گیری قطعی داشته باشم. دوست دارم نظر شما رو هم بدونم
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)