صفحه 40 از 90 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان...یه سوال فنی و فوری!
    من دارم اولین ISI ام رو به امید خدا می فرستم....به نظرتون نوشتن پسوند فامیلی بنده در انتهای اسمم در مقاله ضرروت و لزومی داره؟
    توصیه میشه یا نه؟نظر شما چیه دوستان.....بنویسم یا نه؟
    فقط شرمنده یکم زودتر جواب بدین دارم می فرستم مقاله رو.....
    اسم پاسپرت را بنویسید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ . ﻣﻦ اﺯ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﭘﺮﻭﺟﻢ ﻣﻲ ﺧﻮاﻡ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺪﻡ ﺁﻳﺎ اﺳﻢ ﺳﻮﭘﺮﻭاﻳﺰﻡ ﺑﺎﻳﺪ اﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ اﺻﻼ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺰﻧﻢ اﺳﻤﺸﻮ
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﻦ اﺯ ﭘﺮﻭﮊﻩ اﺭﺷﺪﻡ ﻣﻲ ﺧﻮاﻡ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺪﻡ ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ اﺳﻢ اﺳﺘﺎﺩﻡ اﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﺩﻭﻡ ﻣﻴﺸﻪ اﺻﻼ اﺳﻤﺸﻮ ﻧﺬاﺭﻡ
    از نظر اخلاقی اسم استادتون باید باشه
    اما جایگاهش توافقی هست

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ . ﻣﻦ اﺯ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﭘﺮﻭﺟﻢ ﻣﻲ ﺧﻮاﻡ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺪﻡ ﺁﻳﺎ اﺳﻢ ﺳﻮﭘﺮﻭاﻳﺰﻡ ﺑﺎﻳﺪ اﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ اﺻﻼ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺰﻧﻢ اﺳﻤﺸﻮ
    Yes you must include his name in your research paper as an author.
    you have to be the first author and about your supervisor I guess it would be better to mention his name as the second author

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    از نظر اخلاقی اسم استادتون باید باشه
    اما جایگاهش توافقی هست
    آخه اگه پول پابلیششو نده بازم باید بزارم اسمشو؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام دوستانیه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید؛ ترتیب وارد کردن اسامی توی مرحله سابمیت توی ترتیب اسامی خود مقاله هم تاثیر داره؟ چون توی mainfile ا سم من اول هست ولی توی وارد کردن اسم نویسنده ها در مراحل سابمیت خود ژورنال نویسنده مسول نویسنده اول لحاظ کرده که در اینصورت اسم استادم قبل از من میاد. میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟چاپ مقاله در صورت پذیرفته شدن براساس اسامی هست که توی فیلها براشون مینویسیم یا براساس ترتیب آوردنشون توی مراحل سابمیت هست؟ با تشکر ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fsh91 نمایش پست ها
    سلام دوستانیه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید؛ ترتیب وارد کردن اسامی توی مرحله سابمیت توی ترتیب اسامی خود مقاله هم تاثیر داره؟ چون توی mainfile ا سم من اول هست ولی توی وارد کردن اسم نویسنده ها در مراحل سابمیت خود ژورنال نویسنده مسول نویسنده اول لحاظ کرده که در اینصورت اسم استادم قبل از من میاد. میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟چاپ مقاله در صورت پذیرفته شدن براساس اسامی هست که توی فیلها براشون مینویسیم یا براساس ترتیب آوردنشون توی مراحل سابمیت هست؟ با تشکر ازتون
    سلام دوست عزیز

نگران نباشید در مرحله ی ریوایز می تونید اصلاح کنید. معمولا کسی که مقاله رو سابمیت میکنه میشه نویسنده مسئول . شما باید در قسمت اضافه کردن اسامی، لیست اسامی رو بر اساس همونی که تو مقاله نوشتید مرتبط کنید(Upgrading author name)
    مشکلی نیست در بخش ریوایز می تونید این کار رو بکنید شاید از نویسنده ها برای تغییر یک نامه موافقت بخواد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

نگران نباشید در مرحله ی ریوایز می تونید اصلاح کنید. معمولا کسی که مقاله رو سابمیت میکنه میشه نویسنده مسئول . شما باید در قسمت اضافه کردن اسامی، لیست اسامی رو بر اساس همونی که تو مقاله نوشتید مرتبط کنید(Upgrading author name)
    مشکلی نیست در بخش ریوایز می تونید این کار رو بکنید شاید از نویسنده ها برای تغییر یک نامه موافقت بخواد.
    خیلی ازتون ممنونم. مشکل فکر کنم اینجاست که خود ژورنال به صورت پیش فرض اسم نویسنده مسول و با نویسنده اول یکی قرار داده و چون من اسم استادم نویسنده مسول قرار دادم خودم طبیعتا نمیتونم تغییرات توی ریوایز هم دنبال کنم در حالیکه به استادم هم اطمینان کافی متاسفانه ندارم.
    بنابراین دوباره الان توی قسمت helpژورنال سرچ کردم این مطلب نوشته بود

The listing of the authors should match the title page of your manuscript file. The order listed on the manuscript file determines the order in which they would appear in the printed version of your article.

آیا منظورش درست فهمیدم یعنی ترتیب اسامی نویسنده ها براساس همونی هست که توی فایل manuscript براشون ارسال می کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fsh91 نمایش پست ها
    خیلی ازتون ممنونم. مشکل فکر کنم اینجاست که خود ژورنال به صورت پیش فرض اسم نویسنده مسول و با نویسنده اول یکی قرار داده و چون من اسم استادم نویسنده مسول قرار دادم خودم طبیعتا نمیتونم تغییرات توی ریوایز هم دنبال کنم در حالیکه به استادم هم اطمینان کافی متاسفانه ندارم.
    بنابراین دوباره الان توی قسمت helpژورنال سرچ کردم این مطلب نوشته بود

The listing of the authors should match the title page of your manuscript file. The order listed on the manuscript file determines the order in which they would appear in the printed version of your article.

آیا منظورش درست فهمیدم یعنی ترتیب اسامی نویسنده ها براساس همونی هست که توی فایل manuscript براشون ارسال می کنیم؟
    بله دقیقا منظورش همینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

مرسی از انرژی مثبتتون.. راسش خیلی برای اینکار احساس تنهایی میکنم چون سخته.. ولی پشتکارم خوبه.. در واقع من دانشجو نیستم ارشدم تمام شده و 3 سالی هست که تو دانشگا آزاد مدرس آزمایشگاه فیزیکم.. مقاله خوب نتونسم بدم تو ارشد بدلیل استادام که متاسفانه... بگذریم.. الان هم که فقط با یه استاد اهواز ارتباط دارم ولی در واقع تو این کار تنهام مظورتون کدوم هست که اگه مقاله شد اسمش باید باشه؟؟ خیلی دوس دارم مقاله خوب بدم در آینده و اپلای کنم..
    ویرایش توسط soroush88 : August 6th, 2014 در ساعت 08:40 PM دلیل: درخواست ارتباط خارج از فروم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)