صفحه 41 از 90 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط SAR4 نمایش پست ها
    مرسی از انرژی مثبتتون.. راسش خیلی برای اینکار احساس تنهایی میکنم چون سخته.. ولی پشتکارم خوبه.. در واقع من دانشجو نیستم ارشدم تمام شده و 3 سالی هست که تو دانشگا آزاد مدرس آزمایشگاه فیزیکم.. مقاله خوب نتونسم بدم تو ارشد بدلیل استادام که متاسفانه... بگذریم.. الان هم که فقط با یه استاد اهواز ارتباط دارم ولی در واقع تو این کار تنهام مظورتون کدوم هست که اگه مقاله شد اسمش باید باشه؟؟ خیلی دوس دارم مقاله خوب بدم در آینده و اپلای کنم..
    سلام

وجود استاد در یک مقاله اجباری نیست ولی به نظرم خیلی خیلی نیاز هست. بله می تونین یک مقاله دو نفری با ایشون بدین و به یک جای عالی بفرستین و مقاله خوب و عالی بشه
    خیلی از مقالات هستن که دو نفری هم هستن ولی در یک جای عالی با یک ایده عالی چاپ شده.
    حتما می تونین مقاله بدین و خیالتون راحت باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام دوستان،
    یه سوالی دارم، ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
    اخیرا جواب اکسپت مقاله ام اومده، آیا می تونم اسم یه نویسنده دیگه رو اضافه کنم؟ در حقیقت مقاله رو فقط به اسم خودم فرستاده بودم، می خوام اگه بشه اسم یکی از اساتیدم رو اضافه کنم، می خوام بهشون ایمیل بزنم اما نمی دونم چی بگم که قبول کنن؟ نیاز به راهنماییتون دارم
    مرسی از وقتی که برای پاسخگویی می ذارین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوالی دارم، ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
    اخیرا جواب اکسپت مقاله ام اومده، آیا می تونم اسم یه نویسنده دیگه رو اضافه کنم؟ در حقیقت مقاله رو فقط به اسم خودم فرستاده بودم، می خوام اگه بشه اسم یکی از اساتیدم رو اضافه کنم، می خوام بهشون ایمیل بزنم اما نمی دونم چی بگم که قبول کنن؟ نیاز به راهنماییتون دارم
    مرسی از وقتی که برای پاسخگویی می ذارین
    بعضی ژورنال ها این اجازه رو نمیدند. بررسی کنید که ژورنال مورد نظر شما، اجازه میده یا نه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بعضی ژورنال ها این اجازه رو نمیدند. بررسی کنید که ژورنال مورد نظر شما، اجازه میده یا نه.
    چطور بررسی کنم؟ چی بهشون بگم به نظرتون؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Don't worry; most of journal have no problem with the concern you are busy with
    Send them, for example, the following email :

Dear Editor
    I'd like to add X as a second author to the current author listing.
    Please proceed and let me know
    Regards - your name
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    چطور بررسی کنم؟ چی بهشون بگم به نظرتون؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member

سلام ،
    من مقاله ام رو خودم انجام دادم منتهی آخر سر به استادم مراجعه کردم و در مرحله ریوایز ترجمه مقاله ام و نگارش استاد من این کار را انجام داد و در نهایت هم دو بار توسط خود استاد ریوایز شد ، اطلاعات را از استاد کسب کردم برای ثبت نام استاد در مقاله من الویت اولم پذیرشم هست .
    می خواستم بدونم ترتیب اسامی چطور باید باشه ؟ نویسنده اول و دوم و غیره مثلا نام استاد اول باشه یا دوم خیلی تفاوت عمده ای داره ؟
    نام من که تقریبا 85% کار را انجام دادم دوم باشه چطوره ؟ ( قبلش باید بگم استادم لیسانس / فوق / دکترا اش رو UCLA خونده نهایتا هم از استاد توصیه نامه خواهم گرفت حالا با توجه به این موارد و رعایت موارد اخلاقی و غیره جایگاه نام استاد اول یا دوم باشه ؟

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    سلام ،
    من مقاله ام رو خودم انجام دادم منتهی آخر سر به استادم مراجعه کردم و در مرحله ریوایز ترجمه مقاله ام و نگارش استاد من این کار را انجام داد و در نهایت هم دو بار توسط خود استاد ریوایز شد ، اطلاعات را از استاد کسب کردم برای ثبت نام استاد در مقاله من الویت اولم پذیرشم هست .
    می خواستم بدونم ترتیب اسامی چطور باید باشه ؟ نویسنده اول و دوم و غیره مثلا نام استاد اول باشه یا دوم خیلی تفاوت عمده ای داره ؟
    نام من که تقریبا 85% کار را انجام دادم دوم باشه چطوره ؟ ( قبلش باید بگم استادم لیسانس / فوق / دکترا اش رو UCLA خونده نهایتا هم از استاد توصیه نامه خواهم گرفت حالا با توجه به این موارد و رعایت موارد اخلاقی و غیره جایگاه نام استاد اول یا دوم باشه ؟
    اصولاً اسم شما باید اول باشه، ولی بعضی استادا سوء استفاده میکنن نمیگن این دانشجو با هزار زحمت یه مقاله تهیه کرده باید خودش اول باشه (با عرض احترام به تمامی اساتید).
    در کل زیاد مهم نیست. اگه کار قوی باشه و بخواید واس پذیرش اقدام کنید، اونا میفهمن که نفر اول استاد بوده و طبیعتاً کار واس شماست. درگیر خاله زنکا نشید که من فلان تا مقاله دارم نفر فلانم و ...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    اصولاً اسم شما باید اول باشه، ولی بعضی استادا سوء استفاده میکنن نمیگن این دانشجو با هزار زحمت یه مقاله تهیه کرده باید خودش اول باشه (با عرض احترام به تمامی اساتید).
    در کل زیاد مهم نیست. اگه کار قوی باشه و بخواید واس پذیرش اقدام کنید، اونا میفهمن که نفر اول استاد بوده و طبیعتاً کار واس شماست. درگیر خاله زنکا نشید که من فلان تا مقاله دارم نفر فلانم و ...
    اول از همه بگم که سوء تفاهم نشه انصافا انسان خیلی خوبیه ، تو کل زندگیم _ اساتید مختلف _ کارمندان و کارکنان اداری و غیره زیادی بودند که خیلی خیلی اذیت می کردند تا کار شما را ، راه بندازند و دوندگی های خاص خودم را تجربه کردم ولی باید عرض کنم که منصفانه بگم خیلی انسان گلی هست ، کلاس کارش خیلی فرق داره با اساتیدی که اینجا درس خواندن ( با احترام به همه فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل ) پس از این بابیت مشکلی نیست و خودش هم گفته که اسمش دوم باشه موردی نداره منتهی من از نظر اخلاقی اش می خواستم بدونم کدامش درست تر هست ( با توجه به توصیه نامه ها و .... )

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    اول از همه بگم که سوء تفاهم نشه انصافا انسان خیلی خوبیه ، تو کل زندگیم _ اساتید مختلف _ کارمندان و کارکنان اداری و غیره زیادی بودند که خیلی خیلی اذیت می کردند تا کار شما را ، راه بندازند و دوندگی های خاص خودم را تجربه کردم ولی باید عرض کنم که منصفانه بگم خیلی انسان گلی هست ، کلاس کارش خیلی فرق داره با اساتیدی که اینجا درس خواندن ( با احترام به همه فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل ) پس از این بابیت مشکلی نیست و خودش هم گفته که اسمش دوم باشه موردی نداره منتهی من از نظر اخلاقی اش می خواستم بدونم کدامش درست تر هست ( با توجه به توصیه نامه ها و .... )
    اسم اول با دوم بودن خیلی فرق داره. اول بودن خیلی بهتره!
    بعدشم اصلا همه اینا هیچی؛ 85% کار را شما انجام دادید پس "باید" اسم شما اول بیاد. اگه به هر علتی دیدید استاد اصرار داره که به زور اسمش اول باشه، اسمش را همان جایی که هست بذارید باشه، ریکام هم ازش نگیرید! اصلا ریکام اونقدر که فکر میکنید مهم نیست! این استاد نشد Nتای دیگه میتونید پیدا کنید. اساتید بی انصاف باید یاد بگیرن (یعنی ما دانشجوها باید یادشون بدیم) که اخلاق را رعایت کنن.
    استاد شما ناراحت نمیشه. نفر اول شما خواهید بود و ریکام هم قاعدتا باید به شما بده. این ی مسئله کاملا طبیعیه. حتی اگه اسمش را خواست که اول بذاره، بپرسید مگه 85% کار را من انجام ندادم؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    اسم اول با دوم بودن خیلی فرق داره. اول بودن خیلی بهتره!
    بعدشم اصلا همه اینا هیچی؛ 85% کار را شما انجام دادید پس "باید" اسم شما اول بیاد. اگه به هر علتی دیدید استاد اصرار داره که به زور اسمش اول باشه، اسمش را همان جایی که هست بذارید باشه، ریکام هم ازش نگیرید! اصلا ریکام اونقدر که فکر میکنید مهم نیست! این استاد نشد Nتای دیگه میتونید پیدا کنید. اساتید بی انصاف باید یاد بگیرن (یعنی ما دانشجوها باید یادشون بدیم) که اخلاق را رعایت کنن.
    استاد شما ناراحت نمیشه. نفر اول شما خواهید بود و ریکام هم قاعدتا باید به شما بده. این ی مسئله کاملا طبیعیه. حتی اگه اسمش را خواست که اول بذاره، بپرسید مگه 85% کار را من انجام ندادم؟
    منظور سئوال من این بود که اولا من خودم میگم اخلاقی اش کدام هست ( برای خودم دارم می پرسم از کسانی که پر تجربه تر هستند ) دوما سوء تفاهم نشه ! وگرنه انصافا خودش گفت اسم من دوم باشه ( اصلا هم اصرار نکرد ) من سئوال را برای شخص خودم پرسیدم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)