صفحه 54 از 90 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Biochemistry

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام.
    دوستان من یه مقاله ای کار کردم با دوستم که البته 90 درصد کار و خودم انجام دادم استادم هم ادعایی بابت اینکه اسمش تو مقاله باشه نداره حالا من میخوام خودمو اسم اول بنویسم و دوستمو کارسپاند.میخواستم بدونم ارزش اسم اول زیادتره یا کارسپاند؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من یه مقاله ای کار کردم با دوستم که البته 90 درصد کار و خودم انجام دادم استادم هم ادعایی بابت اینکه اسمش تو مقاله باشه نداره حالا من میخوام خودمو اسم اول بنویسم و دوستمو کارسپاند.میخواستم بدونم ارزش اسم اول زیادتره یا کارسپاند؟
    Both are important
    I think being the first author is more important nut do try to set yourself as the contact author as well
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer vision, Sharif Uiversity of Technology

با سلام -سوالی در مورد مقاله انگلیسی داشتم که اگر اسم فامیلی رو یه قسمتشو به جای a بنویسم e و قیه درست باشه مشکلی کهایجاد نمیکنه.ضمنا موندم تو پاسپورت کدوم بنویس.ممنون میشم جواب بدید

سلام سعی کنید اسم و فامیلتون با هر تلفظی که تو پاسپورتتون نوشته میشه در بقیه مدارکتون هم به همون صورت باشه. مبنای اصلی پاسپورت هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj007 نمایش پست ها
    با سلام -سوالی در مورد مقاله انگلیسی داشتم که اگر اسم فامیلی رو یه قسمتشو به جای a بنویسم e و قیه درست باشه مشکلی کهایجاد نمیکنه.ضمنا موندم تو پاسپورت کدوم بنویس.ممنون میشم جواب بدید

دوست عزیز
    به نظر من بهتره اسم مقاله ها رو طبق اسمی که در پاسپورتتون هست انتخاب کنید
    دقت کنید اسم های اکادمیک مهم هستند و بهتره که یک دست باشند. خوب نیست که توی یه مقاله یه اسم داشته باشید و توی یه مقاله دیگه اسم دیگه ای (منظورم با نوشتارهای متفاوته)
    چون در حقیقت یه جورایی شخصیت علمی شما با همون اسم شما شناخته میشه و بعدا اثبات اینکه مثلا شما "برگانی" هستید یا "برگنی" دشوار میشه. (اینو مثال زدم کاملا مثلا Bargani یا Bargeni)
    چون فامیلی های مشابه هم کم نیستدن توی دنیا و مخصوصا همین ایران خودمون!
    پس به نظرم یکی از نوشتارهایی که درست تره رو انتخاب کنید و همونو هم برای پاسپورت و هم برای مقاله هاتون به کار ببرید و دیگه خوب یا بد عوضش نکنید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله تک نفری( بدون نام استاد) در کنفرانس/ژورنال پذیرفته است؟

سلام دوستان من یه مقاله خودم کار کردم که نمیخوام اسم استادم باشه کمکی ازشون نگرفتم این برای چاپ و... مشکلی ایجاد نمیکنه؟ قبلا هم مقاله چاپ شده ندارم

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله تک نفری( بدون نام استاد) در کنفرانس/ژورنال پذیرفته است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moradimina15 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقاله خودم کار کردم که نمیخوام اسم استادم باشه کمکی ازشون نگرفتم این برای چاپ و... مشکلی ایجاد نمیکنه؟ قبلا هم مقاله چاپ شده ندارم
    سلام

اگر مقاله خروجی تز شما تحت supervision استاد هست، قطعا ننوشتن اسمش (اگر بعدا در اینباره مدعی بشه) می تونه براتون دردسر ساز باشه...
    ولی اگر کلا نقشی در تحقیقات مرتبط با اون مقاله نداشته، ننوشتن اسمش موردی ایجاد نمی کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام و عرض ادب،

از آنجایی که استادم در آزمایشگاهمون در مورد مقاله دادن بسیار سخت گیر هستن و محتوای مقاله (چیزی که برای خوانندگان ارزشمند باشه) رو به چاپ اون بسیار ترجیح می دن، ولی با ایده های ایشون من سه مقاله کار کردم و به ژورنال های سطح بالا بدون اطلاع ایشون سابمیت کردم چون باور دارم قابلیت چاپ شدن رو دارن. هیچ ایده ای هم ندارم چرا به ایشون اطلاع ندادم شاید چون فکر کردم محتوا رو قبول نمی کنن نگفتم ولی الان می خوام بهشون اطلاع بدم که کار اشتباهی رو انجام داده ام، به نظر دوستان وقتی مقاله ها ریوایز خوردن به ایشون بگم؟ و این رو در اون زمان بگم که اجازه اضافه کردن اسمتون رو دارم یا نه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب،

از آنجایی که استادم در آزمایشگاهمون در مورد مقاله دادن بسیار سخت گیر هستن و محتوای مقاله (چیزی که برای خوانندگان ارزشمند باشه) رو به چاپ اون بسیار ترجیح می دن، ولی با ایده های ایشون من سه مقاله کار کردم و به ژورنال های سطح بالا بدون اطلاع ایشون سابمیت کردم چون باور دارم قابلیت چاپ شدن رو دارن. هیچ ایده ای هم ندارم چرا به ایشون اطلاع ندادم شاید چون فکر کردم محتوا رو قبول نمی کنن نگفتم ولی الان می خوام بهشون اطلاع بدم که کار اشتباهی رو انجام داده ام، به نظر دوستان وقتی مقاله ها ریوایز خوردن به ایشون بگم؟ و این رو در اون زمان بگم که اجازه اضافه کردن اسمتون رو دارم یا نه؟
    سلام امیرجان

عزیز شما استاد ما هستید و عجیب هست چنین کاری کردید!
    توصیه من این هست که ضمن عذرخواهی سریعا به استاد خبر بدید چون ممکن هست اصلا بخواد مقاله ها رو withdraw کنید...
    یه دلیل خوب هم براش آماده کنید که اصلا چرا این کار رو کردید...!
    اگر استاد رو فی الفور مطلع نکنید، در هر لحظه بعد از submission بدون اطلاع مقاله ای که محتوای اون در آزمایشگاه ایشون به ثمر رسیده، می تونه شما رو متهم به fraud بکنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اگر مقاله خروجی تز شما تحت supervision استاد هست، قطعا ننوشتن اسمش (اگر بعدا در اینباره مدعی بشه) می تونه براتون دردسر ساز باشه...
    ولی اگر کلا نقشی در تحقیقات مرتبط با اون مقاله نداشته، ننوشتن اسمش موردی ایجاد نمی کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام متین جان ببخشید من یه سوالی برام پیش اومده درسته ایده اولیه تز ما رو سوپروایزر داده اما عملا تمامی زحمات از 0 تا 100 ما کشیدیم حتی تو چاپ مقاله، حالا سوالی که پیش میاد اگر بدون اطلاع استاد راهنما مقاله چاپ کنیم بعدا ایا مشگلی پیش میاد ؟ طرف میتونه پیگیری کنه و ما بریم بلک لیست؟ و یا اصلا کلا چه کاری از دستش برمیاد؟ مدرکی وجود نداره که!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)